Avon

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si zadovoljna z Avonovimi izdelki za nego kože?

Da.
12
80%
Ne.
3
20%
Skupaj glasov : 15

Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 11. Mar. 2012 15:40

če hočeš naročevat, se je treba včlanit (članstvo je brezplačno, brez obveznosti, pa še kako darilce dobiš).

Lahko pa naročiš preko katere, ki je včlanjena, pa ti potem ona dostavi izdelke (sicer je bolje, če se včlaniš, ker če naročiš nad določenim zneskom, imaš popust, tako ga pač ne boš imela in "dostavljalka" lepo služi na tebi)
Uporabniški avatar
Ninča
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 578
Na forumu od: 23. 1. 2011
Kraj: Šalovci

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninča » 11. Mar. 2012 18:41

Sama sem recimo članica in vem, da večino reči dobim skoraj zastonj. Pri strankar, ki so redne in velikokrat naočijo ali skoraj vedno pa jim tu in tam dam popust na kakšni izdelek ali pa celo vrečko testerjev, ki jih lepo dobim zraven ob vsakem paketu. :D

Se kar splača biti član. :)
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 23. Mar. 2012 12:48

sem potem naročila in danes dobila paket. mal sem jezna. sploh nisem dobila vsega, kar sem naročila. še ko sem se včlanila, mi je una govorila, da kot nova članica dobim za darilo izdelke v vrendosti 30 €, o čemer seveda ne duha ne sluha. mi je vseeno zato, ker sem se tko al tko misla včlanit tudi če ne bi blo tega darila, sam če mi ga že obljublja pol naj ga tud pošlje. pa račun majo tud beden, ker piše sam skupni znesek (pa wtf, 5€ za to, da so izdal račun?!) in ne koliko je vsak izdelek posebej. zdj grem pa uno žensko klicat in ji težit :)
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 19. Apr. 2012 11:39

In kako si uredila?

Jaz sem pa dobila njihov zadnji katalog in so mi te šminke njihove tolk luštne.
A je katera preizkusila Kiss'n'go rdečilo? za 2,5 eur jih imajo :D
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 19. Apr. 2012 12:11

čudno, da nisi dobila vsega.jaz kupujem že zelo dolgo, pa sem še zmeraj dobila naročeno.je pa možnost, da določeni izdelki niso bili na zalogi (kar je tudi označeno z rdečim krogcem pri naročilu), in jih dobiš pri naslednjem nakupu.
glede računa - na internetu imaš vse razloženo, da plačaš tudi stroške pošiljanja (menda ja nisi mislila, da bo zastonj?), na pošti je nad 40eu poštnina brezplačna, sicer 2.5eu. če pošiljaš pod hitro al kako že in ne pod redno naročilo, plačaš teh 5eu. mislim, a si ne preberete nič, preden se odločite za nakup? pol pa tako začudenje in razočaranje.
tudi ceno posameznega izdelka in morebitni popust imaš na internetu. ne jamrat tok :D
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 25. Apr. 2012 0:16

^ne, nisem mislila, da je zastonj.. je pa fora, da ma una moja neke probleme z mojim krajem in ji ga noče sprejet v register in sem mogla njej po smsu oddat naročilo. na njihovi spletni strani pa nisem teh podatkov zasledila, tko da predvidevam, da to piše pač tam, ko daješ naročilo.. al sm pa js slepa? :) teh rednih in nerednih naročil mi tudi ni razložila, sem ugotovila šele nekaj časa nazaj, ko mi je prišla pošta o spremebah glede naročanja.
glede darila je blo pa tko, da mi je pa potem rekla, da bi moglo naročilo bit nad 40€.. zanimivo, da tega pa prej ni omenila a ne.. pa nisem nič preslišala, ker je bila sestra tudi zraven in je tudi ona rekla, da tega ni povedala :P
pač na k... mi grejo te fore, da mi kr neki na pol povejo.. ker vedno vprašam, če mi kaj ni jasno, sam takih stvari ne morem predvidevat..(+ 2x sem jo vprašala, če to darilo kr tko dobim pa je rekla, da ja, da moram samo v torek naročit. my ass :roll: )
Uporabniški avatar
babushka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 16. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a babushka » 25. Apr. 2012 10:08

Kaj je pa razlika med tem, da se samo registriraš in da postaneš član kluba? Slednje pomeni, da delaš od doma in iščeš nove stranke, da zaslužiš nekaj malo zraven, ali kako to izgleda? Nisem najbolj na tekočem glede tega, ker se že nasploh izogibam naročanju preko katalogov, s tovrstnim delom pa še tudi nimam izkušenj.

Aja, pa še to. Ko sem izpolnjevala polja za registracijo, je z * označeno polje članska št., ki je nimam. Brez tega ne gre nadaljevati registracije. Mi lahko katera pomaga kako naprej? :?
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 25. Apr. 2012 10:46

Sama se ne moreš včlaniti, nekdo drug te mora. To se splača samo v primeru, če boš imela večja naročila (to je min. 40 €), da ne plačaš poštnine ali dostave.
Zadnjič spremenil Sunshine, dne 25. Apr. 2012 10:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 25. Apr. 2012 10:52

speliika<3 napisal/-a:Ja čist uzad je neki k vpišeš svoje podatke pa piše zraven tko razpredelnica pač piše oddaja naročila pa so uspodi 3 datumi zravn pa dostava vrjetn datum dostave gdaj bo...
Samo kam pa napišeš kaj naročaš?


Naročiš lahko samo če si član in preko spletnega obrazca.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 25. Apr. 2012 19:08

jaz včasih naročim tudi za manj kot 40€ (čeprav redko, si raje nardim zalogo kremc za telo, ki so mi noro dobre - od Naturals al kako že), pa se mi zdi, da se mi vseeno splača. Saj prihranim potne stroške do trgovinc - drogerij in nazaj, čas, ter pri enih stvareh celo denar. Da ne govorim, da pri takem nakupu ne zgubljam živcev. Pač dam tista 2.5€ in mam mir :P
ker če si prijavljen in naročuješ, maš še specialne stvari, ki jih ne moreš kupit/videt drugač, ker jih ni v katalogu. Pa vzorčke si naročim, pa prišparam pri parfumih :D :D :D

DangerRoss sem ti hotla napisat, kje se kej nahaja, pa jim trenutno ne dela spletna stran :D
Sicer ti je pa to šola za naslednič, da boš vedla, da ni dost, da ti nekdo razloži, ampak moreš še prebrat, se prepričat na lastne oči. Saj veš, da hočjo čimveč zaslužit :D Jaz zmeraj preberem še sama, preden karkoli naročam ali podpisujem. Ker tko si sam kriv za vse, če tega ne narediš - pa naj gre za katerokoli stvar. Včasih lahko tko ful najebeš, če gre za kakšne bolj resne stvari.
To VSE, s čimer si mela probleme, piše na njihovi strani. Mi je pa žal, da si imela slabo izkušnjo že s prvim naročanjem.
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 25. Apr. 2012 23:31

Sem že prej brala pogodbo pa spletno stran, sam očitno ne dovolj podrobno.. :? se bom v naslednjih dneh, ko bo več časa, spravila bolj podrobno analizirat vse :)
savanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a savanka » 06. Maj. 2012 17:08

jaz sem označila pri naročilu, da bi rada, da mi dostavijo/prevzamem na pošti. a to pridem sam tja pa rečem da mam en paket al kako? a je to mogoče poštno ležeča pošiljka?
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 06. Maj. 2012 21:40

prideš na pošto, na katero si naročila paket, rečeš jim da te čaka avonov paket..in ti ga izročijo :) kot vse ostale pakete.
savanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a savanka » 06. Maj. 2012 22:59

aha hvala :) ponavadi sem vedno imela listek al pa kaj, zato nisem vedela :)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 30. Avg. 2012 7:08

Laki za nohte so mi fajn.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov