Dogajanja s kulturnega področja

Vse o svetu umetnosti. Torej, kulturniki vseh dežel združite se.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Jan. 2015 19:50

kopipejst s facebook dogodka:

_____________________________________
Slika

Z novim albumom "Backspace Unwind" se ponovno v soorganizaciji Kina Šiška in ŠKUC Buba vrača kultni angleški trip-hop duo LAMB!

Web:
http://lambofficial.com/
https://www.facebook.com/LambOfficial

Organizacija: Kino Šiška / http://www.kinosiska.si / in ŠKUC-Buba / http://www.bubabooking.si/, http://www.skuc.org/ /


Vstopnina: 18 EUR v predprodaji, 22 EUR na dan, 14,40 EUR dijaki/študenti/upokojenci
__________________________________

Hudo hudo priporocam!

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Feb. 2019 9:05

Hej, je kdo zadnje čase gledal kaj dobrega v gledališču oz. bil na kakem drugem kvalitetnem kulturnem dogodku?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Mar. 2021 12:34

A kdo gleda slučajno te zoom/youtube stand-up komedije ki so se med korono razpasle med slovenskimi influencerji oz komiki?
Frendica je ekstra fen in praktično za vsako novo komedijo ki pride ven, kupi karte in nas povabi zraven. Pošteno povedano, do sedaj sem 2x sedela zraven iz vljudnosti, če bi sama kupila karte bi izvajalcem napisala mail, da je sramota za tako vsebino računat denar, res.
Prva je bila neka totalno nesmešna predstava optimisti (par trenutkov ko smo se zahahljali zraven, v celi uri!), Včeraj pa smo gledali nek res slab poskus črnega humorja. Bila sta menda dva kvazi lokalna fejmiča, a razen ful simpatičnega govora (en je Vipavec, drugi Korošec) res ni bilo omembe vrednih momentov. Črni humor ki sta ga poskusila vpeljati je bil vse na isto vižo (pedofilija/posilstvo in samomor) pa naj si je šlo za vračanje otrok v šolo, Korona ukrepe na splošno, ali pregled dogajanja tekom leta 2020. Ko ni smešno, ampak pač poskusijo samo šokirati občinstvo...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Mar. 2021 15:17

Na ytu sem gledala ja. Ene par slo., bi mogla zdaj prav pogledat, ne vem na pamet koga vse, Vid Valič vključen, kako sta se klicala tista dva? V bistvu meni je bil najbolj zabaven roast enga sem gledala odValica, bolj od običajnih standupov..
Plačala pa spet ne bi, mi je ok tisto na ytu.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Mar. 2021 16:58

Sarissima, si gledala Na črno?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Mar. 2021 17:25

Sem poguglala Na črno. Bergant je zasavc (oz savinjčan ali kaj že so tiste regije tam, samo koroška vem da ni), ne korošec, velika razlika v naglasu. (Meni je njegov naglas ful bolj simpatično poslušat, imam cimre iz koroške, pa mi ni neki :D ). Ali je pa mislila nekaj drugega. Papič govori primorsko, ma ne vem, iz kje je.
Sej ne da sem ravno v nedeljo, gledala neki x na yt za sprostitev in sta bila lih Papič in Bergant, pa ena punca, ki se mi je že večkrat pojavila na fbju, neki skupni frendi, pol pa mam neke njene nastope pa vse več stvari lajkanih sem že vidla in me je firbec, ker mi je blo tko znano ime, pa sem šla gledat/ poslušat intervju. Meni je bil sicer tisti intervju kar zabaven, kul malo za sprostitev...

Meni je tko dobro poslušat naglas od Berganta in tudi kakšne fore. Papič, vsaj kar sm ga vidla v unem videu, mi je bil bolj karneki.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Mar. 2021 18:40

Ja točno, na črno se kliče ta predstava.
Emanuela, si gledala?

Mogoče pa Zasavec kaj js vem, večino časa sta se itak pretvarjala da sta kvazi Američana/Bosanca (ja oboje hkrati).
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Kultura

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov