Restavracije na študentske bone

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 14. Okt. 2009 18:55

^^

Ja ni vključena, ampak jo vedno dobiš :), to za mehiško v city parku govorim .
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Okt. 2009 18:56

Aha no kul. Jaz grem glih jutri tja jest, ker še tam nisem. :)
Zadnjič spremenil Tamala_mrha, dne 09. Mar. 2011 17:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 14. Okt. 2009 20:32

bangkok street v btc-ju! mygod. včeraj sva šla s tipom prvič tja in bla takoj navdušena.. sicer je bon res drag, ampak vseeno.. tu pa tam si pač privoščim. zadeva je samostrežna(zaradi česar me je na začetku odbijalo sploh tja hodit kr tega načeloma ne maram) in all you can eat :D maš pa res VSE.. pa še ful okusno je. najbolj mi je bila všeč postrežba juhe, ki si jo zbereš sam in pol maš tam polno košaric z dodatki (zelenjava, razlišne testenine, mesne kroglice,...) katere si za svojo juho sam izbereš in pol ti tvojo skodelico juhe pripravi kr pred tvojimi očmi. toplo priporočam vsem ljubiteljem tajske hrane! :ja:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Okt. 2009 10:29

hmmm...en kolega se je tam zastrupu totalno in sei zdej sploh ne upam probat.
še vedno prisegam na thai inn pub in njihov thai pad. delišz!
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 15. Okt. 2009 12:25

verjamem. za penasa in dabudo sem tudi že slišala take štorije pa še nikoli nisem ba razočarana :) probat treba. v tega thai inn-a pa se tudi spravljam že sto let :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 15. Okt. 2009 17:00

rachka_ napisal/-a:bangkok street v btc-ju! mygod. včeraj sva šla s tipom prvič tja in bla takoj navdušena.. sicer je bon res drag, ampak vseeno.. tu pa tam si pač privoščim. zadeva je samostrežna(zaradi česar me je na začetku odbijalo sploh tja hodit kr tega načeloma ne maram) in all you can eat :D maš pa res VSE.. pa še ful okusno je. najbolj mi je bila všeč postrežba juhe, ki si jo zbereš sam in pol maš tam polno košaric z dodatki (zelenjava, razlišne testenine, mesne kroglice,...) katere si za svojo juho sam izbereš in pol ti tvojo skodelico juhe pripravi kr pred tvojimi očmi. toplo priporočam vsem ljubiteljem tajske hrane! :ja:



prou res ohMyGad!! men je tooook dobr njamm!! od kitajskih mi je pa najnajboljsa zmajev paviljon :D :D
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Okt. 2009 16:12

Je katera že v Novem mestu jedla na študentske bone?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 16. Okt. 2009 16:16

Jaz sem le v kitajski Tsing Tao (najboljša kitajska kar kdaj probala) ter v McDonaldsu.

Je pa v Tsing Tao kar precej manjša porcija glavne jedi, kot če sam naročiš, dobiš pa na istem krožniku riž in glavno jed. Dobiš pa tudi solato, juha in mislim da sladico, tako da se splača.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 16. Okt. 2009 16:54

haley napisal/-a:Je katera že v Novem mestu jedla na študentske bone?



Ja jst sm v kitajski Nan King pa Tsing Tao :) . In z obema sm zelo zadovoljna. Pa še ne preverjajo sploh študentskih, važn da jim ti lepo v bonih plačaš.

Pa v Nan King dobiš na bon: eno izmed predjedi, ogroooomno porcijo, solato in sladico. No sej v Tsing Tao pa tudi, sam da so porcije mal manjše, ampak se vseeno super naješ.
Uporabniški avatar
kizzy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kizzy » 16. Okt. 2009 18:00

mene pa zanima, če imajo restavracije, kake omejitve do kdaj greš lahko na bone jest ... v smislu ali je to cel dan? ali samo v času kosila
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 16. Okt. 2009 18:19

^^

klik

Vse take zadeve najdeš tuki, samo poiščeš določena restavracijo pa mal prebereš :) , pa še menije za vsak dan si lahko pogledaš. Uporabna zadeva.
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 16. Okt. 2009 21:02

kizzy napisal/-a:mene pa zanima, če imajo restavracije, kake omejitve do kdaj greš lahko na bone jest ... v smislu ali je to cel dan? ali samo v času kosila


Jst samo za cantino mexicano vem, da lahko ješ na bone samo do 18. ure. :)
christianna cruz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a christianna cruz » 16. Okt. 2009 21:38

včeri sm bla v mehiški (imperio mexicano city park) in mi je blo fuuuul dobr , tak da , pomoje bom kr stalna gostja. porcije so ful velke , in res kvalitetna hrana :) :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Okt. 2009 7:46

Meni pa Imperio Mexicano ni pol tako dobr kot Cantina Mexicana. Probaj še Cantino, boš vidla da ni primerjave :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Okt. 2009 8:43

Jaz sem tudi pred dnevi prvič jedla v Imperio Mexicano in bila ful zadovoljna. V bistvu ne rabim večje porcije, ker je že tista bila čisto dovolj zame (juha, glavna jed, solata, pa še sladica). :D Bom pa sigurno še šla kam drugam, izmed drugim v to Cantino.

Glede pijače: a to je povsod v restavracijah tako, da za določeno ceno (v Imperio Mexicano je bila ta cena 1.40 €) dobiš še pijačo (sok v neomejenih količinah), ali je kje že všteto v ceno bona?

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov