Restavracije na študentske bone

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 22. Apr. 2011 21:57

Men je pa Ajdovo Zrno super, solata je pa ful dobra pa itak majo solatni bar. Pa Bachus je zakon, pa Šestica sm mislim da nima bonov.
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 23. Apr. 2011 22:56

meni ajdovo zrno ni tako slabo, sam znoraj mi zgleda tako zafrustrirano vegetarjansko vzdušje. drugače meni je všeč menza v rožni, skriti kot, stadra, dabuda, mirje, parma, novi shanghai, laterna, neka mehiška ki ji nevem ime in seveda pinkie, halokatra, halo hong kong, papino. :D ja pa kitajska in tajska v CP. sej sigurno sem kaj pozabila.
Thanks to denial, I'm immortal!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 26. Apr. 2011 10:23

Mirje je bila včasih ena boljših restavracij na bone. Midva z bivšim sva šla nekajkrat tja jest in če upoštevaš, da sem jaz PF, on FDV, Mirje so pa tam nekje na Viču, sva se morala kar potrudit, da sva tja prišla :) Je bilo vredno.
Ampak to je bilo cca. 4 leta nazaj, lahko da se je stanje v tem času že spremenilo.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 26. Apr. 2011 10:32

Mirje je še vedno kul restavracija, ampak ni več, kar je bila. Se mi zdi, da so se poslabšali. Ampak še vedno občasno zavijem tja, če mi zapaše italijanska (ampak ne pice, sicer so dobre, sam ne najboljše v Lj :) ).
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 26. Apr. 2011 12:19

Blizu Tramvaja je zdaj nova pekarna na bone - Dobrote Erik. Zanimivo dejstvo je to, da si lahko nabereš 4 macaronse za en bon in so super darila za bday. Sploh pa je kruh zelo kvaliteten, ker če kupim zjutraj bombetko je drugi dan še čisto sveža. Zelo priporočam :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Apr. 2011 20:57

^^ A res? :eek:
Tole moram pa sprobat!

Sicer v Mirju nisem bila že skoraj 2 leti. Mi je bil pa včasih precej soliden. Mogoče predrag za dobljeno hrano.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 28. Apr. 2011 1:30

Dunajska pekarna zraven Mirja je zakon! :) Ogroooomno čokoladnega polnila dobiš v rogljičkih, muffine majo tud dobre, pa dost pocen če se ne motim.
Uporabniški avatar
love.<3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 18. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a love.<3 » 29. Apr. 2011 10:35

je tut pr ffju ena pekarna - gor k greš pod unim arkadam (al karkolsože) prot drami.. mislm da je klasje nism pa čist zihr... men majo sicer pice tko-tko, ampak štručke pa prehvaljo usi :)
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 23. Jun. 2011 20:44

*mala* napisal/-a:A kdo slučajno ve, če imajo v "Running sushi & wok" v Supernovi v LJ tudi samopostrežno na bone?


majo ;) bon je 3,28 €
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Okt. 2011 16:43

Katera restavracija v Mb ima dostavo ob nedeljah na študentski bon??
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 23. Okt. 2011 17:04

Malce dodatnih kriterijev (Maribor, dostava, odprto ob vikendih) na studentska-prehrana.si mi vrne tole: KLIK
Mislim, da bi morali kar vsi tudi danes dostavljati.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Okt. 2011 17:36

Hvala ti. Vem, to sem kliknila, pa mi jih je par reklo, da ob nedeljah na dostavljajo na bone, eni pa, da niti na klasično naročilo ne dostavljajo. Sem potem kar mehiško naročila, ker ti vedno dostavljajo. :)
Uporabniški avatar
Isis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 14. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Isis » 24. Okt. 2011 18:55

Oljka, Al Capone, Foculus, La Storia, Tunel :P
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 24. Okt. 2011 21:36

a je res v sparovi restavraciji možno, da prideš tja in si na bon izbereš kosilo, nato pa ti ga zapakirajo in si ga lahko odneseš domov/na šiht? tak sem slišala, ampak si ne predstavljam, da ti dajo tudi juho, solato in vodo zraven, kot je to vse v ceni, če ješ tam? zanima pa me za sparovo restavracijo v europarku :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 24. Okt. 2011 23:11

^^ No, za vodo sem skor zihr, da ti jo brez težav dajo zraven, saj je verjetno v plastenki, za ostalo pa žal ne bi vedela :)

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov