V katerih trgovinah nakupujete?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V kateri tgovini nakupujete?

Interspar / Spar.
34
36%
Tuš.
12
13%
Mercator.
44
47%
Hofer / Lidl.
4
4%
Eurospin / Hardi.
0
Brez glasov
Drugo (tujina, privatne trgovine).
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 94

Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 23. Mar. 2006 14:28

aja pa pozabla sm oment lokacijo, kjer največkart kupujem: Müller... pa to ne mislm kozmetike, ampak druge stvari ker so izdelane na zahodu in je kvaliteta dokazano boljša, kot pri izdelkih, ki jih delajo v vzhodnih podružnicah zahodnih multinacionalk...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
Erinija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 1. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Erinija » 23. Mar. 2006 15:02

Največkrat nakupujemo v Sparu, ker je najbližji in smo se ga navadili, pa še od vseh trgovin ima najlepše sadje in zelenjavo. potem sledi tuš, sicer redko. v mercator pa hodim zelo zelo redko, ker ima posebej nesramne in neprijazne prodajalce - ali pa imam vedno tako nesrečo, da naletim na njih. :?
...girls just wanna have fun...
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 23. Mar. 2006 15:31

*melby* napisal/-a:
Blondie napisal/-a:Kaaaaj??? Pa ne morjo živali letat po trgovini? Ma to je isto, kot če bi podgane laufale po trgovini... :? :heul:
V taki trgovini me pa res ne bodo vidli... :nein:

Drugač mi je pa najbolj všeč Mercator... Res velika izbira pa veliko izdelkov slovenskih proizvajalcev.
Hofer je itak katastrofa. Očitno mislijo da smo tukaj tako zaostali, da bomo tisti njihovo sranje kupovali... :?


Ammm, če te lahko potolažim, tudi v Merkatorju letajo ptički, če še nisi opazila :D Tko je v vseh ta velikih trgovinah - hipermarketih :D

Druač pa tudi pri nas kupujemo v Merkatorju.


Nope, v nobenem MB Merkatorju še nisem tega opazla... :D
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 23. Mar. 2006 15:55

*melby* napisal/-a:Ammm, če te lahko potolažim, tudi v Merkatorju letajo ptički, če še nisi opazila :D Tko je v vseh ta velikih trgovinah - hipermarketih :D


Tut jest sem že ptičke v Mercatorju opazla :wink:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 23. Mar. 2006 16:11

Blondie napisal/-a:
*melby* napisal/-a:
Blondie napisal/-a:Kaaaaj??? Pa ne morjo živali letat po trgovini? Ma to je isto, kot če bi podgane laufale po trgovini... :? :heul:
V taki trgovini me pa res ne bodo vidli... :nein:

Drugač mi je pa najbolj všeč Mercator... Res velika izbira pa veliko izdelkov slovenskih proizvajalcev.
Hofer je itak katastrofa. Očitno mislijo da smo tukaj tako zaostali, da bomo tisti njihovo sranje kupovali... :?


Ammm, če te lahko potolažim, tudi v Merkatorju letajo ptički, če še nisi opazila :D Tko je v vseh ta velikih trgovinah - hipermarketih :D

Druač pa tudi pri nas kupujemo v Merkatorju.


Nope, v nobenem MB Merkatorju še nisem tega opazla... :D

Verjamem, ker še nisi delala ponoči tam, jaz sem v lj in jih je kar nekaj čivkalo in drobtinice jedlo tam pri kruhu - da me ne bo katera narobe zastopila, kruha ni bilo nič ampak fuuulll droptin :)

Drugače pa res tale Merkator kr nabija cene, ne vem zaka še tja hodmo... no, sem pa tja gremo tud v Tuš, če je kakšna akcja. V Hoferju še nisem bla. Kakšne stvari se pa tudi poceni dobijo v Hardiju :D
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 23. Mar. 2006 16:13

Bodite veseli, da imate vsaj možnost izbirat, v katero trgovino boste šli. :?
pri nas imamo samo Mercator, do najbližjega Tuša je kakih 50km, do Spara še malo več..
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 24. Mar. 2006 9:45

Blondie napisal/-a:Kaaaaj??? Pa ne morjo živali letat po trgovini? Ma to je isto, kot če bi podgane laufale po trgovini... :? :heul:
V taki trgovini me pa res ne bodo vidli... :nein:


ja buhu :roll: ... pa kaj če kakšen vrabčk leta po štacun... men je to čist simpatičn in grem čist rada v tako štacuno... kolk svinerije šele folk prnese not... pa bohve kok so kej čista njihova skladišča... mi na kraj pameti ne pade, da bi se še s tem obremenjevala
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 27. Mar. 2006 9:12

Zdej mamo v Trbovljeh bolj na novo spar odprt in nas je itak vse čist premaml, tko da večinoma tja hodm. Dost velka štarcuna, dobr razporejene stvari, pa najboljš kruhek na svetu majo :) . Če pa na hitrco kej rabm, pa ponavad u tuša skočm, k sm bliz doma.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 15. Mar. 2007 17:18

Mi nakupujemo tako vsak dan v Merkatorju, ta drugi pa je Tuš. ;D
Za ta večje nakupe pa gremo največkrat čez mejo v Hofer.
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 15. Mar. 2007 17:23

ciber_girl napisal/-a:Mi nakupujemo tako vsak dan v Merkatorju, ta drugi pa je Tuš. ;D
Za ta večje nakupe pa gremo največkrat čez mejo v Hofer.


zdaj ko ga odpirajo na veliko pri nas ti ne bo treba čez mejo :wink:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Mar. 2007 17:24

U dsf
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:42, skupaj popravljeno 1 krat.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 15. Mar. 2007 17:33

Tus, ker je tolk bliz, da bi sla lahk v copatah. Cesar seveda ne pocnem, je pa dobro vedet, da bi lahko, ce bi hotla. :D Je pa dokaj pocen trgovina, tko da ... tud en razlog.

Spar - tisto, cesar ni v Tusu. No, potem pa se kej zraven kups, ce si ze glih tam.

Hardi - pesk za muco in prsut. :D

Hofer - zelo redko, ker se mi ne da pes cijazt dol.

Lidl - nimamo (se).

Eurospin - zal ga ni tle. Baro, mas da zrihtas! :twisted:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 15. Mar. 2007 17:34

največkrat mercator, ker mami dela tam, drugač pa tud tuš, spar... kokr je... če grem jz v trgovino, potem grem v mercator center v kranj, kjer točno vem, kje se kej nahaja :D
za te trgovine ala hardi, eurospin, lidl, hofer mi pa ni kej preveč...
sam za moje pojme je trgovin čist preveč... recmo mi tukej v našem naselju mamo tri živilske trgovine in še trgovino z obutvijo in oblačili... a je potrebno? potem mamo slab km od nas supernovo (mercator in company)... 4 km od nas mamo pa dva spara (v izgradnji je interspar), en maljon mercatorjev, tud tušev je velik, v razdalji pol kilometra mamo dve dm drogeriji... za moje pojme čist preveč trgovin v enem mestu :?
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 15. Mar. 2007 18:18

Mi kupujemo ponavadi v merkatorju, če so kake akcije pa v tušu in sparu, si pa takrat vzamemo res čas, ker preden vse pregledaš takoj gre 30 min :) sama pa največ kupujem v karsiki oz. fami :)
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 15. Mar. 2007 18:33

jagodka85 napisal/-a:če grem jz v trgovino, potem grem v mercator center v kranj, kjer točno vem, kje se kej nahaja :D


ja enako. ne mislim letat po nepoznani trgovini kot odvezana kura, zato da bom 3 evre prišparala. mja, tukaj bi se dalo ugovarjat, da bi se sčasoma tudi druge trgovine navadila, ampak meni se mercator pač doplača. samo dva semaforja imam do tja, parkplac je velik, trgovina sama se mi zdi zrihtana, pa še moje najljubše mislije imajo

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov