Voda ali Coca cola?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 19. Nov. 2007 23:06

Jaz sem tudi ljubitelj vode, coca-cole pa sploh ne maram. Mi je preveč sladka in me niti malo ne odžeja. Moja najljubša pijača je pa sicer mineralna voda!
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 20. Nov. 2007 18:40

Jaz na faksu večinoma pijem vodo, če pa se gre kam jest in tko pa ponavadi naročim cockto, mam pa tud coca colo rada.
Uporabniški avatar
_*lunca*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 4. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _*lunca*_ » 21. Nov. 2007 21:23

pijem oboje dvoje, vendar več vode kot coca-cole
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 21. Nov. 2007 22:11

jaz pa sploh ne pijem drugega kot vodo... se sploh ne odžejam, pa ne paše mi niti :?
Uporabniški avatar
Nita*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: **lost in my world**

Neprebrana objavaNapisal/-a Nita* » 21. Nov. 2007 22:15

od coca cole se ne odžejam, zato pijem vodo, v gostilnah pa pač naročim vodo z okusom.
neznanka__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 21. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka__ » 21. Nov. 2007 22:20

..
Zadnjič spremenil neznanka__, dne 13. Maj. 2012 21:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 21. Nov. 2007 22:21

Js tud po večini kr vodo pijem, doma itak, v službi pa po lokalih pa tisto z okusom... Če že pijem kej od gaziranih pijač pijem pa kokto... to mam pa prov najrajš na svetu, sam kaj ko vem da ni zdravo če preitravaš... :wink:
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 21. Nov. 2007 22:49

Jez sm tudi pristašica vodice, flajška je povsod z mano :D. Drugače pa pijm coca colo sam z malibujem, babmus mam pa raje s kokto, sam dobro tega itak ne pijm vsak dan, ampak bolj redko. Zdej smo pa itak na kuhanem vincu, če že pijemo alkič :D.
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 22. Nov. 2007 16:41

B@bsy napisal/-a:samo ne pit coca cole pa pol mentos bonbonov ker je zaradi tega lahko umre, enmu fantku je razneslo želodec


to sta preverjala myth bustersa na discovery channellu pa ugotovila da je bullshit. finta je bla kao, da ti lahko od katerekol GAZIRANE pijače pa mentosa raznese želodec.....ja sam v primeru, da spiješ tako koncentracijo, kokr je v eni cisterni pijače :D v glavnem, nemogoče!

pa ne da bi kater mislu da zagovarjam coca-colo. če ne drugega, je dokazano, da pogosto pitje lahko povzroči cirozo jeter. tisto o bonbonu je pa samo urbani mit.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 22. Nov. 2007 20:57

norolescentka napisal/-a:
B@bsy napisal/-a:samo ne pit coca cole pa pol mentos bonbonov ker je zaradi tega lahko umre, enmu fantku je razneslo želodec


to sta preverjala myth bustersa na discovery channellu pa ugotovila da je bullshit. finta je bla kao, da ti lahko od katerekol GAZIRANE pijače pa mentosa raznese želodec.....ja sam v primeru, da spiješ tako koncentracijo, kokr je v eni cisterni pijače :D v glavnem, nemogoče!

pa ne da bi kater mislu da zagovarjam coca-colo. če ne drugega, je dokazano, da pogosto pitje lahko povzroči cirozo jeter. tisto o bonbonu je pa samo urbani mit.


a si mogoče gledla kakšen filemček na netu kaj naredi k tip vrže bombon v cocacolo? po moje je da je to možno seveda vsak ima pa svoje mnenje
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 22. Nov. 2007 22:15

ja, ampak v tisti flaši ni želodčne kisline.
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 23. Nov. 2007 1:11

Coca-colo pijem sam v kinu zraven kokic. Drugače pa sploh ne maram gazirane pijače. :)
Uporabniški avatar
Ronnie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ronnie » 23. Nov. 2007 8:37

Coca-cole ne pijem skor nikol, rajši pijem vodo al pa vodo z okusom. :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 23. Nov. 2007 12:29

B@bsy napisal/-a:
norolescentka napisal/-a:
B@bsy napisal/-a:samo ne pit coca cole pa pol mentos bonbonov ker je zaradi tega lahko umre, enmu fantku je razneslo želodec


to sta preverjala myth bustersa na discovery channellu pa ugotovila da je bullshit. finta je bla kao, da ti lahko od katerekol GAZIRANE pijače pa mentosa raznese želodec.....ja sam v primeru, da spiješ tako koncentracijo, kokr je v eni cisterni pijače :D v glavnem, nemogoče!

pa ne da bi kater mislu da zagovarjam coca-colo. če ne drugega, je dokazano, da pogosto pitje lahko povzroči cirozo jeter. tisto o bonbonu je pa samo urbani mit.


a si mogoče gledla kakšen filemček na netu kaj naredi k tip vrže bombon v cocacolo? po moje je da je to možno seveda vsak ima pa svoje mnenje


se strinjam z norolescentko.To so samo miti.Me prav zanima kako da res še nobenmu ni razneslo želodca, pa sem recimo jaz sigurno kdaj iemla mentol bonbon v ustih in pila kokakolo čez. :) če bi bila taka nevarnost, zadeve nebi prodajali več :wink:
In tud meso razžre kokakola v kozarcu.In če bi bilo dejansko res da se dogaja isto s človeškim telesom, bi blo že tri četrtine pomrlega folka zarad kokakole.To so same buče no.Telo ima svoje obrambne mehanizme, da prepreči da bi se kaj takega zgodilo.
cirozo jeter povzroči pa tudi alkohol, tko da ni finte če ne pijete kokakole zarad tega stranskega učinka, alkohol pa. :)
sicer pa prekmerno pitje vode tudi ni zdravo. :)
Uporabniški avatar
razmazena_maca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 24. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a razmazena_maca » 23. Nov. 2007 18:09

*purple* napisal/-a:sicer pa prekmerno pitje vode tudi ni zdravo. :)
:lol:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov