Zajtrk

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali zajtrkujete?

Da,redno.
120
49%
Pogosto.
53
21%
Redko.
50
20%
Ne,nikoli.
24
10%
Skupaj glasov : 247

Uporabniški avatar
*cosmic girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cosmic girl » 07. Feb. 2007 19:20

jst tud vedno zatrkujem, ker drugač sem čez cel dan čist čudna in pol skoz jem in nadoknadim zvečer
zjutraj poleti jem ponavadi sadje, pozimi me pa rado zebe, pa največkrat toplo mleko pa kruh, al pa žitarice, pa čokolino. Take zadevce
Uporabniški avatar
*TIHANA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *TIHANA* » 08. Feb. 2007 11:39

plesalka napisal/-a:zajtrk je najpomembnejši obrok dneva,vendar ga večina ljudi kar preskoči ali pa si ne naredi oz. ne izbere vstreznega. :? :eek:

kaj zajtrkujete,če sploh kaj? :wink: :P
npr.žitarice,sadje,krun z namazi,...
kaj pijete?
ob kateri uri mate zajtrk?

PS:še neki bi vprašala o teh žitaricah za zajtrk.ali ve kera kej o tem?kere so najboljše po okusu,sestavi,najkvalitetnejše?
kaj mente o teh od nestleja fitness žitarice? :) (jst sm si jih dons kupla eno škatlo pa še nism probala,ko pa bom še jst povem svoje)


Se strinjam, da je zajtrk najpomembnejši obrok...

Zajtrkujem razlicno; slanike, zemlje, navadne jogurte, sadje (mandarine najveckrat zadne case, drgac sm pa nora na nektarine), mleko + kosmice...Namazov (od sirnih do pastet) pa sploh ne jem.

Med vikendi si vzamem cas za zajtrk in malo dalj casa jem, tudi ura je razlicna -ponavad med tednom okrog 6.30, medtem ko med vikendi okol 10h...
Pijem caj -zeleni (to pred zajtrkom). Ne pijem kakavov in mleka.

Glede kosmicev in zitaric...Js jem Kellogs Special LowFat. Ne maram pa raznih cokoladnih zadev, ker so mi to nepotrebne kalorije.
Sem pa ravno vceraj prebrala v reviji Rina glede teh kosmicev raznoraznih, da imajo nekateri toliko sladkorjev v sebi, pa si ne bi nikoli mislili da jih imajo. Verjamem.

Baje je se vedno najboljse jesti navadne musli. Js prisegam na Sadne musli od Mercatorja, Zdravo zivljenje. Edino te musli majo res velike koscke suhega sadja, in pa so okusne.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 08. Feb. 2007 18:35

jz nikoli ne zajtrkujem, ker
*se mi ne da prej ustat
*mi ne paše oz mi gre zjutrej hrana na bruhanje
*čez vikend me zbudijo za kosilo

Si pa dostikrat kupim kaj potem, ko v Ljubljano prdem, ker kava pa čik ni glih fajn na tešče
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 08. Feb. 2007 18:59

Čokolino al pa kosmiči z navadnim jogurtom(sam morjo bit sam čokoladni in brez rozin pa sadja :D )
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
alisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 11. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a alisha » 09. Feb. 2007 15:19

Jst jem pa kakšne kosmiče (polnozrnate, ovsene..) z navadnim jogurton pa pretlačeno banano, al pa tiste kosmiče od Zlato polje-mislm da je Bran Fllakes- z toplim mlekom...njami , velikrat tud sport musli s sadnim jogurtom (EGO):cool: včasih tud čokolino al pa gres, drgač pa nikol ne morm zjutri jest kruh al pa kej tazga k to pol itak u šol jem pa mi bl paše takrat kt pa zjutri
Aja med tednom jem tm okol 6.15 do 6.30 tm okol k pol mam že bus, med vikendom pa različn- včasih okol 9.30 včasih pa že ob 9.00 :)
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 09. Feb. 2007 18:10

Zajtrk jem ko nimam faksa.PO se pravi štiri dni v tednu.
Za faks moram zgodaj vstat in kakega jogurta jaz ne štejem ravno za zajtrk...Pozneje ko me prime pa pojem sendvič iz avtomata,kar je običajno okrog desetih,ko običajno zajtrkujem kadar sem doma.
Za zajtrk jem različno....Nikoli ne jem mislijev in mleka.Občasno čokolino,največkrat kruh z namazom (pašteta,zdenka,marmelada,zeliščni),včasih si nardim iz štručke sendvič...Zdej malo prakticiram domišljijske zajtrke,ker sem se mal naveličala kruha...Danes sem jedla na koščke narezano banano prelito z jogobello jagoda.Zelo dobro...Pač kakor pride :D da pa ne bi zajtrkovala...Pol ne bi pršla dlje kot po stopnicah.
Uporabniški avatar
Muška
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 9. 2. 2007
Kraj: Koroška

Neprebrana objavaNapisal/-a Muška » 09. Feb. 2007 18:12

js pa sm se odločla da bom jedla zajtrk.....
kr prej ga nism.... :D
pa mi je svetovala zdravnica....kr mam kao ful prenizko težo pa premalo zdravo živim :?
-FlowerPower- :blume:
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 09. Feb. 2007 18:34

Kosmiči z banano in mlekom, ali pa jem umešana jajca z grenivko, včasih toast z margarino. Pijem grenivkin ali pomarančni sok, včasih kakav.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 10. Feb. 2007 10:12

Jest se pa res trudm začet zajtrkovat pa mi ne rata. Al zjutrej prepozno ustanem in se mi kam mudi, al mi ne paše pa se pol ne morem prisilit + ponavad mi prvo najbolj kava zadiši in se ji ne morem upret.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
*cosmic girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cosmic girl » 10. Feb. 2007 13:07

choco.cat napisal/-a:Kosmiči z banano in mlekom, ali pa jem umešana jajca z grenivko, včasih toast z margarino. Pijem grenivkin ali pomarančni sok, včasih kakav.


umešana jajca z grenivko? a je to dobra kombinacija? nikol še poskusila
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 10. Feb. 2007 18:31

*cosmic girl napisal/-a:
choco.cat napisal/-a:Kosmiči z banano in mlekom, ali pa jem umešana jajca z grenivko, včasih toast z margarino. Pijem grenivkin ali pomarančni sok, včasih kakav.


umešana jajca z grenivko? a je to dobra kombinacija? nikol še poskusila
Haha, ja, meni je ful dobro. Sej ne zmešan vsega skupaj, na enem krožniku mam jajca, na enem pa razrezano grenivko in pol pač izmenično jem. Meni paše :D
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 10. Feb. 2007 18:53

Jst si pa ne predstavljam dneva brez zajtrka. Jst zjutri lahko pojem res vse, nikol nisem imela problemou, da bi mi blo slabo al pa karkoli. Sicer pa ponavadi jem ovsene kosmiče skuhane v mleku, dodam žličko kakava in voilaaa dobim zdrav "čokolešnik". To mi je res njamiii. :P
Druače pa kosmiče, jogurt, mlečni gres, včasih kruh + kakšen namaz ali pa sadje.
Zajtrk je meni res pomemben, tako da vsako jutro zajtrkuje, pa naj bo to ob 5h zjutri ali pa ob 11h dopoldan. :)
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 10. Feb. 2007 18:54

Jaz se pa trudim, da bi redno zajtrkovala in pač zvečer ne bi toliko pojedla. Ponavadi jem polnozrnat kruh s kakšnim namazom (Rama Creme Bonjour, Dukatela), sadni jogurt & müsli (jagoda, gozdni sadeži), topli sendvič (samo s sirom), pijem benko, kapučino, cedevito, redko čaj; včasih pojem tudi kakšno sadje, odvisno kaj imam.

Doma pa so za zajtrk obvezna jabolka. To je že tak družinski obred, da si vzamemo 10 minut, dedi olupi in nareže jabolka in jih skupaj pojemo. :wink:
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 11. Feb. 2007 0:31

Jz bom zj začela zdravo živet in sem seveda sodi zajtrk in sem si kupila kosmiče, ki jih bom jutri jedla
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 12. Feb. 2007 8:26

Dons sm mela prvič letos zdrav zajtrk. Banana, kosmiči pa jogurt čez.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov