Restavracije na študentske bone

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dreamer_90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 10. 4. 2010
Kraj: Velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Dreamer_90 » 28. Maj. 2010 10:23

mene ja ta Novi Sanghai kr razočaru, pa so mi usi pravli kk je dobr, pa kk so dobre une banance, men je blo pa use tko no, za pojest že kj več pa ne, sm preveč naše kitajske navajena, men osebno najbolša kar sm jih jedla pa še fajn je ko maš same kitajčke not ki se čist mučjo da bi kj po slovensko povedli recimo lizovi lezanci :razz: drgač u cantini pa so men najbolš sticky fingersi...mnjam :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Maj. 2010 12:02

Sem šla pol enkrat sprobat Thai Inn, omg to je blo najbolj nagravžno ever. :D Natakarca je sicer res zakona mpak hrana..omg no, obe s kolegico sva naročile eno tako zanič stvar :D jaz neke rezance, ki bi komot lahk jih kr zamenjal s kuhanim sladkim zeljem, sam da so bli bolj "žilavi" :D ona pa kreno župo čudno, ma fuj. NEVER AGAIN. :D
Moram pa izjemno pohvalit tajsko v city parku! Samopostrežno Bangkok street, waaa, to je blo pa fenomenalno :) tud vsega sm vzela po mal in niso mel ene zanič zadeve. Res, torej Thai In 0/10 in Bangkok street 10/10 :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
N0ty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a N0ty » 28. Maj. 2010 15:25

..Evelyn.. napisal/-a:Moram pa izjemno pohvalit tajsko v city parku! Samopostrežno Bangkok street, waaa, to je blo pa fenomenalno :) tud vsega sm vzela po mal in niso mel ene zanič zadeve. Res, torej Thai In 0/10 in Bangkok street 10/10 :D



zanimivo :D ker jz bi pa ravno obratno rekla :D Me je pa Bangkok street čist razočaral. bruh.

no ja, pa sj pravjo da 100 ljudi 100 čudi...
Fightin for a peace is like fu*king for virginity
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Maj. 2010 16:29

Dreamer_90 napisal/-a:za pojest že kj več pa ne
Hahaha, ne me kregat, sam ne morem si pomagat: kaj več (:eek:) bi pa ti še počela s hrano?? :rofl:
"za enkrat it pojest, več pa ne", al pa kej tazga..
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 28. Maj. 2010 16:40

Ma ne no. :D Poješ lahk tud skodelico rjave brozge s kanalizacije. Uživaš pa v njej ne, ha? :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Maj. 2010 17:18

Verjetno res ne. :D
Sam vedno mi je bla hecna ta fraza "za pojest bo" - hudiča, nočem vedet kaj druzga si še mel v mislih.. ..če pa res ni dobr, pa pač ne poješ (razen če je res taka sila).
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Maj. 2010 20:12

Taka fraza je mišljena, da se vsaj nasitiš (če se sploh :D), če že ni nek presežek oz. okusno. Jaz če nekaj plačam malo več in pričakujem, da bom vsaj približno zadovoljna, pač pojem, za pojest je konec koncev vedno in je škoda pustit. :wink:
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 29. Maj. 2010 0:39

N0ty napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:Moram pa izjemno pohvalit tajsko v city parku! Samopostrežno Bangkok street, waaa, to je blo pa fenomenalno :) tud vsega sm vzela po mal in niso mel ene zanič zadeve. Res, torej Thai In 0/10 in Bangkok street 10/10 :D



zanimivo :D ker jz bi pa ravno obratno rekla :D Me je pa Bangkok street čist razočaral. bruh.

no ja, pa sj pravjo da 100 ljudi 100 čudi...

Men je pa Bangkok street zmaga! Edin lokacija me moti, pismu pa ta CP.
ališa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ališa » 17. Okt. 2010 20:41

mogoče katera ve kako je kaj v dabudi? nekateri jo hvalijo nekateri pa so razočarani ...tko da me zanima čim več mnenj! =)
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 18. Okt. 2010 0:38

Sicer nisem več študentka, ampak ker grem kdaj pa kdaj na kosilo s prijatelji, ki so še, in jem hrano iz istih kuhinj kakor oni, bi (kar se tiče Ljubljane in okolice) ocenila takole:
-Govindas (hrana 10, osebje 10, ambient 10)
-Da buda (hrana 10, osebje 9, ambient 9)
-Foculus (hrana 9, osebje 8, ambient 9)
-Imperio Mexicano (hrana 10, osebje 8, ambient 8)
-Bangkok street (hrana 9, osebje 9, ambient 8)
-Interspar Citypark (hrana 7, osebje 5, ambient 5)
-Polna skleda (hrana 8, osebje 9, ambient 6)
-dostava Pingvin (hrana 9, osebje 8, ambient /)
-picerija Pipca Domžale (hrana 8, osebje 9, ambient 9)
-Snoopy Domžale (hrana 8, osebje 8, ambient 5)

Aja, pa kitajska restavracija Peking v Kopru(hrana 10, osebje, 10, ambient 9).
Potem pa še Interspar Koper (hrana 7, osebje 6, ambient 5) in picerija Atrij Koper (hrana 9, osebje 8, ambient 9).
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Kittycat88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 15. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kittycat88 » 24. Okt. 2010 15:43

No pa še moje izkušnje..

Thai Inn - je dokaj ok, hrana je v redu, če ti je všeč tajska hrana, ampak nekateri meniji so preveč pekoči, osebje je zelo neprijazno, tu pa tam grem tja.

Foculus - mi je všeč, grem večkrat rada tja, pice so dobre in tudi solate so mi všeč, lokal je lep, tudi osebje je ok, večkrat pa je gužva in je včasih malo za počakat.

Restavracija študentskih domov (menza v Rožni) - je pač menza stil, ni tak slabo, je pač bolj "klasična" hrana, veliko dobiš in je poceni, včasih je gužva.. meni ambient ni ravno všeč.

UFO - meni je ambient všeč, spominja me kot na nek "vrtec style", pač je pisano pa tak :) tudi hrana ni slaba, imaš fast food, ampak tudi solate, mehiško hrano (enchelada mi je najboljša) in vsak dan 3 različne menije, super mi je borovničev sok.

Maximarket - je pač tudi ala "menza", ampak meni osebno je dosti boljša in lepša kot tista v Rožni; lepše zgleda, ceneje je pa še več izbire imaš oz. več možnih kombinacij.

Novi Shanghai - sem 1x bila, nekak mi kitajska hrana ni ravno všeč, drugače se mi je zdelo ok.

Cantina Mexicana v centru - jo imam zelo rada, ambient mi je všeč, tudi osebje je super, se radi kaj pošalijo, hrana mi je tudi dobra, je pa res malo dražja zadeva, ampak je tudi kar nekaj izbire (bučkina juha je meni zelo dobra).

Bachus - na začetku študija sem večkrat šla tja, zdaj pa bolj poredko, ker mi nekak ni preveč všeč.. imajo bolj klasično hrano (dunajski itd.), ampak se mi ne dopade ravno preveč, navadno sem jedla brusketo, ki ni bila slaba, a sem se je naveličala. Je pa znala biti včasih gužva tam.

Fresco - sem nekajkrat bila, mi je všeč hrana, osebje in tudi ambient, a je zame nekoliko daleč, če bi bilo bolj blizu, bi šla večkrat.

Al Capone - ambient je fajn, tudi hrana je dobra, samo velikokrat celo večnost čakaš na postrežbo, račun...

Drugače sem si včasih tudi kaj naročila (Papino, Katra), ampak ne maram preveč tega, ker sem že čakala tudi 2 uri in navadno ko imam čas za jest potem nimam toliko časa čakati.

Drugače pa je ena varianta "all you can eat" tudi Sushi bar v Supernovi, ki pa ni na bon, je pa za okrog 10€. Sem bila samo enkrat, z namenom da probam sushi, ambient je fajn pa je v redu zadeva za sprobat, ampak meni sushi ni dober :P
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 24. Okt. 2010 16:31

Zdaj ko so boni v elektronski obliki je super.

Pred kratkim sem videla, da se da tudi razliko z telefonom plačat (če vzameš kaj dražjega kot ti dovoljuje bon). Samo rečeš kelnarju, da boš z Moneto doplačal, pa ti on vse zrihta in v enem šusu daš bon in plačaš razliko.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 25. Okt. 2010 15:57

alisa glede DABUDE:

jaz sem bila samo 1x tam in ne grem nikoli vec. Ambient je ok, ampak nimajo dobrega prezracevanja oz. ventilacije in full smrdi v restavraciji!!! Mene to moti in mi ze takoj zmanjsa apetit! Pa tudi hrana ni bog ve kaj....prej slaba kot za pohvalit.

Jaz osebno ti je ne priporocam....sicer pa pojdi sama probat, pa bos najlazje ocenila. :)
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 25. Okt. 2010 16:12

Stadra, ker se počutim kot doma. Domača hrana, velika izbira in najboljši pire, stičrk je prijazen pa še bon je poceni in res se naješ
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 25. Okt. 2010 17:07

v-e-s-n-a napisal/-a:alisa glede DABUDE:

jaz sem bila samo 1x tam in ne grem nikoli vec. Ambient je ok, ampak nimajo dobrega prezracevanja oz. ventilacije in full smrdi v restavraciji!!! Mene to moti in mi ze takoj zmanjsa apetit! Pa tudi hrana ni bog ve kaj....prej slaba kot za pohvalit.

Jaz osebno ti je ne priporocam....sicer pa pojdi sama probat, pa bos najlazje ocenila. :)

Z mano je isto. Mislim pa, da je to restavracija, pri kateri clovek ne more ostati ravnodusen. Ali ti je full vsec ali pa full ne. Jaz sem bila tam samo enkrat in me ne spravijo vec nazaj, imam pa kolegico, ki je cisto nora nanjo. Treba je probat in se odlocit.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov