Harry Potter-J.K.Rowling

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 04. Jan. 2006 17:07

meni je pa herihopter (harry potter je bil tak krščen od mene pa mojega brateca (best frenda)) čiiiist in totalno zakon...

jaz ga fula rada berem... če mam čas, samo nažalost berem tud ko nimam časa... no ne samo herija ampak vse... slaba navada...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 04. Jan. 2006 19:03

meni je pa Harry idealn za odmik iz realnosti ko to je real world prekrut .. ;) prav not padem ..
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 04. Jan. 2006 20:28

Knjig nism brala, sm šla pa gledat prvi film... k sm mogla bratca pelat ... Nism lih od navdušenja skakala... Rajš kaj drugega preberem... :D
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
PokeGirL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 26. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PokeGirL » 04. Jan. 2006 21:01

heh harry je zakon!! komaj čakam da dobim novo knjigo v roke!! faniksov red sem prabrala že 2 krat.. ful so mi dobre pa tud filme sem vse gledala!! sicer pa so knjige od gospodara prastanov pa filmi tui odlični!!!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 04. Jan. 2006 21:09

Prve tri knjige sem prebrala in so mi bile všeč, pri četrti sem se pa na polovici naveličala, mi je postalo dolgčas. Filmov pa ne mislim gledat, ker so mi itak vedno slabši od knjig. Raje vklopim svojo domišljijo kot ti specialni efekti na platnu...
Uporabniški avatar
Nimfa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nimfa » 04. Jan. 2006 21:51

Men je harry čist zakon. Ej k not padm ne morm nehat brat, res. Najboljša knjiga ever.. Najmnaj stokrat sem prebrala že vse dele, pa me vsakič isto not potegne.. res noro! :razz:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 05. Jan. 2006 1:19

knjig nisem brala....sem si pa ogledala filme in me tud niso kej presenetljivo fasciniral....pač film kot film.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 05. Jan. 2006 5:48

Meni je bil pa tazadnji film všeč. Prav zaradi efektov. Tisti stadion, ki so ga naredili, je bil res zanimiv. Pa Lord Voldemort je bil točno tak, kot sem si ga predstavljala, ko sem brala knjigo.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Jan. 2006 9:39

Jaz nisem nobene knjige prebrala od Harrya Potterja,sem pa gledala 2 filma (1.in 2.del) in mi je full všeč!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 06. Jan. 2006 16:21

jst sn prebrala use knjige do zdej pa so mi ful ful uredu :hearts: (sam 5. mi je mau zakomplicerana :? )...prov sproščujoče je za brat pa tut filmi so mi ql :)
Če jočeš, ker je iz tvojega življenja izginilo sonce, ti solze preprečujejo, da bi videl zvezde...
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 06. Jan. 2006 19:13

Men so te knjige res zlo dobre. Na začetku se mi je zdelo bedno, k so vsi dobesedno navalili na to, zdj sm pa tut sama taka ratala. :D
Prebrala sm vse knjige, k so ble prevedene v slovenščino. Ampak zdj je tut šesti del v ang že izšel a ne?
A je kera že prebrala? Kva se kj zgodi? :)
MissRap
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 3. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MissRap » 06. Jan. 2006 19:31

Oj.
Jst sm res harry potter freak.Prebrala sm vse knjige v angl in slo razn zadnje k je še ni v slo.Poskusla sem tudi 2 v španščini pa mi ni lih šlo.Ponavadi pa me knjiga tko potegne,da jo preberem v dveh dneh ker sploh ne grem spat.
Filmi so seveda malo slabši ker ti ne vzbudijo tolko domišljije,ampak so mi bili vsi všeč, še posebno pa zadnji,ker je strašljiv pa ma res dobre efekte(edino kar je manjkalo je komika,ker ko sem gledala prejšnje filme sem se polovico filma smejala).Tko,da vsi k berete harry-ja bravo,ker to pomeni da niste vsi zamorjeni od tega sveta in imaste še zmeram malo domišljije in otročička v sebi(drugi ga pa samo zatirate),
No lep pozdrav pa se slišmo ko bo pršla kšna nova knjiga vn.
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 06. Jan. 2006 19:49

Malce sem presenecena nad temo. Pozitivno; nisem vedela, da je se komu izmed ne-vec-otrok, ki harryja dejansko bere. Sem prebrala vse knjige - veckrat - v anglescini in slovenscini. Prevod je za moje pojme OBUPEN, tako da vztrajam pri angleskih. Zadnja knjiga je pa v Sloveniji ze od poletja.
Najljubsa mi je pa tretja knjiga, pa ne znam povedati, zakaj. Filmi so pa zivi obup, edino zadnji me je pozitivno presenetil, ker so Voldemorta tako nepritirano naredili. Sem ze pricakovala nekaj odurnega, pa sem bila kar malce navdusena.
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 06. Jan. 2006 21:54

zaj bom prav začela knjige brat ! ;)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Jan. 2006 23:54

js sm se tud spet od začetka lotila knjig :D
Let the good times roll.

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov