Značaj osebe glede na izgled

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 16:16

A ti se moraš res vedno povsod vtikat s to svojo vsevednostjo? Z Lani se pogovarjava, očitno se obema da, je obema zanimivo in to je to. Imaš kakšen problem? Konstruktivno pripombo ali si samo prišla spet izlivat žolč ter v druge teme pisat o notranjem miru? Daj ... pejd stran.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Sep. 2013 16:24

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:42, skupaj popravljeno 1 krat.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 16:33

:sleeping:

Si se prebila skozi?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 17. Sep. 2013 16:40

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:42, skupaj popravljeno 1 krat.
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 17. Sep. 2013 21:41

A je tako velika razlika, če prebereš eno daljšo ali deset krajših objav? Ali so daljše objave zdaj kar vse po vrsti neberljive, razen če jih razdeliš na deset krajših objav? :D :)


[quote="*Abby**"][/quote]

Ne, saj ne pravim, da vse posplošiš, niti približno ne, ampak da si, vsaj v tej diskusiji, nekoliko bolj nagnjena k iskanju posplošitev kot jaz, jaz pa nekoliko bolj nagnjena k iskanju izjem kot ti, in da imava dokaj nasprotna pristopa, ki v taki diskusiji, kjer je govora o podrobnostih, ustvarita nekoliko težje medsebojno dojemanje. Imam pa kot ti občutek, da se zdaj že dokaj dojameva in da se nama ni več potrebno se spuščati v podrobnosti, ki se tičejo privlačnosti in postave, ampak morda le v tiste, ki se tičejo pristopov, če ne bova prej izgnani iz teme, ker, kolikorkoli se potrudim, tu ne vidim pretiranih povezav s privlačnostjo in postavami. :D :)

Da povzamem, tvoja mnenja večinoma držim tudi sama, a mi tvoj pristop ni intuitiven, ker mi ni intuitivno izražanje, ki si ga uporabila, ki je, vsaj z mojega vidika, izjeme sprva tretiralo kot neobstoječe, pozneje pa kot marginalne. Družba pa imaš prav, da deluje po principu posploševanja in če si se ti uspela nekoliko bolj prilagoditi temu od mene, s čim ne mislim, da si se osredotočila na posploševanje, ampak si si prisvojila ta način izražanja nekoliko bolj kot sem si ga jaz, toliko uporabnejše zate. Jaz sem se navadila nekoliko drugačnih pristopov, a to ne pomeni, da bi se diskusija morala odvijati po moje ali po tvoje in sem vsekakor vesela, da se lahko istočasno strinjava kar se tiče večje ideje, a se ne strinjava kar se tiče njenih podrobnosti, pristopov, ki privedejo k njej in tako dalje. Je vsekakor zanimivo diskutirati z nekom kot si ti, če ne zaradi drugega, zaradi tega ker lahko primerjam tvoj pristop z mojim in dobim nek nov vpogled, ki se tiče morebitnih pristopov, tebe ali mene.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 17. Sep. 2013 22:10

Štrućka, priporočam diagonalno branje. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Sep. 2013 22:13

^^pa je bila verjetno res ona, takšne roke pač res nima vsaka druga. In omg, če te ona udari, ti verjetno pol betice odnese :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 17. Sep. 2013 22:23

:?:
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 22:23

Lani: Jaz se trudim pristop izbirat glede na temo, gotovo marsikje uporabim ''tvojega'', tu se mi je zdel ta bolj smiseln. Je bilo pa prijetno debatirat s teboj, vsekakor. :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 17. Sep. 2013 22:40

Ne, saj ne verjamem, da ga povsod uporabljaš, ampak v tej diskusiji in verjetno še v kakšni o tej isti tematiki, kar mi da en vpogled v diskusije, tako nasploh kot v to najino. :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 17. Sep. 2013 23:10

Picatinny napisal/-a::?:


O Brigiti Brezovac je govorila ;)

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov