evo pršu z morja in sm namest starih kolekcijskih cunj in čeulou raj kupu knjigo: Karkoli že misliš, obrni na glavo by Paul Arden
pr nekaterih stvareh mam občutk, da je to to.. sam pogledu sm tole knigco sm vedu da bo moja.. stane slabih 5 kozarcou traminca v asu in je vredna vsazga tolarja
priporočam vsm nekonformistom, ki razmišljajo drugače kot "normalne" čredno-ovčične množice! ex kreativc iz saatchi&saatchi ma res
joj, ne govort, ce ga nisem prebrala oba dela ze ene 20x.... pol nadaljevanja, ko je bil starejsi mi pa niso bila tako vsec. Bi pa se 1x gledala nadaljevanko
na morju sem zdele prebrala Dragulji od Steel-ove (super), Pet dni u Parizu od Steel-ove (kr neki), caka me je Rosamunde Pilcher... pa se ene "sto knjig", k upam da bodo kmalu vrnjene v knjiznico.
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself - Mr Mojo Risin' -
ok, trenutno ena ki se mi zdi zelo dobra (in poučna za vse): ''Kako sva si različna: zakaj moški ne poslušajo in ženske ne znajo uporabljati zemljevidov.'' Avtorja - Pease Allan & Barbara.
Prebrala sem knjigo od Karla Mauserja - Črepinjek...opisuje moj krj in okolico kje se je zgodba dogajala zelo lepa knjiga..
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Js sm pa zadnje čase čist nora na žepne knjige. Tko da vedno, ko grem v knjigarno kupim vsaj 3 knjigce. Pol jih pa vedno s sabo vlačim. Predvsem so mi všeč te resnične biografske zgodbe.
Zadnje bolj obsežno branje pa je bilo Desiree od Anne Marie Selinko, napisana po resničnih dogodkih, v bistvu je to zgodba Napoleonove zaročenke. Skozi knjigo se tako prepleta ljubezenska zgodba z dejanskimi zgodovinskimi dogodki. Men je bila zelo všeč, je pa res kar obsežna.