Vaše restavracije

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 30. Jul. 2009 9:53

Ne poznam osebe, ki bi se kdaj v Joe Penasu najedla. Tja prideš na predjed, potem se greš pa lahko domov v miru najest kot človek :D
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 30. Jul. 2009 11:50

noja, jaz sem tam vedno tak hudo sita, da mi včasih ne uspe pojest sladice pa načeloma veljam za človeka, ki poje ogromno. porcije mogoče res niso največje na svetu, so pa s tistimi omakami in nevemčimvse tako hudo sitostne, da že boli.. :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
lexia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 26. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lexia » 22. Avg. 2009 22:39

kje bi se dalo dobro in poceni jesti morsko hrano na obali :fisch:
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 23. Avg. 2009 9:08

^^Ribja kantina v Luciji.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 26. Avg. 2009 11:09

^^To je una pr teniskih igriscih ane? Tm je toook dobr za jest pa sploh ni drago. Zdej sm kr lacna ratala :D
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 26. Avg. 2009 11:11

Drugač je pa dobr tm u stari Ljubljani,Romeo mehiška restavracija.....Pa pizzeria Tunel eetaq njami pice pa solatke...Pa kitajska restavracija v Črnučah tm pr Črnuškem mostu NJAMI :cool: OK lačna sm zdj :?
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Avg. 2009 11:13

pepelčica napisal/-a:^^Ribja kantina v Luciji.


Res super. Bila prejšnji vikend in po priporočilu fantove sestre (ki tam je že skoraj 2 mesca vsak dan :D) jedla trikrat v 2 dneh. Res super hrana in ZELO ugodne cene. Kalamari- 7€, dagnje- 5€, sardele- 6€, itd...
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Calorie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 16. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Calorie » 27. Avg. 2009 10:43

Cantina Mexicana - za moje pojme daleč najboljša restavracija v Ljubljani. Velike porcije, prijeten ambient, cene niso pretirane in kar je najbolj pomembno: absolutely delicious. Sem že lačna, pišuka. :D
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 27. Avg. 2009 19:18

*mala* napisal/-a:
pepelčica napisal/-a:^^Ribja kantina v Luciji.


Res super. Bila prejšnji vikend in po priporočilu fantove sestre (ki tam je že skoraj 2 mesca vsak dan :D) jedla trikrat v 2 dneh. Res super hrana in ZELO ugodne cene. Kalamari- 7€, dagnje- 5€, sardele- 6€, itd...



Ribja kantina je zakon :D In ja, to je una pri teniških igriščih.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
Coco.Chanel.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 18. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Coco.Chanel.* » 18. Okt. 2009 18:45

PilaPark Celje :hearts: bolše restavracije ne poznam, res ne :razz: drgač je pa kubanska restavracija, ampak po novem imajo tudi pice, ki pa so tako čudovite, da se po mojem [in mnenju večine] vse Celjske picerije lahko skrijejo. :)
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 18. Okt. 2009 20:53

Coco.Chanel.* napisal/-a:PilaPark Celje :hearts: bolše restavracije ne poznam, res ne :razz: drgač je pa kubanska restavracija, ampak po novem imajo tudi pice, ki pa so tako čudovite, da se po mojem [in mnenju večine] vse Celjske picerije lahko skrijejo. :)

Se podpišem pod toLe:).Piadine.njamiii :love:
Uporabniški avatar
Coco.Chanel.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 18. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Coco.Chanel.* » 18. Okt. 2009 21:14

*pikapoka* napisal/-a:
Coco.Chanel.* napisal/-a:PilaPark Celje :hearts: bolše restavracije ne poznam, res ne :razz: drgač je pa kubanska restavracija, ampak po novem imajo tudi pice, ki pa so tako čudovite, da se po mojem [in mnenju večine] vse Celjske picerije lahko skrijejo. :)

Se podpišem pod toLe:).Piadine.njamiii :love:


jaaaa :hearts: santa clara so najbolše :D pa zdaj majo še dostavo na dom :zustimm:
...ali smejem se, jer tužni se smeju najlepše ♫
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 22. Okt. 2009 13:11

Kje je ta PilaPark? To je mogoče bivša Cantina, pri tržnici? Če je, tam nisem jedla že lep cajt, ker so kelnarji (bli) čisto zanemarjeni + čudno (so) se obnašajo (obnašali) + na hrano se je čakalo 100 let. :rolleyes:
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 22. Okt. 2009 22:07

Jst sm bla včeri v Cantini Mexicani, pa je blo v redu, sam tortilja je bla kot čigumi. A to more bit tko? :?
Uporabniški avatar
Coco.Chanel.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 18. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Coco.Chanel.* » 22. Okt. 2009 22:20

renatka_ napisal/-a:Kje je ta PilaPark? To je mogoče bivša Cantina, pri tržnici? Če je, tam nisem jedla že lep cajt, ker so kelnarji (bli) čisto zanemarjeni + čudno (so) se obnašajo (obnašali) + na hrano se je čakalo 100 let. :rolleyes:


Misliš, bivši cantante ? Prej se je cantante reklo, ja tam pri tržnici...star pisker je bil prej...pa rimljanka je zram. Aja? Najbrž si prišla na nek čuden dan, ker jaz in moje kolegice zahajamo tja vsaj 1x tedensko in vedno smo s postrežbo več kot zadovoljne. Mislim, hrane še nikoli nisem dolgo čakala, kelnar pa ima lahko kak dan slab dan, a nikoli niso bili tečni/čudni...samo danes se mi je zdel dostavljalec tak psiho :D [ko sem naročila hrano domov]
...ali smejem se, jer tužni se smeju najlepše ♫

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov