Sodastream

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 27. Jun. 2009 15:51

Moja žena zadnje čase naglas razmišlja, da bi imela tale aparat za pripravo gazirane pijače...

ampak kolikor sem jaz pil te sode, so vse imele en čuden okus, ki mi ni bil všeč...

je kdo lastnik sodastream aparata in kakšne so izkušnje?
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Jun. 2009 18:59

Jst ne štekam potrebe po tem, da bi si nekdo namerno mehurčke delu, kr sama se (če že pridem do kšnih gaziranih zvarkou) poslužujem lih obratnih postopkou, odstranjevanja. Že tko me napihnejo trije grozdi, mehurčki me pa ubijejo.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Jun. 2009 6:13

http://www.sodastream.si/podjetje

tukaj imaš razloge, zakaj si komplicirati life... :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Jun. 2009 18:59

lej bubika, marketing gor ali dol, dejstvo je, da je zadeva uporabna...pri naši hiši se spije veliko kisle vode in tovorjenje tistih vezov, ki tehtajo 9kg eden zna biti zoprno. da ne govorim koliko prostora zavzamejo polne in prazne plastenke.

žena je pač videla reklamo na tv in mi rekla, naj se pozanimam malo o tej zadevi in našel sem ponudbo na netu. na meni je, če se bom odločil ali ne. o zadevi pa sprašujem le zato, ker sem včasih naletel na "sodo", se pravi iz vode narejeno kislo vodo, katere okus mi pa ni bil ravno briljanten... zato sem odprl topic, da vprašam, če kdo morda zadevo že ima, kako je zadovoljen, kakšen je okus, itd...

to je to... :wink:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 28. Jun. 2009 20:31

če ne drugega zgleda dokaj stajliš :)
kissika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kissika » 30. Jun. 2009 10:20

sodastream sem kupila pred desetimi dnevi in sem zelo zadovoljna, saj pri nas doma pijemo samo gazirane pijače. za začetek sem seveda vsakega povabila na pijačo, tako, da sem vsak dan naredila kar nekaj litrov gazirane vode in sokov in vsi so bili navdušeni. pravkar mi je zmanjkalo plina CO2 in grem zamenjat bombolo v mercator, kjer sem aparat tudi kupila. vse 4 različice aparata delujejo v bistvu enako, jaz sem kupila belo - najcenejšo za 75 evrov. vesela sem, da sem se rešila problema nakupa 5 zavitkov vode vsak teden, ker sem vedno iskala pomoč za prenos iz avta do stanovanja (in seveda tudi stiskanja praznih plastenk in nošenja v kontejner za plastiko). Splača se poizkusit
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 30. Jun. 2009 10:45

Meni se ideja ne zdi slaba ampak jaz tudi ne maram gaziranih pijač tako, da bi mogoče prišla v poštev le navadna soda pa še to samo za mojito :D
Little*Fever
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 1. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Little*Fever » 02. Jul. 2009 10:47

Ena frendica ma to doma,pa ma ful nekih sirupov zravn za razne sokove,tut za "coca colo".. ampak ti sirupi so sama kemija,ful sladkani,skratka bol umetni nebi mogli bit.. že tk al tk se skušam izogibat mehurčkom,da jih bi pa še dodatno delala,ne hvala! Sploh pa za otroke niso mehurčki,tk da mi že samam reklama ni všeč.
Me, Myself and I <3
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 14. Jul. 2009 17:28

Zame osebno res nepotrebna zadeva še posebi k ne pijm gaziranga...pa ni to neki novga smo mel že dobrih 5 let nazaj doma nek vrč k je biu pod pritiskom in ti je "zmehurčku" pijačo.
kissika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a kissika » 15. Jul. 2009 17:24

zelo zanimovo, kolikor hodim po lokalih - vsi pijejo gazirane pijače------- jaz sem pač zaljubljena v njih..........nisem pa vedla, da obstaja tolk ljudi, ki tega n e marajo.......vsaka vam čast---------jast jih obožujem, zato sm tut kupla to stvar.......kr pa mi traja sam do 10-15 dni, sem preračunala, da je zelo drago------imam novo varianto, pa se oglasm drugč















































:lol:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov