Kaj trenutno berete? #2

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Jan. 2013 15:07

Ok, ni mi jasno, kako lahko ženske prav obsede ta knjiga 50 odtenkov sive. Zadnjič sem jo prelistala in sem bila samo tisto...ok...not amused.

Nazadnje sem prebrala Izpoved iz harema (po resnični zgodbi). Mlado naivno dekle iz Beograda pristane v Dubaju in ko bereš kaj vse se ji dogaja si misliš samo jao....

Trenutno pa sem nekje na začetku knjige Ljubeznoslovje (Bruno Šimleša), sledila ji bo pa Gejša.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Jan. 2013 15:23

emanuela napisal/-a:Ok, ni mi jasno, kako lahko ženske prav obsede ta knjiga 50 odtenkov sive. Zadnjič sem jo prelistala in sem bila samo tisto...ok...not amused.


Jaz sem prebrala trilogijo, pa nisem sedaj nič obsedena z njo. :) Mislim, da smo jo zdej vsi prebrali bolj iz firbca, ker seveda če je to najbolj prodajana knjiga, pol te že zanima kaj piše notri... Si pa pomojem mnenju ne zasluži, da je #1. Se da dobit veliko boljše knjige s podobno tematiko.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Jan. 2013 15:33

Z obsedene sem mislila ravno to, da jih jo veliko ali kupi ali si jo sposodi. Jo po popularnosti primerjam s Twilightom, samo da je druga tematika in drugi bralci. Pač no-go zame :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Jan. 2013 15:38

Why not? :D Men je bila tudi Twilight zelo berljiva knjiga in sem jih vse 3 med enim dopustom prebrala. Se kar pade notr. Tud 50 Shades of Grey pride na vrsto, ko končam vse Game of thrones (katero še ZMER 1. knjigo berem, ker mi zmanjkuje časa) :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Jan. 2013 15:42

Saj proti nimam nič , če drugi to berejo :D
Samo na splošno mi ni bila knjiga všeč-ko sem jo malo prečekirala. Twilight pa ni tematika, ki bi me zanimala.


*mala*, koliko knjig pa je (ciljam na Game of thrones)?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Jan. 2013 15:51

Zbirka se sicer imenuje "A Song of Ice and Fire". Zaenkrat jih je izšlo 5 (v ang., ne vem kako je z slovenščino), planirani sta pa še 2 (se mi zdi).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Jan. 2013 12:29

Slika

Nič posebnega, ampak ima tako luštn naslov :D Pa recepte na začetku vsakega poglavja.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 27. Jan. 2013 22:39

Patricia Briggs - Moon Called
Slika
vitu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a vitu » 30. Jan. 2013 18:53

Steven Pressfield - Vojna umetnosti, odlična knjiga, ki govori o premagovanju notranjih blokad človeka
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 30. Jan. 2013 21:24

*mala* napisal/-a:ko končam vse Game of thrones (katero še ZMER 1. knjigo berem, ker mi zmanjkuje časa) :)



No, če te to kaj potolaži, mislim, da so drugače kar dolge knjige. Ne vem, če je prva isto tako dolga, ker sem jih vse prebirala v elektronski obliki in v takih primerih nimam preveč dobrega občutka za dolžino, me je pa nazadnje malo presenetil podatek, da naj bi tretja knjiga bila približno tako dolga kot kompletna LOTR trilogija. :D
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 30. Jan. 2013 22:24

Včeraj končala z Backstage Pass (Sinners on Tour #1) od Olivie Cunning ( btw, knjiga oz. sex scene so hot as hell!, sama zgodba mi je tak tak), sedaj pa bom nadeljevala s tretjim delom serije Untouchable, s knjigo Untraceable od Lindsay Delagair. Prva dela sta nenormalno dobra, upam, da bo zadnji podoben. ;)

Slika

EDIT: To je pa prvi del ... http://www.amazon.com/Untouchable-ebook/dp/B005FCDU3W/ref=pd_sim_kstore_2
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 02. Feb. 2013 19:29

Chris Carter: Podobe smrti
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Feb. 2013 10:35

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Feb. 2013 16:20

Zelo zabavna knjiga,babica pošlje svojega vnuka za dedkom, ki je ušel njenemu teženju in se odpravil na potovanje.Ves čas se nekaj dogaja, lahko berljiva. Priporočam, je odlična za kratkočasenje :top:
Slika

Tole pa že spada med erotične romane...najstnica, ki jo je očitno razganjalo na polno.
Slika
The world is as you are.
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 06. Feb. 2013 16:38

Sylvia Day, Prevzeta. Drugi del trilogije Crossfire (prvi je Predana), super knjiga, komaj sem čakala da izide, ker me je prvi del čist navdušil, pa moram rečt, da je tudi drugi del po pričakovanjih :) Je pa za vse, ki imate rade takšno bolj pikantno, vroče branje :D

Slika

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov