Zdravi recepti

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Feb. 2009 15:34

hvala punce.sploh nism vedla da to obstaja.do zdej sm se zmeri zajebavala z odlivanjem in iztiskanjem tistga ogabnega olja.Še bolj ogabno je če se tista mast strdi če maš tuno v hladilniku :heul: :tot:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 23. Feb. 2009 16:01

Olje se ne more strdet v hladilniku. :D - meni se še ni. :P Mogoče če maš res na ful hladilnik postane mal bolj gosto..
Zadnjič spremenil fun, dne 23. Feb. 2009 16:20, skupaj popravljeno 1 krat.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 23. Feb. 2009 16:12

Šeen moj zdrav recept: :)

Na olivnem olju popražiš rdečo čebulo in malo česna. Ko je čebula popečena dodaš paradižnik in papriko narezano na koščke. Ko se to poraži zaliješ z malo vode, in notri vmešaš še nariban korenček in koščke blitve. Pa kuhaš še toliko časa da se blitva in koren malo zmehčata. Na koncu notri zmešaš še kislo smetano in omakca je končana... (to je moj lasten recept- res mam zelo rada zelenjavo, zato mi je to idealno kosilo)
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 23. Feb. 2009 20:16

*purple* napisal/-a:hvala punce.sploh nism vedla da to obstaja.do zdej sm se zmeri zajebavala z odlivanjem in iztiskanjem tistga ogabnega olja.Še bolj ogabno je če se tista mast strdi če maš tuno v hladilniku :heul: :tot:



Men je pa v olivnem olju najboljša. :)

Drugač pa mam jst vedno tuno v hladilniku pa še nikol ni blo nič strjeno. Sj ne more bit? :eek:

A kupuješ Rio Mare al kaj drugega?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 23. Feb. 2009 20:26

Meni je tudi tuna v olivnem olju najbolša. In nikoli nimam tune v hladilniku, edino če je že odprta.
Drugače pa mislim, da bi bilo pri receptih, kjer je vmes kisla smetana, bolše dat paradižnik namesto nje. Ker kisla smetana in mlečni izdelki baje niso tako zdravi, kot so nas učili. Jz kisle smetane nikoli ne dam v omako, ker mi je bolši pradaižnik in še 100x bolj zdrav je.
Drugače pa zmiksam tofu, tuno in malo kisle paprike in pride najbolši namaz.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 23. Feb. 2009 20:37

^^ Ja, saj kisle smetane nekateri sploh ne uvrščajo med mlečne izdelke, ampak med maščobe (kot maslo), ker vsebuje velik delež maščob :wink:

Tuno imam pa jaz vedno v hladilniku oz. je sploh ne maram, če ni res mrzla :D (se pa spomnim, da se je pred leti olje enkrat res strdilo v belo gmoto, ampak v zamrzovalniku, ne v hladilniku :P ).
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 23. Feb. 2009 21:55

Pod temo zdravi recepti, najdem recept z natrenom :lol: :lol:
Drugač pa sadje, zelenjava naj bi bilo čim manj toplotno obdelano (razen paradižnika), za sadje je slabo, če nekaj časa narezan stoji, saj se izgubi veliko vitaminov. Kokosovo maslo (bio in eko varianto) se da dobiti v Kalčku, tako kot skoraj vse bio & eko stvari. Ker so uvozniki pri večini teh stvari, je tudi cenejše kupiti v Kalčku kot npr. v Merkatorju in še izbira je večja.

No, da ne bom OT, kaj rada jem:
pirin kruh s ajdo in orehi, kokosovo maslo, kalčki, sir :)

Drugače pa priporočam knjigo Alternativna kuhinja od Polone Kovič, če katero zanima zdrava prehrana :wink:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Feb. 2009 22:50

renatka_ napisal/-a:
*purple* napisal/-a:hvala punce.sploh nism vedla da to obstaja.do zdej sm se zmeri zajebavala z odlivanjem in iztiskanjem tistga ogabnega olja.Še bolj ogabno je če se tista mast strdi če maš tuno v hladilniku :heul: :tot:



Men je pa v olivnem olju najboljša. :)

Drugač pa mam jst vedno tuno v hladilniku pa še nikol ni blo nič strjeno. Sj ne more bit? :eek:

A kupuješ Rio Mare al kaj drugega?


ja katerakol tuna mi je ogabna v tistem olju.Vedno mam cele kolobocije kako tist olje v čimvečji celoti stran odlit.nevem, katerokoli olje, katerakoli hrana namočena na tak način v olje, mi je ogabna.
Tuna mamo pa ponavad doma od rio mareta pa safcola.

fun..se strdi ja.kot v neke take bele koščke se nagužva povrh,bljaaaaak :heul:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 23. Feb. 2009 23:01

Ampak morš vedet, da ma tuna v lastnem soku čist drgačn okus, men sploh ni dobra :? Pač odlijem tist olivn olje ven in to je to.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Feb. 2009 0:21

sej bom probala, pa bom vidla kakšna je.če ne bom pa spet pač počela kolobocije s cedili in tako naprej :D
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 24. Feb. 2009 6:01

*purple* drugače lahko s ta mejhno vilčko parkrat stisneš v konzervi tuno in odliješ olje, da ne boš delala celih kolobocij :wink:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Feb. 2009 10:25

ne, tko ni dobr,ker preveč olja še notr ostane.sej mi ni panike,pač precedim konkretno :)
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 24. Feb. 2009 11:38

Cimer bo danes za kosilo naredu solato iz motovilca, regrada, kuhanih jajc in rio mare insalatisimo. :D
Pomojem je vse to kar zdravo (edin jajca?)... Bom poročala če bo dobro... :razz:
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 24. Feb. 2009 12:16

Poleti so najbolše domače bučke pečene na žaru z olivnim oljem mmmmm. Pa ša začimbe pa včasih se tudi sirček, k se potem stopi prileže, sam potem ni več tako zelo zdravo :P
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Feb. 2009 12:26

fun napisal/-a:Cimer bo danes za kosilo naredu solato iz motovilca, regrada, kuhanih jajc in rio mare insalatisimo. :D
Pomojem je vse to kar zdravo (edin jajca?)... Bom poročala če bo dobro... :razz:


če ne ješ lih usak dan jajc, pol nima bit kej to slabga.
regrat???? :eek: :freude: Že? tole bo treba pa nabrat :P

drgač so pa take solatke men najboljše.Al regrat z rukolco, al pa kristalna solatka z rukolco,pa jajčk, pa feta sirčk (če je ) pa tuna,pa par ocvirkcou za zabelo in kšn krompirček notr.Pa sicer združiš zdravo z nezdravim, ampak glede nato,da je nezdravega v manjših količinah in da te skleda take solatke ful nasiti je velik bolj zdravo,kot pa kšn drug obrok.sicer ne za skos,ker rabš tud druge stvari,a mpak glede na pouprečno kosilo se mi zdi tole tud bistveno manj kalorično,pa še velik boljš se počutm če pojem tako solatko.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov