Zdravljenje mačka

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 21. Mar. 2008 11:45

Na Aktivni tudi poteka živahna debat o mačku.

Ček it out
And now something completely different
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 21. Mar. 2008 11:59

Če je orng maček (tigr) mi ne pomaga čist nč-to pomeni da je blo res 2much alkohola. Če je pa navadn mačk pa pomaga en orng zajtr al pa kkšna pica za kosilo pa eno uro orng športanje da se totalno prešicvam. In seveda veeeeeelik cedevite.
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
love18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 22. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a love18 » 21. Mar. 2008 12:21

am ja men zlu juhca pomaga pa velik vode..
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 21. Mar. 2008 17:12

Ma kaj bi se sploh matral zdravit mačka, jst se mu samo prepustim dokler se me ne naveliča :D
christianni cruz
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 30. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a christianni cruz » 23. Mar. 2008 14:11

ponavad že na poti domou u autu kei malga pojem (ni važen al je čips, prepečenc , hamburger alpa sam kaka frutabela)
pol doma prec si prpravem liter vode pa mal limone noter , tačas si dam makeup dol , pol pa pod tak hladen tuš najprej , pol pa faaajn vroče vode za nakonc , kr mam težavo da me zmeeer zebe fuuul ko kaj spijem preveč. mi pade temparatura na okol 36° :cry: :lol:
pol pa čimprej spat , pa en dolg spanec , pol pa zjutri alpa dopoldne juhico , pa nekam mal športat , alpa vsaj na sprehod če ne druzga
Uporabniški avatar
Amandine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 22. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amandine » 23. Mar. 2008 20:00

ponavad že na poti domou u autu kei malga pojem

si z avtom-ga voziš?-in to takrat ko piješ toliko,da imaš mačka naslednji dan.
sem brez besed ostala. :flop:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Mar. 2008 13:01

No brez drame prosim. Verjetno jo kdo drug pelje, ona pa medtem malica na zadnjem sedežu :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 24. Mar. 2008 13:30

Mah...jaz sem si nedolgo nazaj želodec ferderbal...v bistvu leto dni in pol nazaj in še zdaj nisem prišel še čisto k sebi(sem potem ene pol leta prepečence jedel, toste, juhice...čim sem kaj bolj težkega mi je šlo ful na bruhanje, oziroma sem bruhal) Pijem ga sploh ne zadnje čase...kakšne dva-tri tedne nazaj sem bil zunaj in sem s kolegom pil redbull vodke...jaz drugega sploh ne pijem kot redbull vodko ali pa koktejle!
Se mi je dostikrat zgodilo zaradi preveč popitih redbull vodk da se mi je telo začelo ful tresti so mi kar roke se tresle pa valove vročine in mrzlote sem imel...
Sem enkrat eno punco uvrebal in sem se tolk tresel da sem jo kar tam pustil...sem ji rekel da grem na wc in sem šel kar domov...nisem mogel več pač :rofl: Saj si je ziher potem kakšno drugo družbo našla :D
Sicer se pa nikoli ne napijem toliko da zase ne bi vedel...toliko da sem dobre volje...čeprav se pri pitju vodke rado zgodi da si kar naenkrat preveč pijan, ampak takrat preneham piti in pijem nealkoholne pijače!

mačka nimam sploh nikoli...morda ne spijem toliko da bi me ful glava bolela? Ampak želodec se mi pa odzove...imam škatlo rupurutov in potem dva pojem...pa ponavadi grem itak po žuru kaj pojesti pa tudi pijem drugače ful vode...ko pridem domov si ponavadi pol litra čaja naredim in ga spijem. Vem pa da k mačku zelo veliko prispevajo tudi cigareti...ko piješ ponavadi tudi več skadiš in je potem kriza drugi dan...

Vem da so nekaj reklamirali ene energijske pijače da kao potem nimaš mačka drugi dan...najbolje je čimveč izotoničnih pijač spiti in jesti juhice in te fore.
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
*Nebo*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Nebo* » 24. Mar. 2008 14:15

Sm slisala,da mors uzet Aspirin pred spanjem.In piti zelo veliko vode.Za poskusit je,a ne?
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 24. Mar. 2008 14:17

Jst sm pa zdej ugotovila, da odkar ne kadim več mam ful blažjo obliko mačka, če ga sploh imam. Pa je količina popitega alkohola enaka kot prej.
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 24. Mar. 2008 15:24

Men vedno pomaga: b-kompleks tableta, velik vode spijem preden grem spat in ko vstanem spijem limonado + velik spanja :)
Uporabniški avatar
*waterlily*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *waterlily* » 24. Mar. 2008 19:04

Čez CEDEVITO zjutraj ga ni! :D
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 24. Mar. 2008 21:34

Jaz macka obicajno nimam, mela sem ga pa VSAKIC po vodki. Ozdravla sem ga tako, da sem se z veliko tezavo spravla iz postelje, se dobro stusirala, obilno najedla in sla na svez zrak. Vedno je pomagalo.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Mar. 2008 21:40

Ja oblno najedla nato pa vse zbruhala :)
Včasih zjutri najbolj pomaga da takoj spet enga cukneš...ampak se vam takrat to zdi ogabno ampak res pomaga...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 24. Mar. 2008 22:26

Men pa najbolj pomaga pol litra vode...če se da že takoj zvečer, ko domov pridem, če ne pa zjutri...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov