V katerih trgovinah nakupujete?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V kateri tgovini nakupujete?

Interspar / Spar.
34
36%
Tuš.
12
13%
Mercator.
44
47%
Hofer / Lidl.
4
4%
Eurospin / Hardi.
0
Brez glasov
Drugo (tujina, privatne trgovine).
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 94

Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 26. Mar. 2007 17:54

Js ponavadi kupujem v Tušu, ker se mi zdi da majo še najboljše cene, pa še čist blizu stanovanja mi je ... Moja mami pa vedno kupuje v Mercatorju, sam men se zdi pa Mercator mal drag. :?
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 26. Mar. 2007 19:04

Najraje v Intersparu, po določene artikle grem v Hofer.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 26. Mar. 2007 21:58

Meni so Lidl, hofer in Hardi taka skladišča, ko greš skozi, pa tudi roba je bolj tko tko, čaprav se v vsakem najde par kvalitetnih in poceni stvari
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 26. Mar. 2007 23:51

delala v evropsinu, kar je isto kot lidl in hofer in vam povem, da je vse prej ko kvalitetno... :wink:
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 27. Mar. 2007 8:25

Mi ponavad v Merkatorju nakupujemo. Čeprou so mi zanč čist pritisk dvignli, ko sve z mami kuple sladoled, pa prideve domou pa ga odprem, pa ga je bla sam še polovica not. :roll: Prasci.
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 31. Mar. 2007 13:07

*purple* napisal/-a:delala v evropsinu, kar je isto kot lidl in hofer in vam povem, da je vse prej ko kvalitetno... :wink:


Eurospin ŠE ZDALEČ NI ISTO kot Hofer ali pa LIDL.... od kje ti to??? Evrospin je na ravni HARDIJA.... :? :roll:


Lidl in Hofer imata znane znamke - če seveda ne poznaš nemške in avstrijske robe tega pač ne moreš vedet....recimo v Lidlu dobiš mlečne izdelke od zelo znane Milbone, to ti je pri nas kot da bi reku Ljubljanske mlekarne...
Eurospin pa HARDI sta pa čist mimo - da, tam se lahko dobi tudi pakirano meso, ki je tako pokvarjeno, da je že zeleno :tot:

dosti folka meša med seboj Hoferja pa Hardija ker si res NISTA PODOBNA!!
Kerensa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 7. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kerensa » 01. Apr. 2007 3:23

Vsakodnevne nakupe opravim največkrat v Mercatorju, ker ga imam najbližje, večje nakupe pa v Intersparu v City parku.
Vse ostalo je pa mimogrede - Noč & Dan, Petrol oz. karkoli, kar imam v tistem trenutku na vidiku. :razz:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 01. Apr. 2007 7:04

jst osebno ponavad v merkatorju - k mam ga na poti iz šole, pa č mi mami kj naroči se mi n da ovinkov delat; drgač pa ati pa mami dost v tušu kupujeta, pa tud v merkatorju. aja, pa v spar grem včasih č majo kšn sadje znižan; tisto dretje tm je res mal neprijetno. :evil: drgač sm pa glede n tisto kr sm slišala kuko v lidlu delajo z zaposlenimi, n bom prestopila praga tiste mučilnce :x
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 01. Apr. 2007 8:50

Samo v merkatorju, ker mi je najbližji. Nikakor ne v Lidlu ali hoferju, ker vem, kako delajo z zaposlenimi. Tudi v merkatorju ni vse rožnato, a vseeno.
Zivljenje je lepo...
t-i-n-a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 10. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a t-i-n-a » 14. Apr. 2007 11:28

interspar-kvaliteten, svež, solidne cene, lep ambient in prijazni ljudje :!:
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 14. Apr. 2007 18:45

Mi večinoma kupujemo v Sparu in Tušu, ker sta ti trgovini blizu, lepo urejeni in cene so v redu.
Hofer, Lidl, Hardi - tu še sploh nikol nism bla in me tud ne mika. Ko neko skladišče, pa sami nemški izdelki :?
...
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 14. Apr. 2007 19:10

Pr nas pa ubistu kupujemo kjer je. Ponavadi ne gledamo kje je ceneje, ampak kje je bl kvalitetno, kar pomen da še zmer dost stvari kupujemo v privat trgovini, kjer majo res kvalitetne stvari ( gre za eno trgovino v središču mesta, katera ma res ugled, sam jo na žalost tuš in mercator spodrivata zarad ugodnejših cen ).

Drgač pa ne razumem ljudi, ki recimo kupjo en jogurt u tušu, pol po mleko grejo pa v mercator, ker je 1 cent cenejš in pol pravjo d ful pršparajo. Ne pomislejo pa, da so recimo od tuša do mercatorja porabl 5min vožnje z avtom in so za gorivo porabl več, kot pa razlika tistga centa pri mleku in pol rečejo, da so ful pršparal. Halo??

Sicer pa pri nas v Idriji lohk kupuješ sam v Tušu, Mercatorju pa kar je teh privat trgovinic, ker drugega še nimamo, se pa govori tudi o Hoferju in Eurospinu, za kar pa vem da me v takih diskontih ne bojo vidl, ker ful ne maram takih trgovin, pa teh njihov uvoženih izdelkov. Distanciramo se tudi od trgovinskih izdelkov, kot so recimo mercator pivo, pašteta in te stvari, ker to je po domač povedan samo pocen sranje s ful slabimi sestavinami.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov