Zdravljenje mačka

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 04. Jan. 2007 10:24

Hm, velik počivanja, vode, pa kak zvitk "ta zelene" pa je koj bolš :wink:
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Anona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 20. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Anona » 04. Jan. 2007 14:07

nutella napisal/-a:Hm, velik počivanja, vode, pa kak zvitk "ta zelene" pa je koj bolš :wink:


A da ti to pomaga, men je potem še bolj slabo :)
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 04. Jan. 2007 22:03

Najbolj učinkovit nasvet: ne pijte alkohola. Iz lastnih izkušenj povem, da deluje (sploh ne vem, kaj je maček).
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 05. Jan. 2007 9:08

Anona napisal/-a:
nutella napisal/-a:Hm, velik počivanja, vode, pa kak zvitk "ta zelene" pa je koj bolš :wink:


A da ti to pomaga, men je potem še bolj slabo :)


Nama z lupčekam vedno pomaga. Tist, po kosilu (če ga jeva) oz. popoldne enga na easy, pa je prec boljše.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 25. Feb. 2007 20:21

alkohola se zadnje čase izogibam,kr sm pol še 2 dni cela matasta :D redkokdaj pijem,ko pa pijem je pa too much in mi pol proti mačku ne pomaga nič..cel dan v postli,pa mogoče mi uspe spit kak čajček pa kos prepečenca.. :?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 26. Feb. 2007 0:46

jst ga tud ne pijem skorajda nč več..ker sem ugotovila da mi škoduje :lach: ampak čist res...delam bedarije, govorim bedarije, in da ne govorim o kasejših posledicah klicanja jelenov-vsakič ko se ga napijem zadnje čase :?
maček pa itak obup od obupa, da se sploh iz postle nebi zvlekla...in bruhica, nenormalno boleča glava, slabost, vrtenje in filing da sem pijana še kakšne dva dni :roll:
skratka, no more alcohol :D
jah mačka zdravim pa z aspirni +C ponavadi, pa z juhco obvezno (mami že ve kdaj jo more skuhat) in počivanjem in spanjem...drugače ne gre..aja pa hektolitre vode, da poplakne in odplakne strup! :D(če ga že prej nisem odplaknila iz kje).
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 26. Feb. 2007 9:14

Moja rešitev:
Slika
To so tablete, ki pomagajo pri mačku (mi jih hodimo v Avstrijo kupovat) :D
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 26. Feb. 2007 12:23

choco.cat napisal/-a:Moja rešitev:
Slika
To so tablete, ki pomagajo pri mačku (mi jih hodimo v Avstrijo kupovat) :D


a prov tko z družino hodte po tablete za mačka v avstrijo :lol:
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 26. Feb. 2007 14:43

^^Ja kr ti pa vrjetno nikoli ne piješ tvoji starši pa tudi ne..
Zadnjič spremenil choco.cat, dne 27. Feb. 2007 16:27, skupaj popravljeno 1 krat.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Feb. 2007 14:50

Moj maček je strašen-nimam glavobolov (full redko), samo mi je pa taaaak slabo vedno da se komaj gor držim. "Zdravim" ga pa vedno isto-do kosila počivam, pol se pa nafulam z juho in grem spet počivat. To je to :D In seveda ker celi dan ne jem..se zvečer nabašem petsto na uro in se pol sprašujem zakaj se redim...:S Samo ok...to je že druga tema :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Anxious
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 183
Na forumu od: 1. 2. 2007
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anxious » 26. Feb. 2007 21:24

Js tut velik vode spijem, čeprov mi ne paše. Sam sem pa opazla da tut če nč ne pijem ko grem vn, mi je nasledn dan še vseeno ful slabo. Mogoče ker je preveč zakajeno :?
Če mam pa hudga mačka, kar je zlo zlo redko, pol pa use kar pojem zbruham in nisem za nikamor tist dan, tko da se ne splača.

No uglavnem kokr so že vse rekle....velik vodeeee
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 27. Feb. 2007 9:23

Uh ocitno jaz skor nimam macka v primerjavi z vami, je pa res da dobr prenasam alkohol tud precej velike kolicine :oops:

Zdravljenje hm...po moznosti kksna zlo razredcena cedevita , kaksen liter ze ob postelji ker se zbujam vsa dehidrirana.
Pol k vstanem se vec cedevite al pa vode al pa kej podobnga. Pomaga se lahko kosilo v obliki juhe pa solate...pol pa mal nazaj spat...in pol si kt prerojen.

Kadar mam macka se ponavad odpovem kavi pa cigaretam.
Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 27. Feb. 2007 15:31

Jst pa ponavad nimam casa, da bi cel dan po zuru zabluzila v postli, tko da mam prov "posebn" ritual:

Ze predn grem vn si dam zravn postle pol litra vode. Pol po zuru gremo vedno se neki pojest (sendvic, pica...), k pridem domov pa probam spit cim vec tiste vode, pol si umijem zobe pa se z ustno vodo poplaknem & odstranim makeup.
Zjutri (ponavad spim najvec do 11h, tud ce pridm ob 6h domov) pa hitr zeleni caj, vitamin c (tablete od plivite) pa aspirin. Pol pod mrzu tus pa na zajtrk pa ce se da mal vn na svez zrak (15 min), pol si pa celo z neko indijsko kremo k full hladi namazen pa sm dobra :D .
Cez cel dan pijem se veeeelik vode pa popoldne grem ponavad se za kako urco spat.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 27. Feb. 2007 17:20

choco.cat napisal/-a:^^Ja kr ti pa vrjetno nikoli ne piješ tvoji starši pa tudi ne..


Jah tastari ga pa res bolj malkrat... Jst pa preveč,.... pa zdej razmišljam, da bi tele petke ukinla, ker res nimam od nobene sobote pol nč.. sm pa ugotovila, da se je preden greš spat ful dobr z velik vode zasilt in je pol zjutri malo manjša dehidracija..

Drugače se ti pa oproščam, če te je razburilo, sam pč smešno se mi je zdel, ko sm si predstavljala, da bi šla jst na izlet s starši in bi kupl tablete proti mačku...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 27. Feb. 2007 18:20

Ne sej ni panike :D Pač mamo te tablete doma, če jih kdo rabi jih vzame, big deal. Valda starši vejo, da kdaj pa kdaj kaj spijem.
Jaz vedno pozabim vodo pit, ko sem zvečer kje zunaj in zato sem pol zjutraj vsa dehidrirana in mi tablete ful pomagajo. Pa mačka mam ponavadi samo takrat, ko sem v kakšnem zakajenem prostoru, drugače nikoli.
I laugh at gilded butterflies.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov