Avon

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si zadovoljna z Avonovimi izdelki za nego kože?

Da.
12
80%
Ne.
3
20%
Skupaj glasov : 15

Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 22. Maj. 2009 19:59

*amber* napisal/-a:
Me pa zanima kako so kaj obstojni Avon laki za nohte?

jaz sem si enkrat naročila enega in sem bila razočarana :? že po 3urah se mi je začeu luščit :?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Maj. 2009 10:55

speliika<3 napisal/-a:Aja..Sam tle pri katalogu ni nobene naročilnice al pa kej tazga?

Aja pa a kera ve kok tole stane

Hladilni spray za nego kože po sončenju
z vitaminom C pomirja razdraženo kožo,
jo vlaži in hladi. Preprečuje luščenje kože in
podaljšuje zagorelost kože.
Vsebuje ekstrakte aloje in vitamine C, B5 in E.

Pri AVONu v novem katalogu je...?


Ja mislim, da bi mogla neka naročilnica bit zraven... Drugače se pa da pri njih tudi preko neta naročat.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 23. Maj. 2009 11:49

Ja čist uzad je neki k vpišeš svoje podatke pa piše zraven tko razpredelnica pač piše oddaja naročila pa so uspodi 3 datumi zravn pa dostava vrjetn datum dostave gdaj bo...
Samo kam pa napišeš kaj naročaš?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Maj. 2009 12:40

^^Joj točno ti res ne bi znala povedat, ker sama nisem članica...
Upam, da se bo katera druga tukaj oglasila in ti razložila kako se naroča pri njih.
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 24. Maj. 2009 14:59

Upam da res=)
HwaLa ti vseen.
Pauline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pauline » 24. Maj. 2009 19:41

krema za roke- planet SPA Japanese Sake
naročila sm si katalog, sam tega zgleda ne prodajajo več, mogoče kera ve kako to drugače dobit ? oz. katera dela za Avon? :)
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 25. Maj. 2009 9:26

Mogoče katera ve kako pogosto naj bi se uporabljaj ta tonik? Se ga nanese po celem obrazu al kako? Se ga izpire?

Slika
speliika<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 26. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speliika<3 » 25. Maj. 2009 9:38

Pauline napisal/-a:krema za roke- planet SPA Japanese Sake
naročila sm si katalog, sam tega zgleda ne prodajajo več, mogoče kera ve kako to drugače dobit ? oz. katera dela za Avon? :)


Mal poglej tko na google utipki "planet SPA Japanese Sake" pa če boš kej najdla.
Pomoje zihr kej piše.
Ej pa ti k maš naročen katalog..A slučajno veš kako to naročiš k jz sm šele zdj dobila prvi katalog pa je čudna naročilnica..?
Pauline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pauline » 25. Maj. 2009 15:31

Ja sj je ful zadetkov, da bi kdo to prodajou pa ne;)
Zdravn kataloga sm pa dobila še naročilnco, ene listke, na enmu je pa bla številka naleplena ;)
Mal je čudna naročilnca ja, uglavnm najbolš da jih pokličš, jst pa upam da bom že najdla to kremo :D
Uporabniški avatar
liziika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 19. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a liziika » 27. Maj. 2009 21:06

speliika<3 napisal/-a:Pa kera ve kako to naročiš?
A greš tja osebno iskt al kako?


am...mislem da naročilnico posebej dobiš...drugač pa lohka tut prek neta naročaš* pa tm pč izpišeš kaj hočeš...
pa to dobiš na dom.. :)
AngelDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 27. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelDevil » 27. Maj. 2009 22:46

Ja lahko preko neta naročaš, če si včlanjen (kar pa spet ima svoje pogoje).
mamaMicka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mamaMicka » 29. Maj. 2009 22:52

Spoštovane članice Avona!

Verjetno ste že sasledile, da se menja dostavna služba. Z ponosom smo vam bili na uslugo od začetka leta 2008. Lahko rečem, da smo se resnično trudili, da bi ugodili vsem in to čimhitreje. Glede na odzive zadnjih nekaj mesecev menim, da nam je to tudi uspelo in s tem smo postavili mejnik, katerega mora doseči (ali preseči) nova dostavna služba.
Verjamem, da katera kdaj tudi ni bila z vsem zadovoljna in se ji v imenu vseh ob tej priložnosti opravičujem in upam, da smo se ji koneckoncev vendarle odkupili - če ne drugače z dobro dostavo po-tem.
Predvsem pa se zahvaljujem za izkazano zaupanje v tem času.
Zahvaljujem se tudi članicam, ki so nam v tem tednu s svojimi čustvi ob slovesu pokazale, da vendarle nismo le "stroji" za dostavo, ampak ljudje na katere se človek naveže in tako postane del življenja.
Nekateri dostavljalci smo bili z vami že več, kot 3 leta in so tudi naša čustva do marsikatere članice enaka. Z marsikatero smo se srečali večkrat, kot se srečujemo s svojimi mamami, očeti, sestrami, brati...
Še enkrat... Resnično hvala za izkazano zaupanje in uspešno sodelovanje. Vsem vam želimo obilo poslovnega uspeha in sreče v življenju!

Cvetka, Suzana, Mateja, Gordana, Andreja, Matija, Tomi, Vojko, Marko, Peter, Rajko, Gregor, Damjan, Matjaž, Luka (upam, da nisem koga pozabil :D )
Uporabniški avatar
Coco girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 3. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Coco girl » 15. Sep. 2009 22:45

Izdelke lahko naročaš preko interneta, kataloga, ki ga dobiš na dom oziroma naročilnice in po novem po SMSih moreš pa bit članica kluba Avon ali pa kupovati preko nekoga, ki je včlanjen.

Jaz sem imela to maskaro in sicer poveča trepalnice ampak nekega posebnega volumna pa nisem zaznala. Kar se mi je zdelo malce nepraktično za nanašanje pri tej maskari je to, da ima večjo krtačko.
Živi kot da jutrišnji dan ne obstaja in ne očitaj si napak, ker iz napak se učimo !
Uporabniški avatar
Coco girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 3. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Coco girl » 16. Sep. 2009 11:13

Nazadnje sem imela Max factorjevo Masterpiece, najbolj zadovoljna do zdaj pa sem bila z Lorealovo Telescopic ( se opravičujem, ker to ne spada v to temo ).
Živi kot da jutrišnji dan ne obstaja in ne očitaj si napak, ker iz napak se učimo !
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 08. Okt. 2009 12:01

Da bi dobili kje napisano, kaj vsebuje posamezen izdelek- to ne, sestavine so navedene le na posameznem izdelku.

Jaz sem članica Avona in bi se z veseljem odzvala na tvojo prošnjo, vendar ne naročam vedno tako, da ne dobim kataloga vsak mesec.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov