party life

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 08. Mar. 2006 21:18

js sem tud bolj taka da mi ne pašejo neki (preveč) natrpani klubi.. mi paše tk enkrat na dva mesca it v diskač pa se fuuul naplesat, drugač si pa mi vsak vikend naredimo kr privat žurko, kar je meni najboljš- tam okrog 15 se nas zbere, pa itak smo sami kolegi tk da je vse skup bolj sproščeno.. grem pa ponavadi vedno ven s fantom, ker mava itak skor vse skupne kolege..
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 08. Mar. 2006 21:33

Valda, k si uzuni, se je brezveze u kotu držat. Greš pa zažuraš na polno, če se le da :)
Sam nisem pa uzuni recimo vsak vikend, ker zarad tekem (ki jih je res dooost), večino vikendov ne morem it vn. Zato pa kadar mam cajt, je to tok bl na polno.

Sam glede na to, da sm stara šele 17, se pomojm taprave žurke šele začenjajo. K bomo študentje bo d best ;D
(sicer sm pa že zdej bl s študentkami, k pa s sošolkicami pa tko, sam ponavadi, k grejo vn med tednom, sm jz bl at home.. Drgač pa kšni študenstki poletni pikniki, po možnosti znotri študenta oz. not v unm blokcu :D pouhn piva, kitarce, čevapičiči = zmaga ..)

Drug način žuranja je pa zame, k se babe zberemo, kšne fajn filmčke zrihtamo, futr pa mamo "piđama party wannabe" in debatiramo do zjutri.. To zna bit tut d best .. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 08. Mar. 2006 23:08

Jah jst nism srečna, če ne grem vsak petek in soboto ven - pol pa kokr nanese, tja pa grem - s sošolci, kolegi, al pa v kkšnega diskača.
Da bi bla kkšen petek jst doma to je misija nemogoče. Med počitnicami (enotednskimi gremo pa ponavadi za 4 dni kam in res party on do konca.
Men to ustreza, sej drgač ne pretiravam, poznam folk, ki tud med tednom hodi ven (primer - ena iz paralelke - šla v četrtek na študenstki žur, bla tm celo noč, v petek prišla na prvo uro... so ji sošolci rekl, nej gre rajš dam, ker je smrdela po čikih in alkoholu.. in ta ista ženska je v petek popravljala matematko.)
Tko da sm jst še dokaj normalna. :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 08. Mar. 2006 23:44

Jah jst sm vedno med najbolj živahnimi na žuru, pa če pijem al pa ne ... Sem drgač ful temperamentna in bi me ubil, če bi mogla bit pr miru (tko k enkrat, k sm mela poškodovano nogo pa še hripava sm bla in nisem mogla govort :? ). Ne razumem bejb, k grejo ven zato, da so vse lepe, srkajo un jebeni koktejlček cel večer pr šanku in opazujejo folk.
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 09. Mar. 2006 10:47

Jap Sofia, se strinjam. Party hard, rock life lol :cool:
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 09. Mar. 2006 11:22

Ah ne vem no... Jst mam nekak kr obdobja - enkrat bi hodila vsak dan ven in žurala do jutra, spet drugič pa bi ležala z lubijem na kavču in gledala TV... Ko pa me prime, pa izkoristim žur do konca... :D
punčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 6. 12. 2005
Kraj: dolenjska-Trebnje

Neprebrana objavaNapisal/-a punčica » 09. Mar. 2006 11:56

mene spoh ne zanima kaj si folk misl o men na žurih...jst si dam duška...spoh ne rabm alkohola da bi bla dobre vole...važn da je muska pa uredu folk......
Ljubezen je nenasitna: imas srečo, pa hoceš raj, imaš raj, pa hočeš nebesa
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 09. Mar. 2006 12:34

Jst sem vsako soboto zunaj pa če je že čas in ni nobenih obveznosti pa tud ob petkih in nedeljah...Zmeri,res zmeri pa plešem,...Nikoli se ne zvlečem v kak kot,ker mam ful rada zabave!!!Hodim tja kjer je največ folka kjer prevlada najbolša muzka v mestu..v bistvu si spoolh ne predstavlam da bi bila v soboto doma pa čeprav hodim ob nedeljah delat...takrat žuram do koca in grem kar z fešte delat...
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 09. Mar. 2006 15:18

sofia83 napisal/-a: Ne razumem bejb, k grejo ven zato, da so vse lepe, srkajo un jebeni koktejlček cel večer pr šanku in opazujejo folk.


No evo men grejo take ženske do konca na živce ... Recimo mi gremo kdaj -poletni mesci-(zdej smo še mladi pa neumni) v Kranju ''na bosanca'' (tko se temu plejsu reče, kanjon Kokre uradno :D ) se napit.. To je pač gmajna, se ns zbere ene 5,6, kupmo kkšn pocen alkohol in se tm mal napijemo, se pogovarjamo, smejimo. In jst v tem nč ne vidm slabga, itak tega ne mislm delat cel lajf, ampak zdej v SŠ se mi zdi čist navadn.
Pol pa slišiš kritiziranje - jaoo, kakšni so, kam to hodjo :? :x ... Sori men je tko čist cool, ne rabm hodt v nevem kakšne lokale, se šmekat za brezveze in se delat hudo.
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 09. Mar. 2006 15:46

ja mi gremo tud ponavad v lokal k je dobra muska se ga napijemo in pol se nam odtrga :lol: .....pa plesemo,pojemo tko vse....sam k sm pa trezna pa nism tok sproscena pa to pa ne upam tok plesat pa pet k bi se folk zgrazu nad mojmu petjam...sam oky....se da prezvet... :D
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 09. Mar. 2006 16:14

jaz pa sem totalno anti-party človek... :D če že grem žurat, grem po svoje :) : s prijateljico ali pa dvema gremo v slaščičarno, si naročimo tortice in... :D to je zame žuranje :) :lol:
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 09. Mar. 2006 20:27

skinny, zame tud zadnje leto bol švoh :). Zame je vbistvu žur da grem nekam sama - v gore, s kolesom na daljši izlet, itd.... Žur mi je če mi ostane dovolj časa da narišem kkšno skico, grem okol fotkat, itd... Ta 'moja' klapa je pa itak čist mem tko da me je minil vbistvu to hudo žuriranje.
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 09. Mar. 2006 20:56

skinny napisal/-a:s prijateljico ali pa dvema gremo v slaščičarno, si naročimo tortice in... :D to je zame žuranje :) :lol:

Mi mamo "tradicijo", da gremo na palačinke ponavad :D Njaaami :)

Sam to je bl uno babji čvek, ne neko uibr žuriranje. Ampak tut to je fuul zabavn, sploh če nam vsem dogaja. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 09. Mar. 2006 21:58

Jaaaa, jst tud rad hodm vn, ful rad densam v duetu, tko čist v izi, ful mi je pa bedn če "morm" sam plesat.
Najraje pa plešem na kako house muzko (včeri/dans je DJ ful dobro muzko v Bachusu vrtu :cool:

Glede alkohola pa tko... če se dobimo s kolegi pa mal čhatamo, pol se pije v mejah normale (beri max. 4 LIIT-e (Long Island Ice Tea)), glede čikov pa tko-tko. Včas gre tud cela škatlca na noč (Zame je to pač ekstrem, ker jih skadim mogoč 4-5/dan)...
Drugače mi je pa tud vseen če mam naslednje jutro ob 8.00 predavanje :D

Drugače pa Party on, people!!!! :respekt:


P.S.: Pozabu sem rečt, da sem vn šele začel hodit mal pred 18. letom :oops:
Kaj češ, strog nadzorni svet :roll:
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 09. Mar. 2006 22:43

Jst skos skos skos plešem in mi gre na jetra, če sm zuni s kakšno prijateljico k ji je nerodno plesat :? Alkohola je tut vravnopravšnji meri, cigaret pa ni več...
How blind can you get and still have eyes?

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov