Tuna/tunina

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 04. Maj. 2005 9:12

Emina napisal/-a:Ne jem drugega kot Rio mare, že od nekdaj. Je pa velika razlika, a kupiš Rio mare pri nas al pa v Italiji.


A res? Kakšna pa? Kje so boljše? Tiste iz Italije valda.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 04. Maj. 2005 9:29

Ja, italijanske so bolj kvalitetne. Sploh je razlika v unih najmanjših, 80g.
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 04. Maj. 2005 12:25

pehta napisal/-a:Okus je bil le eden od parametrov in h končni oceni je prispeval omejen delež.
Ne rečem, da je meni calvo najslabši, nekaj pa je vendarle na tej analizi. Res poučno pa je tudi to, kako se s povprečnim izdelkom a z udarnim marketingom lahko kupi ljudi...


ja sej o tem sm govoru, ostali parametri pa so men cist nepomembni :D
Tuno jem skoraj vsak dan, pa sploh ne vem kjero jem, ker jem tunin sendvič... morm pa rect da je super.
ce pa bi zdle šu v trgovino pa bi ziher kupu calvo :P
Uporabniški avatar
KranCk
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a KranCk » 04. Maj. 2005 12:26

tuna kt tuna...vsako ujamejo in jo nehumano vrzejo iz mreze pa pol razkosajo :D !
manck + kranck
Uporabniški avatar
Yanc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanc » 04. Maj. 2005 13:05

Emina napisal/-a:Ne jem drugega kot Rio mare, že od nekdaj. Je pa velika razlika, a kupiš Rio mare pri nas al pa v Italiji.


se cist strinjam.Rio mare je men najboljsi. Sicer pa 100 ljudi 100 okusov, tak da take raziskave nic ne povejo.
Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 04. Maj. 2005 13:15

Jaz pa jem eno totalno unknown tuno. Ta najbolj poceni. In ji nič ne manjka. Rio mara pa nikoli ne kupim, ker mi je predrag.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 04. Maj. 2005 13:56

Pri nas kupujemo Calvo in sem pa tja Rio mare.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 05. Maj. 2005 9:36

*melby* napisal/-a:Pri nas kupujemo Calvo in sem pa tja Rio mare.


Tudi midva kupujeva Calvo in Rio mare - jaz niti ne maram preveč tune, moj dragi pa jo obožuje... :?
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 05. Maj. 2005 10:38

Emina napisal/-a:Ne jem drugega kot Rio mare, že od nekdaj. Je pa velika razlika, a kupiš Rio mare pri nas al pa v Italiji.


to pa drži kt pribito... proizvajalci še vedno proizvode delajo ločeno za zahodni in vzhodni trg... in guess what... proizvodi, ki so delani za vzhodni trg (in Slovenija žal še vedno spada na ta konc :evil: ) so ponavadi precej slabše kvalitete kot oni za zahod... dokazano na lastnih izkušnjah in dejansko potrjeno s strani trgovcev... in ponavadi so tudi delani v raznih podružnicah na vzhodu (npr. milka na poljskem, ariel na madžarskem, colgate tud na polskem, itd.) ... skratka kvaliteta teh proizvodov je dejansko drugačna - SLABŠA :!: ... zato velik stvari kupujem v Müllerju, ker sem ugotovila, da tam dejansko uvažajo samo zadeve delane na zahodu za zahodno tržišče (vedno prečekiram kje je made in)... še posebej pri pasji hrani je razlika več kot očitna
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 05. Maj. 2005 11:32

jst tud ne jem druge tune kot riomare, jem jo pa vsak dan :D .. drugač calvo je men kot en žaganje res velika razlika med riomare in calvo, še posebi če skoz ješ tuno...safcol mi pa tud ni všeč, pač čudn okus :roll:
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 05. Maj. 2005 16:03

Pr ns jejo moj riomare............jst jem pa sam safcol v lastnem soku...... :P Pa občasno riomare v lastnem soku (če glih zmanka safcola :D )
Uporabniški avatar
_Gia_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: naša mala lublanca...:)

Neprebrana objavaNapisal/-a _Gia_ » 06. Maj. 2005 10:06

kathy napisal/-a:Men je pa Calvo ful vsec....Spar tuna mi je pa totalno zanič....

pr men je pa lih obratno, tale calvo ma že vonj čis čudn pa taka bleda je tuna.men ma okus čis mim.
drgač mi je pa tut od rio mare ušeč.
~miška~
Uporabniški avatar
fiona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 245
Na forumu od: 6. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a fiona » 06. Maj. 2005 10:45

krfjolca napisal/-a:Itak - kar je dobro se samo prodaja in ne potrebuje reklame. To sem opazila pri pasji hrani. Najslabša možna je Pedigree. To se pa vidi na zdravju psa.

To pa res! Po pedigreeju ful drek smrdi..pasji seveda.... ajaj.... Res je drek od dreka..... Pa vzor za reklamo.. Ko samo slisim, da bo nekdo pdeigree kupil cucku....

Glede tune, ona od Goog Food-a je ful dobra, glede navedenih pa..sparova je kr dobra, rio mare pa se boljsa. Calvo nocem kupit, ker je draga.
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 06. Maj. 2005 19:04

Tuno mam nasploh full rada :) .Najbolša mi je sicer Rio Mare, ampk tut Calvo mi ni slaba, pa še kkšna se najde k je čis ok :wink:, pa mogoče ni nevem kakšna znamka .
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 06. Maj. 2005 22:52

Imam najraje Rio mare po okusu. Vendar se mi je zamerila od kar sem izvedela, da Rio Mare lovi tune na tak način, da v mreže ulovijo ogromno delfinov!!!
Delamarisove pa baje da imajo celo označeno na embalaži, da so prijazne delfinom!!!

Kar se tiče Calvo. meni je bila tudi dobra, ampak se mi zdi, da ni čista tuna, ima bolj okus po skuši.

Pa še to. Res je, Rio mare je le eden od izdelkov v Sloveniji, ki so slabše kvalitete in drugačnega okusa. Npr. Nutella je čisto zanič pri nas. V Italiji je božanska. Tudi razni musliji in cornflaksi... tudi kakšna kozmetika...
Don't worry, be happy!!!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov