party life

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 11. Jul. 2005 21:02

Jst sm pa včasih dost žurala (kje so ti cajti), pol srednje šole pa pol faksa sm prebluzila, ampak se je splačal ... Lepi spomini, sam me je že mal minil tok žurat, zdej bl prisegam na kvaliteto kot na kvantiteto. Obožujem kake posebne žure, partyje, kak vikend v tujini ... waaaaa. Pa vse bol mi sedejo kake zabavne večerjice z mojimi prjatli in kakšnim dobrim vinom. Drgač me pa nasplošno bk za to, kaj si ostali misljo, tko da norim tok k men sede. In se mam zmeri bolš k tiste pi*ke k z istim koktejlčkom cel večer visijo pr šanku, upajo, da jim bo kdo še kakšnga častil, pa ogovarjajo ostal folk. Kar se pa tiče alkohola, ne pijem skor nč več, kak kozarček vinčka al pa kak dobr koktejl k grem žurat in to je to. Pa nehujem kadit. Včasih si pa žura niti pod razno nism predstavljala brez tega ...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 11. Jul. 2005 21:17

Men se tut neda več tok žurat... :nixweiss: sem prežurala pol srednje šole pa skor cel fax, in to smo ga res FUL žural, je blo dostkrat tut četrtek, petek pa sobota skupej - valda je bil tut alkohol zraven, preplesalo se je tut dost... zdj me je pa kr mal minil, se mi neda več tko da sem bolj pr upokojencih :wink:
Ampak itak me bo še prjel, tok stara pa tut nism... se s prjatlcam včasih kr zgrožamo kakšne smo - čiste upokojenke, preh pa divje žurerke :D
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 11. Jul. 2005 22:50

Ja jest se totalno odklopim,znorim se do konca in nazaj.. hodmo od klubov do klubov pijemo ga kadimo včasih smo se ga še mal zafleširal :oops: sam to sm zdej jst opustila :D :D
Tko da jest žure partye to jst tut rabm pa najbol zabavn načinb sproščanja energije in kurjenje kalorij je to zame hehe :D :D :D
Ja men je noro se kr skori vsak vikend zgodi da tkole zabluzim čez noč pa uletim okol 12ih oz. ob kakšnih 3-4ih popoudan dam hehe :D :D
sam party on hehe :D :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Jul. 2005 10:20

Lumpyka napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Ja, ja. Jes sem stara 21 let in še itak hodim full ven in žuram, pa žuram, pa žuram. Poznam pa dosti punc, ki full več nikammo ne hodijo, pa so samo s tipi itd. :roll: To se mi full ne zdi smiselno.

Kdaj bomo žurali če ne zdej ko smo mladi, ne? :D


Glede tega kar je napisala Bulma se pa ne strinjam... jst mam tipa, pa nism skos sam z njim, ampak greva skup vn in skup zažurava, pa mi je prov fajn... :)


Ja, me veseli - sva že dve. Midva sva že dolgo skup, pa ne hodma non stop skup ven. Ampak mam pa dosti kolegic ki so take... :roll:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 13. Jul. 2005 13:50

Hm... Jaz ne maram velikih zabav in se temu primerno tut pol obnašam... Plešem, če sem malo pod vplivom česa. V znani družbi oz. na partyu med folkom, ki ga poznam, sem pa popolnoma sproščena.
Nikol nisem cele dneve žurala, zdaj se mi pa sploh ne da in mam rajš kakšno večerjo z lubijem, oz. mi je popolnoma vseeno, če gledam film na tv ali grem v lokal. Sem se naveličala in navadno se s staranjem vsi vsaj delno naveličajo in ni fora v tem, da bi mel tipe itd... Enostavno je nekaterim bolj prijetno bit s tipom kot žurat celo noč. :)

Pa bulmi bi povedala, da nam je enim stalno ''žuranje'' dolgočasno, brezvezno in brezsmiselno in rajš delamo za pojme kakšnih drugih ljudi dolgočasne stvari. :wink:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 13. Jul. 2005 14:22

Tudi jaz ne žuram več toliko. In ne vem, zakaj ne bi bilo smiselno, če svoj čas preživiš rajši s tipom???
Jaz sem svoje odžurala, me ne mika več plesat in pit celo noč v zakajenem lokalu. Rajši hodiva skupaj na privat fešte s prijatelji, gremo kam na piknik, pa ga tam feštamo. Pa tudi tega ni več tako veliko kot včasih. Enkrat na mesec mogoče ena fajn zabava, predvsem poleti. Sicer pa tko, enkrat na teden, da gremo mal ven, v kak kafič počvekat, pa mi čisto zadostuje.
bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a bejby » 13. Jul. 2005 18:28

Na prvem mestu je ples.Vedno se znorim kolko le gre..če je le vreji muzika
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 13. Jul. 2005 18:52

a sm cudna?
jz prou ne prenesem masovnih zurov. FUl sm proti pijaci, drogi, alkoholu in na zurkah sploh ne uzivam ko gledam folk kako se ga zadeva, pije, kadi (frendi k se delajo frajerje da nardijo na punco vtis), kako pol bruhajo (starost 16-18let), kako delajo neumnosti k jih pol obzalujejo, pol se te stvari se 3mesce preopravla tko in drgac, se dajejo dol po wc-jih....
Jz sm pa raj z lubitom pa mava doma zurko :twisted: :lol: :D
nevem, nism bla res se na zurki kki da bi mi bla ful usec....
pa smesn mi je k so usi tok prbiti in se kr neki varajo med sabo, pa je una z unim, pa pol un se u isti noci z uno, pa krrr neki no sej nemors vrjet......
tak je moj pogled......
diskac me pa ne mika, k nemaram take muske lih prevec, pa se doma mi ne bi pustil da grem......
candyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 8. 7. 2005
Kraj: over the hills and far away

Neprebrana objavaNapisal/-a candyka » 13. Jul. 2005 18:58

missy zakwa bi bla cudna :roll:
pac nisi za zure jebi ga :cool: mislim kok folku pac pase
men pase d se ga zj(no pol k mi kazen potece :) ) znorim, pol k se mi pa nou vec dal ga pa ne bom vec zurala
:roll:
love`s the funeral of hearts...and a note 4 cruelty..even angels cry blood
HIM&Nightwish RULZ!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Jul. 2005 8:06

Applebitecc napisal/-a:Pa bulmi bi povedala, da nam je enim stalno ''žuranje'' dolgočasno, brezvezno in brezsmiselno in rajš delamo za pojme kakšnih drugih ljudi dolgočasne stvari. :wink:


Zgleda da ste me malo narobe razumele :D
Jes tudi nimam več volje cele dneve žurati - za vikend (sobota) pa itak.
Glede tipov - s tem sem pa mislila da je bedno da so ene vedno s svojimi in sploh nikamor ne grejo, če pa kam grejo pa ne brez njih. To se meni čist noro zdi. Kaj pa ko bo tip odšel? Me razumeš? Ker zgleda da ste me ene malo narobe.....hjao! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Jul. 2005 8:06

Applebitecc napisal/-a:Pa bulmi bi povedala, da nam je enim stalno ''žuranje'' dolgočasno, brezvezno in brezsmiselno in rajš delamo za pojme kakšnih drugih ljudi dolgočasne stvari. :wink:


Zgleda da ste me malo narobe razumele :D
Jes tudi nimam več volje cele dneve žurati - za vikend (sobota) pa itak.
Glede tipov - s tem sem pa mislila da je bedno da so ene vedno s svojimi in sploh nikamor ne grejo, če pa kam grejo pa ne brez njih. To se meni čist noro zdi. Kaj pa ko bo tip odšel? Me razumeš? Ker zgleda da ste me ene malo narobe.....hjao! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Jul. 2005 8:06

Applebitecc napisal/-a:Pa bulmi bi povedala, da nam je enim stalno ''žuranje'' dolgočasno, brezvezno in brezsmiselno in rajš delamo za pojme kakšnih drugih ljudi dolgočasne stvari. :wink:


Zgleda da ste me malo narobe razumele :D
Jes tudi nimam več volje cele dneve žurati - za vikend (sobota) pa itak.
Glede tipov - s tem sem pa mislila da je bedno da so ene vedno s svojimi in sploh nikamor ne grejo, če pa kam grejo pa ne brez njih. To se meni čist noro zdi. Kaj pa ko bo tip odšel? Me razumeš? Ker zgleda da ste me ene malo narobe.....hjao! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 14. Jul. 2005 8:12

ma ga žuram ja.......sam da je res ql.,mora bit res ql party
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 14. Jul. 2005 9:27

jst pa obožujem privat zabave...
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 08. Mar. 2006 20:59

Jst se totalno odklopim (varam :knuddel:, ampak sam s puncam), ampak ne s tem, da bi se ga totalno napila.. Mal že spijem, sam nikol pa ne komiram.
Ja, pa sam da je muzka plešem..ni važno kje sem (v sql, lokal v katerem noben ne pleše...)
No rada pa predvsem šokiram ljudi :) , ko vidijo da sem čisto drugačna, pa s tem kake kozlarije delam :bgdev: (I'm a devil and The Bitch)

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov