Internautica

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 12. Maj. 2008 18:55

ah, sicer nisem bila in ne vem če je tale čolniček biu, ampak men je še vedno NAJ NAJ NAJ :
http://www.wally.com/jumpch.asp?idChann ... attivo=2-7
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 12. Maj. 2008 20:13

Evo jst sm tud dol pristala in tista črna me je čist impresionirala...pa fajn stajliš skuterček zadi... res hudo.
Sam ne vem če bo kj keša za tole letos - po moje si bom rajš prvoščla enga od unih audijev belih, naslednje leto pa tole :lol:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Maj. 2008 20:32

Sharona05 napisal/-a:ah, sicer nisem bila in ne vem če je tale čolniček biu, ampak men je še vedno NAJ NAJ NAJ :
http://www.wally.com/jumpch.asp?idChann ... attivo=2-7


Heh, česa tacga pa na slovenskem sejmu ne boš dočakala (tut za marsikerga večjiga zlo dvomm).
In še moje osebno mnenje, ne vem, komu in zakaj taka ladja korist. Men use, kar je tok velko, da nuca posadko, sploh ni ušeč in si tut ob miljonskem premoženju tega ne bi šla nabaut.

Fora tegale Black Magic Leonard-a je pa sam u barvi, tista, k je nasprot stala je bla podobn "šmorn", samo klasične barve in je ob črni sosedi najbrž ni porajtal kej dost mimoidočih :) .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Maj. 2008 20:36

Opažam da nisem nič zamudil..razen kavico s blondgirl...ker me ni bilo :D

če je bila ta črna jahta največja atrakcija navtičnega sejma...če grem v malo večji pristan na Hrvaški obali...recimo primer Poreč bom brezplačno videl taka in še dosti večja plovila in tam pasel sline, če bi že ravno jih želel pasti...sline namreč...dekleta so pa tudi tam...dosti lepša in dosti bolj preprosta in enostavna za družbo ali kaj več :P
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Maj. 2008 20:40

Eh, Poreč zna met res cele ladje ob rivi, ampak not pa lih ne morš jt stikat ali ...?! :eek:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 12. Maj. 2008 20:54

Jah ce bi ga ksna bogata bejba z jahto ulovila, pol bi si lohk se kej druzga ogledu. ;)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Maj. 2008 20:55

Josephina napisal/-a:Jah ce bi ga ksna bogata bejba z jahto ulovila, pol bi si lohk se kej druzga ogledu. ;)


Mah ne bi se z njo ukvarjal...razen če bi mi rekla: Aloha...Rožle...uleti na jahto :yau: :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 12. Maj. 2008 21:11

Aloha napisal/-a:Ne gre spregledat Shipmana 50 (ahhhh).


jst sm bla tud na internautici. Pr gradnji tele "ladjice" je pa tud moj lubi sodeloval :P pa sm se čist pomembno počutla k so me celo not spustil :D :D
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Maj. 2008 21:20

Tandem J&J rox!
Shipman-i so res neki krasnga :hearts: , tut men je blo dano mal pobližje nos uturit.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Maj. 2008 21:22

Sugar_baby napisal/-a:jst sm bla tud na internautici. Pr gradnji tele "ladjice" je pa tud moj lubi sodeloval :P pa sm se čist pomembno počutla k so me celo not spustil :D :D


Ali mu je ime Tomaž? :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 12. Maj. 2008 21:25

Ne, Aleš je.
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 12. Maj. 2008 21:43

ha vidim,da nas je bilo kar veliko na sejmu! skoda,ker se nismo kaj bolj zmenili,bi se lahko po sejmu dobili na kaksni pijaci
ker sem bla zelo zelo delavna niti nisem imela prevec casa okol hodt ampak zadnje dva dneva sem dobila celo malo prostega casa in sem si sla ogledat to famozno jahto black magic morm rect,da sem bila cisto navdusena nad njo..drgac pa cel sejem super :d razstavlajlci zakon :D se bolj super je pa blo,ko sem dobila cel kup ponudb za letosnje pocitnice tko,da bo pestro :D
Preseren
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 10. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Preseren » 13. Jul. 2022 22:45

mene pa zanima ali je že kdo jadral po hrvaški z izposojeno jadrnico... ? mi se odpravljamo to poletje ponovno, imamo lastnega skiperja, smo super družba, že bili na jadranju lansko leto, želimo pa zamenjati charter, saj smo z lanskim razočarani. Trnutno se odločamo med temi iz Šibenika in temi iz Zadra. Bi kdo priporočil koga od teh ali kakega drugega? Kje je boljše štartati iz Zadra ali iz Šibenika?

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron