Kaj trenutno berete? #2

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 06. Feb. 2013 18:27

Jamie McGuire: Čudovita polomija
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 06. Feb. 2013 18:29

Binko napisal/-a:Jamie McGuire: Čudovita polomija


:gut:
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 07. Feb. 2013 8:25

Prvi del te knjige je tudi mene čisto prevzel :) Super zgodba, tako da nisem niti vedela da je drugi del že na policah in da se jo lahko kupi. Glede na ceno na Emki, moram rečt da je cene zelo ugodna. Tako da si jo grem kar danes nabavit, da jo že jutri začnem brati :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 08. Feb. 2013 9:30

“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 08. Feb. 2013 11:26

Mikopina napisal/-a:Prvi del te knjige je tudi mene čisto prevzel :) Super zgodba, tako da nisem niti vedela da je drugi del že na policah in da se jo lahko kupi. Glede na ceno na Emki, moram rečt da je cene zelo ugodna. Tako da si jo grem kar danes nabavit, da jo že jutri začnem brati :)


to govoriš za Beautiful disaster oz. Čudovito polomijo od Jamie McGuire? potem te moram popravit, ker drugi del pride 2. aprila 2013 ... z naslovom: Walking Disaster ... ;) in tudi pri meni je ena najbolj težko pričakovanih knjig!! pred izzidom drugega dela si bom prvi del gotovo prebrala še enkrat! ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 11. Feb. 2013 13:50

Kampara napisal/-a:Sylvia Day, Prevzeta. Drugi del trilogije Crossfire (prvi je Predana), super knjiga, komaj sem čakala da izide, ker me je prvi del čist navdušil, pa moram rečt, da je tudi drugi del po pričakovanjih :) Je pa za vse, ki imate rade takšno bolj pikantno, vroče branje :D



Ja ja, ta je tud men kul. Nisem vedla da je drugi del v slo že zunaj, fajn :)

Kaj pa tole? Ljubeznoslovje, Bruno Šimleša? Je prebrala že katera? Vtisi? Opis: gre za knjigo, ki uči, kako zgraditi zdrave, srečne in strastne odnose z drugimi, na vseh področjih življenja, ter razkriva zmote in napačna pričakovanja, ki jih vsiljujemo drug drugemu. Baje je na Hrvaškem, od koder je avtor, ful popularna.


''Oseba, ki jo ljubiš, ni tvoja, temveč svoja! Ne moreš je obdržati, saj je nimaš. Lahko jo samo ljubiš, in če v nekem trenutku postane jasno, da to ne zadostuje več, te osebe nisi izgubil, ker je sploh nikoli nisi imel. (str. 50, 51)''

Agree! :D
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 11. Feb. 2013 16:59

Anders De La Motte - Igra
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 12. Feb. 2013 14:46

Tole knjigo od Šimleša sem pa že prebrala v hrvaščini. Super knjiga, predvsem če hočete izboljšat odnose, ne sam ljubezenske, tud ostale ki se razvijejo med partnerjema. Hitro ugotoviš da obstaja kar nekaj napak v zvezi, ki jih delamo, pa se jih sploh ne zavedamo. Drugače pa sem zasledila da bo Šimleša imel 14.2. v Cankarjevem domu okroglo mizo, skupaj z Zoranom Milivojevićem, mislim da bi znala biti fajn stvar tole. Zlo zanimiva sogovornika :)
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 20. Feb. 2013 14:25

Končala sem z enim erotičnim romanom (ki me je btw, totalno navdušil!), sedaj pa bom nadaljevala z Warm Bodies (Isaac Marion ) ... Slišala sem, da je izjemno smešna knjiga, pa še film so posneli, tako da pričakujem dobro branje :)

Slika

Trailer filma: Klik!
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
maichu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 23. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a maichu » 20. Feb. 2013 14:54

EL James pedeset odtenkov teme vredno prebrati <3
Življenje teče kot reka sanj,
ki ponikne, ko so sanje
že skoraj odkrite*
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 20. Feb. 2013 15:00

Beya_ napisal/-a:Slika


Po parih straneh je men noro zabavno. Ko razlaga kak hodijo pa ves čas jamrajo pa se sporazumevajo z jamranjem :D Si prav predstavlam zaradi trailera od filma :D
To dejansko obstaja serija 5 al 6 knjig. Napisana sta tud prequela od te. 2 al 3 bodo še sledile.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 26. Feb. 2013 20:20

Re-readam Beautiful Disaster ...
Slika


Slika


& začela sem z ...

Slika
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 28. Feb. 2013 16:55

Sylvia Day - Predana
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 05. Mar. 2013 0:26

Beya_ napisal/-a:
Binko napisal/-a:Jamie McGuire: Čudovita polomija


:gut:
Tole sem si (v ang.) dala na seznam za prebrat (poleg "Life of Pi" & "The Silver Linings Playbook"...in še cca 40 [kaj bi jz brez kindla [for android] :D]).

Trenutno:
The First Love Cookie Club - meh. :? Zaenkrat res noben presežek (niti povprečje ne). V prvih neki straneh je že vse jasno, ne razumem kako lahko iz tega razvleče zgodbo za celo knjigo. Bom še mal vztrajala.

Zadnjih par..
Whose life is it anyway - resno moram nehat s temi [čiklit] oslarijami :lach: Čist brezveze.

Hot chocolate - kao nek krimič. Ima potencial, ampak men je neki manjkalo, kaj pa vem, rahlo na dolgočasno je vleklo.

The Journal of Best Practices - prijetno
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 10. Mar. 2013 16:06

Sylvia Day - Prevzeta

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov