Zdravljenje mačka

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

deja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a deja » 27. Feb. 2007 21:26

lol zbudiš se pa ga greš dalje pit da neha ta beden občutek :D :D :D heh :) a pa spiš do 1 spiješ dosti vode skočiš na sprehod po sprehodu na kaffe :) pa je bolje
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 27. Feb. 2007 22:30

Ne sej ni panike biggrin Pač mamo te tablete doma, če jih kdo rabi jih vzame, big deal. Valda starši vejo, da kdaj pa kdaj kaj spijem.


jah, sej če pr men ne bi dojel, da mam mačka, pol bi bli pa že mal čudni, ker res očitn hodm z vodo po hiši, se namakam v banji nenormalno dolgo, pojem juhe več kot ponavadi(ponavadi je sploh ne :D )



lol zbudiš se pa ga greš dalje pit da neha ta beden občutek biggrin biggrin biggrin heh smile a pa spiš do 1 spiješ dosti vode skočiš na sprehod po sprehodu na kaffe smile pa je bolje


A kao po pregovoru: klin se s klinom zbija! :lol:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Feb. 2007 0:35

choco.cat napisal/-a:^^Ja kr ti pa vrjetno nikoli ne piješ tvoji starši pa tudi ne..


a je tok čudn da nben ne pije ? :roll:
ja nevem mene bi mt v rt brcnla če bi ji rekla da gremo skupaj to kupt..ni pr vseh isto..
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 28. Feb. 2007 11:38

Pa kaj je zdaj tak big dil nastal :roll: Kot da zdaj mi tu vsak dan pijemo kot opice. Jaz spijem kaj več mogoče enkrat na mesec, še manj.. in se ne nalivam z alkoholom cele dni.
I laugh at gilded butterflies.
deja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a deja » 28. Feb. 2007 14:54

cjo zakaj bi te v rt brcnila ? :D
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 22. Apr. 2007 12:14

Oh... a ve maste samo glavobole? Oh srečnice...
Jst sem danes čist boga (dobr da sem sama doma)... sploh nisem tolk spila včerej. Sam moj želodec res ne prenša alkota... danes sem že 5x bruhala... Voda? kje pa... če spijem mal vode takoj letim za wc školjko...
Prou izčrpana sem :( Kaj mi je tega blo treba... :cry:
A ima kdo nasvet kak tole čimprej pozdravim? Ne mi z juhicami prosim...ker že vodo bruham :(
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 22. Apr. 2007 14:48

jah jst razen pitja ogromnih količin tekočine (brezalkoholne seveda :P ) in kakšnega lekadola res nimam nobenega nasveta. ti pa za drugi priporočam, da takoj, ko prideš domov, spiješ pol litra vode. še boljše pa cedevite oziroma kakšne druge stvari, ki ima c vitamin. zjutraj bo dosti manjša kriza.
wantyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wantyka » 22. Apr. 2007 15:09

jaz se držim preventive...če grem na žur si že prej uštimam flašo vode in fajn preluftam sobo, ter pustim čist malo odprto okno...in ful dobr pomaga če se ga res napiješ da si uštimaš budilko na 2 uri in potem piješ vodo:) zjutraj se mogoče še malček slabo počutiš, ampak meni ponavadi nič ni

drugače druga varianta je pa da štukaš :) da pač piješ naprej:) pivo pomaga:)
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 22. Apr. 2007 15:35

Uh...sej drgač pijem vodo zmerj k pridem domou...Sam sem se že dans zjutraj k sm prišla slabo počutla. Sej zdele je vredu... celo pojedla sem košček kruha in je ostalo vse notri (nok, nok, nok). Mislim, da je bilo 6 kratno bruhanje več k preveč. Zdele se sam še weak počutim... sam da je mimo...mislim, da še zlo doug nebom pila...ou yea :?
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 06. Maj. 2007 17:57

tud js mam po 3h dneh pitja moralnga mačka dons. jaz se pozdravim tako, da zju3 najprej spijem 1l coca-cole, pol neki pojem pa cel dan pijem coca-colo. drugač mi coca-cola sploh ni nevem kako všeč, ampak za mačka odgnat se mi zdi najboljša.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 26. Sep. 2007 11:36

Joj, men je že odkar sm vstala tkooooooo slabo :( Zbruham vso vodo, k jo spijm, na hrano ne smem niti pomislt, še goveja juhca mi zaenkrat še ne paše. Sploh ne vem a nej stojim, sedim al ležim, vse je isti k.
Nikol več tok različnih pjač!!!
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 26. Sep. 2007 11:39

Ne želim si bit na tvojem mestu :P ! Proti mačku je res najboljša stvar, ki jo lahko narediš, da pred spanjem spiješ vsaj pol litra vode... Če ne je zame naslednji dan vse bolj brezupno... :?
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 26. Sep. 2007 11:46

Ja sej to vem, tut preizkušeno je blo to z vodo že večkrat. Sam učer je bla pa res že tok ura pa nism lih trezno razmišlala, da bi še vodo spila. J***t ga! :P Js upam sam, da nam dehidrirala, k res nč vode ne ostane v men za doug. :?
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 26. Sep. 2007 11:46

če pijem nikoli ne mešam...in nikoli ne pijem pijač, ki vsebujejo veliko kemije ala shark vodke, razni breezerji in podobno..zmeraj samo domače preverjene zadeve... :D po pravem domačem žganju je najamanj slabosti... :D
drugače pa zjutraj pomaga, če spiješ eno vitaminsko tabletko...jaz sem takoj boljša... :)
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 26. Sep. 2007 11:47

muffin napisal/-a:Ja sej to vem, tut preizkušeno je blo to z vodo že večkrat. Sam učer je bla pa res že tok ura pa nism lih trezno razmišlala, da bi še vodo spila. J***t ga! :P Js upam sam, da nam dehidrirala, k res nč vode ne ostane v men za doug. :?


potem pa si se ti najbrž zastrupila z alkoholom, če gre vse s tebe...probaj malo aktivnega oglja spit..morda bo malo popravilo stvar... :)
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov