Vaše restavracije

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 16. Dec. 2009 16:11

running sushi na rudniku, thai inn pub, tunel in to je bolj ali manj vse.

mala, ti bom js nardila lazanjo, ne boš nikoli več hotla ven it jest une razkuhane pašte :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Dec. 2009 16:16

^^ Komot. A maš kak recept? :D

Meni se zdijo vsi prezapleteni za moje osnovno znanje :D

Mi je pa Cantina Mexicana naj restavracija v Lj, v Nm pa una kitajska v centru- Tsing Tao se mi zdi.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 16. Dec. 2009 16:20

recept? booo. na kulinariki. net ziher kej najdeš. je pa zlo ajnfoh za nardit. še posebej če kupiš uno pašto, ki ti je ni treba predhodno skuhat.

pomembno je, da delaš z dušo :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 16. Dec. 2009 20:57

Mene pa zanima, če je katera že naročila hrano iz Imperio Mexicana v City Parku na dom. Zadnjič, ko sem jedla na bon, sem na koncu dobila kupon za 20% popust, ampak šele od 2.1.2010 velja. To pomeni, da ne moreš predložiti bona, ko ti dostavijo na dom, pač pa plačaš polno ceno, od katere ti potem pač odbijejo 20%, če prav razumem ane? :?
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 18. Dec. 2009 8:05

Včeraj sem bila v Sofri v Ljubljani (Sarajevska restavracija) in kar se tiče hrane lahko rečem samo vauuuu.
(s)mej se
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 18. Dec. 2009 21:13

V Lj:
-Foculus
-Govinda's
-Interspar restavracija v Cityparku
-Jurman
-Kaval

V okolici LJ:
-Kitajsko mesto (Domžale)
-Buon Piatto (Mengeš)
-Adam Ravbar (Rodica)

Vse te so dobre, bi bilo pa fajn, če bi vsako mesto in mestece imelo še kakšno samopostrežno vegetarijansko restavracijo v stilu Govinda's, da bo ponudba za vegetarijance še bolj pestra.
Uporabniški avatar
*barby*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 1. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *barby* » 03. Jan. 2010 19:38

mmmmm na našem koncu je dobra Kašča Mrlačnik,Ponvica,Kopač...drugače pa itak mehiška pa kitajska sta mi med ljubšimi
Uporabniški avatar
*ž@bic@*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 14. 2. 2007
Kraj: LubLana*

Neprebrana objavaNapisal/-a *ž@bic@* » 03. Jan. 2010 20:54

Najrajš mam mehiško v City Parku pa tajsko Dabuda zravn šube u centru njaaami :razz:
Loue me..i'm ž@bic@
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 08. Jan. 2010 22:06

Prejšnji teden sva bla s fantom po priporočilu sodelovcev v Piazzi (picerija za Bežigradom). Pa morm mal skritizirat.
Prvo k sva pršla, naju je pri vhodu sprejela prijazna ampak anoreksična!!! punca, ki razporeja goste k mizam. Izgledal je tko, kot da ni že 2 mesca dobila za jest. Tut js sm suha, veeeem, ampak kar je pa preveč, je pa preveč.
Potem naročiva pico (očitno sva izgledala vredu, da se je natakar celo s picopekom zmenu da bi pol ene pice in pol druge), vse lepo in prav, natakar izredno prijazen, na momente celo preveč. Ko je pa prnesu račun in ko je vidu, da mu nimava namen pustit napitnine, pa ni reku ne hvala, ne adijo, ne NIČ!!
Halooo, zarad takih kretenov js že neki časa ne dajem napitnine, poleg tega sem še študentka, ki se preživljam iz mesca v mesec in mi tut vsak cent prov pride. Me ne vidjo več tm.. :stupid:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Jan. 2010 9:35

^^ :lol: Keri razlogi!

Prvo k sva pršla, naju je pri vhodu sprejela prijazna ampak anoreksična!!! punca, ki razporeja goste k mizam. Izgledal je tko, kot da ni že 2 mesca dobila za jest. Tut js sm suha, veeeem, ampak kar je pa preveč, je pa preveč.


:lol:

Pardon ker si upajo zaposlit zelo suho punco.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Jan. 2010 12:50

*Lally* napisal/-a:Prejšnji teden sva bla s fantom po priporočilu sodelovcev v Piazzi (picerija za Bežigradom). /.../ Ko je pa prnesu račun in ko je vidu, da mu nimava namen pustit napitnine, pa ni reku ne hvala, ne adijo, ne NIČ!!
Halooo, zarad takih kretenov js že neki časa ne dajem napitnine, poleg tega sem še študentka, ki se preživljam iz mesca v mesec in mi tut vsak cent prov pride. Me ne vidjo več tm.. :stupid:
No, jz tud rada in večkrat zaidem tja in ne vem, če sem do zdej kdaj pustila kej napitnine (iz istih razlogov, prišla sem pač papcat, sam strašno velik dnarja pa ravno imam) in sem bla vedno vseeno lepo sprejeta.
*Mustang*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 6. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Mustang* » 12. Jan. 2010 14:47

Zanima me kakšne izkušnje imate kaj z restavracijo Namaste?
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 12. Jan. 2010 15:20

Jaz ne dobre, ker ne maram pekočih in preveč začinjenih stvari. Tam sem sicer izbrala kukr nepekoče, ampak sem vseeno skor ogenj bruhala. :D
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 12. Jan. 2010 15:24

*Lally* napisal/-a:Prejšnji teden sva bla s fantom po priporočilu sodelovcev v Piazzi (picerija za Bežigradom). Pa morm mal skritizirat.
Prvo k sva pršla, naju je pri vhodu sprejela prijazna ampak anoreksična!!! punca, ki razporeja goste k mizam. Izgledal je tko, kot da ni že 2 mesca dobila za jest. Tut js sm suha, veeeem, ampak kar je pa preveč, je pa preveč.
Potem naročiva pico (očitno sva izgledala vredu, da se je natakar celo s picopekom zmenu da bi pol ene pice in pol druge), vse lepo in prav, natakar izredno prijazen, na momente celo preveč. Ko je pa prnesu račun in ko je vidu, da mu nimava namen pustit napitnine, pa ni reku ne hvala, ne adijo, ne NIČ!!
Halooo, zarad takih kretenov js že neki časa ne dajem napitnine, poleg tega sem še študentka, ki se preživljam iz mesca v mesec in mi tut vsak cent prov pride. Me ne vidjo več tm.. :stupid:

Groza.. :) človek bi rekel, da si razvajena smrklja, da te take stvari zmotijo.. Še posebej uno z unim dekletom..ker je pa suha ji pa nben nesme dt joba. :D Bah, kakorkoli.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 12. Jan. 2010 16:11

*Mustang* napisal/-a:Zanima me kakšne izkušnje imate kaj z restavracijo Namaste?

meni je všeč, ampak poznam indijsko hrano in jem samo stvari, ki so mi okusne. vsake par mesecev greva z mojim na 2-3 jedi, ki so nama najbolj všeč, ne eksperimentirava in sva vedno zadovoljna. ni med najcenejšimi restavracijami, so pa okusi precej pristni.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov