Restavracije na študentske bone

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimika55
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 6. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimika55 » 25. Okt. 2011 9:26

McDonald's :) Najbolj sigurna zadeva :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 25. Okt. 2011 13:29

Feminim napisal/-a:a je res v sparovi restavraciji možno, da prideš tja in si na bon izbereš kosilo, nato pa ti ga zapakirajo in si ga lahko odneseš domov/na šiht? tak sem slišala, ampak si ne predstavljam, da ti dajo tudi juho, solato in vodo zraven, kot je to vse v ceni, če ješ tam? zanima pa me za sparovo restavracijo v europarku :)


Pokliči pa vprašaj. Jaz tega sicer tam nisem prakticirala, sem pa povsod kamor sem šla pa prosila za s sabo vzet še dobila za sabo, je pa res da juhe nisem nikoli vzela, sem prosila raje za malo več solatke. Je pa tak ko pr picah in škatlah, lahko da ti bodo ekstra zaračunali embalažo. KLIK
NejaNaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 13. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a NejaNaja » 26. Okt. 2011 14:06

dot napisal/-a:^^ No, za vodo sem skor zihr, da ti jo brez težav dajo zraven, saj je verjetno v plastenki, za ostalo pa žal ne bi vedela :)

V bistvu ne, ker ti v Interspar restavraciji pripada le 2dl vode (z okusom manga ali lubenice) iz avtomata in ne plastenka vode.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 30. Okt. 2011 12:20

Najraje jem v Žajfi, čeprav na bon ni ravno poceni, a je res dobra hrana in lep ambient. Jest pa hodim tudi v mehiško restavracijo Cantante, Rico Torresa in Interspar restavracijo. :gut:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
chesermarko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 25. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a chesermarko » 30. Okt. 2011 12:37

Burger King bi bil najboljši, če so sprejeli bone.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 30. Okt. 2011 15:46

NejaNaja napisal/-a:
dot napisal/-a:^^ No, za vodo sem skor zihr, da ti jo brez težav dajo zraven, saj je verjetno v plastenki, za ostalo pa žal ne bi vedela :)

V bistvu ne, ker ti v Interspar restavraciji pripada le 2dl vode (z okusom manga ali lubenice) iz avtomata in ne plastenka vode.


Lol, a res al kaj, sploh nisem vedela, da obstaja tudi taka voda v avtomatu :D
NejaNaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 13. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a NejaNaja » 30. Okt. 2011 20:17

Ne vem kaj točno ti je tak smešno neumno pri tem, kar sem napisala. Mogoče to, da če dobiš 2dl vode, ki ti pripada zraven k bonu, ne bojo točili (za pakiranje domov, če obstaja) v neke plastenke, torej je posledično logično, da ti za pakiranje domov ne bo pripadala voda? Voda v plastenki (najmanjša) pač nima samo 2dl, se ti ne zdi? Lol back. :D
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 30. Okt. 2011 21:01

Ha? :) :gruebel: Ne ne, mislim, da si me narobe razumela, prav nič ni smešno v tvojem postu, samo novo je bilo zame, da točijo vodo v takih avtomatih, ker tega nisem še slišala prej (samo za sokove vem). 'Lol' je izražal moje presenečenje nad tem odkritjem :wink:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 30. Okt. 2011 21:18

^^LOL :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 31. Okt. 2011 10:38

Ja, v Interspar restavraciji (vsaj v Mb, v Lj se ne spomnim kako je blo) dobiš vodo, ki si jo naliješ sam, pač samo za tam ti pripada kozarec vode, sladica pa je za seboj. Mislim, da bi voda tudi morala bit za seboj v plastenki, ker 2dl vode je skoraj nič. Samo pri otroškem meniju ti pripada zraven na bon nek sok v plastenki, ampak je poln cukra. :buhu:
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Okt. 2011 11:23

Kako optimistično, da boste dobili vodo v plastenki za seboj :lach:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 31. Okt. 2011 11:27

Ne, to je bilo samo moje ugibanje, itak sama nimam bonov, pa tudi v Instersparovo restavracijo redko zahajam.. samo pomagat sem hotela z idejami, k je ena vprašala, če se lahko vzame kosilo za domov :D Drugač pa, zakaj pa ne, če bi ti npr. pripadala pollitrska / 0.33 plastenka, jo itak lahko s sabo vzameš, sej jo plačaš :) Jaz vedno vzamem s sabo, če mi kaj ostane :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Okt. 2011 11:35

Jah, ne poznam restavracije na bone, kjer bi dobil kaj v plastenki :D Ponavadi ti pripada 2 deci, pa še to ponavadi voda iz pipe. :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 31. Okt. 2011 11:47

:o aja... no vidiš, k nimam izkušenj z boni, tega pa res nisem vedela :ill: No, saj glede na dokaj nizko ceno kosil (v primerjavi z rednimi) je kar logično :)
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 31. Okt. 2011 12:27

Meni se pa ne zdi optimistično. Kolikor se spomnim, dobiš v Lj v Interspar restavraciji k bonu plastenko vode. Vsaj tako je bilo pred leti in nisem nič doplačala.
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov