Ali imajo lepi ljudje več možnosti v življenju?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 26. Okt. 2009 21:07

Aloha napisal/-a:Bla, bla, bla, dejstvo ostaja, (privlačen) zunanji videz šteje. Jebiga, za ene fer, za druge ne. In ob predpostauki prbližn enakih vrlin dveh oseb, bo skor zagotou bolš skoz pršla privlačnejša.
Kr ma pa usaka medalja dve plati, obstaja tut tle tista druga, en malček temnejša, ampak nej se to razkriva u kšnem drugem topiku ...


Če bodo na razgovor prišle dve ženski, ena bo huda bejba s slamo u glav, druga pa povprečna a razgledana in izobražena, bo slednja imela več možnosti za službo. Namreč lahko si še tako huda, a če si glupa v glavo, ne boš delč pršla (razen pri kakih promocijah, kjer pa itak sam na izgled dajo).
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Okt. 2009 21:10

Zakaj se vedno omenja hude bejbe v kombinaciji s slamo v glavi?!?!
Obstajajo tudi hude bejbe z čim drugim v glavi in na celi črti premagajo "nečedno" in razgledano dekle.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Okt. 2009 21:45

kokica87 napisal/-a:
Aloha napisal/-a:Bla, bla, bla, dejstvo ostaja, (privlačen) zunanji videz šteje. Jebiga, za ene fer, za druge ne. In ob predpostauki prbližn enakih vrlin dveh oseb, bo skor zagotou bolš skoz pršla privlačnejša.
Kr ma pa usaka medalja dve plati, obstaja tut tle tista druga, en malček temnejša, ampak nej se to razkriva u kšnem drugem topiku ...


Če bodo na razgovor prišle dve ženski, ena bo huda bejba s slamo u glav, druga pa povprečna a razgledana in izobražena, bo slednja imela več možnosti za službo. Namreč lahko si še tako huda, a če si glupa v glavo, ne boš delč pršla (razen pri kakih promocijah, kjer pa itak sam na izgled dajo).


Pa si res ena kokica ... Sm ti odebelila, da bo laži :) .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 26. Okt. 2009 22:15

------
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 03. Avg. 2010 12:38, skupaj popravljeno 1 krat.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 26. Okt. 2009 23:20

~NIA~ napisal/-a:)
medtem ko gledam (mlade) ženske na višjih položajih na firmah/občini/... so pa use simpatične, lušne, lepe


no ja, vse tud ne :wink: . veliko je takih ki samo mislijo da so lepe. Ampak ja; že če se človek uredi, in da je navzven videti da nekaj vloži v svoj videz, naredi veliko boljši vtis kot nekdo, ki je zanemarjen

Men zunanji izgled JE pomemben, in menim da urejen, simpatičen človek lahko doseže več kot kak čuden. Smo pa že ugotovili, da je "lepota" pojmovana zelo različno. :wink:
lilja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lilja » 04. Jan. 2010 0:02

Js sm pa presenečena kolk ljudi se enostavno ne zna zrihtat in denar ni problem. Večkrat grem takle po mestu in si mislim-ej ženska, mal bi barvo las spremenila al pa frizuro, al pa poudarla svoje atribute, pa bi se vsak za teboj obrnil.
Po drugi strani pa vidim en cel kup (ne em narobe razumet, nimm nič proti močnejšim ljudem, le proti tistim, ki to spotencirajo-bom razložla) fuul "debelih", ki nase navesi totalno oprijeto majčko in miniko, da komi kej skrije...In pol grem mimo in si mislim, da obstaja ziher en cel kup bejb, ko so ful kjut, ampak jim primankuje samozavesti...

In da zaključim-NI FORA V LEPOTI, AMPAK SAMOZAVESTI :)
Lepota pride in gre in različni ljudje jo različno pojmujemo (men so recimo ful kjut fantje, ki majo napako-markanten nos, brazgotino...), samozavest pa je tista, ki jo oddajamo.To je energija, ki jo daš, ko vstopiš v prostor...Tak da mislim, da imajo prednost v življenju ljudje z energijo, ki se čuti.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 04. Jan. 2010 15:04

ja se strinjam z liljo, da je pomembna energija, ki jo oddajaš..na kratko povedano, da si pač sonček, ki ga majo usi radi! :D
Moja frendica recimo je močnejše postave (in se tega zadeva in si ne prikriva), drgač je pa ful lušna in ja, pravi sonček! smeje se, ujame se z usakim, uglavnm usi jo majo radi, pa tut nima nobenih problemov, da bi jo blo sram pred tipi, ker je mal močnejša..verjamem če punca nima samozavesti in je zaprta vase tut tipe ful odbija, če si pa živahen, sproščen ti pa tut ni treba bit popoln pa boš useen meu use kar hočeš!
je pa res, da usi ljudje ne morjo bit taki, in to čiz razumm...samozavesti ne morš pridobit čez noč..
Uporabniški avatar
Tejax
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 29. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejax » 04. Jan. 2010 17:48

Dobro sta povedali! Človek lahko oddaja pozitivno ali negativno energijo, ki se čuti.
Imam kolegico, ki je od nekdaj močnejše postave, vendar zelo družabna, nikoli ni imela problemov s fanti zaradi postave, komunikativna, z njo sem se vedno zabavala... Skratka - polna te pozitivne energije. Katera druga bi se na njenem mestu samo obremenjevala s postavo, se zatežila ali povsem zaprla vase, kar pa zagotovo ne privlači! Morda ni bila najuspešnejša v šoli, a je vseeno na koncu uspela.

Verjetno ima večji vpliv na uspešnost posameznika v življenju tista energija in sama simpatičnost človeka kot pa tista t.i. lepota. Kot je že bilo omenjeno - lepota pride in gre (pa še precej subjektivno jo lahko ocenjujejmo). Simpatičnost in energija pa človeku ponavadi ostaneta, razen če se povsem osebnostno ne spremeni - to pa se ponavadi dogaja, če se mu zgodi res kaj hudega.
Svet je takšen, kakršnega hočemo videti... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.
Uporabniški avatar
Ksenija Zupanc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rimske Toplice

Neprebrana objavaNapisal/-a Ksenija Zupanc » 03. Apr. 2010 16:13

Tudi jaz mislim da je pomembna energija,karzima in samozavest. So nekatere punce, ki zgledajo res dobro, in imajo precej odbijajoč značaj. Tako da pomojem to ni neko pravilo...
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 16. Okt. 2010 12:40

no js bi sm rekla da ni pravil in tega posploševanja res ne prenesm no ..ni tuki enga obratnega sorazmerja, da če je nekdo je lep je neumn in zlobn in to velikokrt zasledim..usak človk je zase ...drgač pa videz se mi zdi d je pomembn, saj men sploh pri izbiri partnerja, medtem ko za prijateljstvo in zaposlene štejejo druge kvalitete...res pa d je pri poklici kjer si medijsko izpostavljen, pevci, igralci .. velik bol zaželena lepa zunanjost...več oboževalcev .tud npr če imata dva približno enake glasovne sposobnosti, bo drugi faktor odloču kdo bo bl uspešn ... seveda pa nasploh veliko vpliva samozavest, in da človk da maksimalno od sebe higiena, urejenost..
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
vrtavka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtavka » 31. Okt. 2010 22:24

Ja, lepi lažje pridejo čez življenje. Res je, da šteje karakter in vse, ampak po mojem mnenju lepši ljudje marsikaj dobijo položeno v roke.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Nov. 2010 10:16

Lepota je v karieri prednost, če:

-si ženska
-si neumen tip

Ker nisem nič od tega, sem svojo kariero gradil na drugih atributih. :cool:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 10. Nov. 2010 12:07

Mja, sam kaj ko si skor povsod placan samo po delovni dobi ne pa po ucinku.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 18. Nov. 2010 16:33

To je res.

Nisem lep, sem pa baje simpatičen, to mi je veliko ljudi reklo, tako moških, kot žensk. Verjetno sem posledično tudi zaradi tega vozil skoz bolje, kot nekdo, ki ima kislo faco..
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 25. Nov. 2010 17:15

Zdi se mi, da pa ni ravno stvar v lepi-grdi. Menim, da je na svetu zelo majhen procent takšnih ljudi, ki bi bilo enostavno patološko grdi. In zelo velik procent ljudi, ki pa bi lahko dobro izgledali, če bi se uredili. In seveda tisti, ki so lepi zato ker dajo nekaj nase, izžarevajo samozavest in pozitivno energijo.. že sama opažam, če se res lepo 'uštimam' se počutim dobro, že zato ker sem se potrudila.
In normalno je, da na podlagi zunanjega videza sklepamo na ostale karakterne značilnosti - temu si ne moremo pomagat. Če je kdo zrihtan si lahko mislimo da je organiziran itd. Ampak seveda ni nujno da je to res.
Breakfast is my religion! (The Mask)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov