Restavracije na študentske bone

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
desigual
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 30. 11. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a desigual » 02. Nov. 2011 9:24

Kako vam je pa všeč Don Felipe? Je že kdo bil, priporočate?
"I could never take a chance, on loosing love to find romance."
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Nov. 2011 13:24

meni tudi :zustimm:
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 06. Nov. 2011 16:30

Mika me mehiška, pa nimam pojma kaj je kaj, ker nimajo slik, vse pa je napisano v njihovem jeziku. :D Za cantante v centru mb sem gledala, da majo kalamare (calamares apanado fritos). Kaj to pomeni, je že kdo probal to? Kaj drugega na bone priporočate v mehiški? Rada mam lignje, ne preveč pikantne mesne jedi z zelenjavo (ampak brez koruze) ipd.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 06. Nov. 2011 16:58

A te zanima za dostavo? Najbolje, da vprašaš po telefonu, pa ti bodo že v grobem razložili, saj mislim, da tudi ko greš jest tja v restavracijo, nimajo slik v ceniku, vsaj od vseh jedi ne. :) Pač vprašaš kaj je in upaš na srečno izbiro, če ne, pa veš za drugič, da ni bilo ok. Drugače pa so meni najboljše perutničke, zraven pa dobiš še njami omakco. :razz: Pri bonih pa pri njih dobiš preko dostave celo juho in solato.
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 06. Nov. 2011 17:57

*Gaja* napisal/-a: Za cantante v centru mb sem gledala, da majo kalamare (calamares apanado fritos). Kaj to pomeni, je že kdo probal to?.


Probala sicer še nisem, samo po mojem skromnem mnenju v španščini to predstavlja panirane ocvrte kalamare :wink:

Drugače me pa čudi, da nimajo zraven ob vsaki jedi v oklepaju napisanega opisa v slovenščini, pri vseh ljubljanskih mehiških restavracijah je tako :o


EDIT: aha, sem šla gledat, saj pri redni ponudbi imaš opise, pa lahko nekako ugotoviš, kaj je kaj pri študentskih bonih, še slikce imaš ponekod :wink: --> empanadas so polnjeni ocvrti žepki s polnili, piedine so polnjene tortilje, ribs so rebrca, quesadillas so tudi polnjene tortilje ipd..... malo poglej pod sektor 'Restavracija' na njihovi spletni strani, pa ti skor vse piše vmes :wink:
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Nov. 2011 19:37

Priporočate kakšno dobro restavracijo v Kopru ali bližnji okolici? Ni treba, da je na bone in je lahko tudi kakšna dražja varianta, pa da nimajo samo kakšnih čevapov, pic in testenin. :)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 08. Dec. 2011 14:32

kje v centru Ljubljane je kaka dobra restavracija na bone, pa da je v bližini možno parkirat (zastonj seveda :P )
pa kje imajo kake dobre piščančje solate, ker zadnjič sem dobila samo nekaj listov zelene solate, par minimalističnih koškov piščanca pa eno žlico jogurta čez politega :?
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Dec. 2011 15:15

^^jaaaa, všeč, sploh tista špinačna palačinka (al neki tazga)! :D :P
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Dec. 2011 15:26

Summer055 napisal/-a:kje v centru Ljubljane je kaka dobra restavracija na bone, pa da je v bližini možno parkirat (zastonj seveda :P )
pa kje imajo kake dobre piščančje solate, ker zadnjič sem dobila samo nekaj listov zelene solate, par minimalističnih koškov piščanca pa eno žlico jogurta čez politega :?

Dobra piščančja solata je v Cantini Mexicani. Ena je v centru, druga v Supernovi na Rudniki. Je pa skoraj nemogoče najdt restavracijo v centru z parkingom :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 08. Dec. 2011 21:23

Men majo najboljšo piščančjo solato v Tunnelu pa še parking maš zraven zastonj, edino če je fuul gužve je mal problem, ampak midva sva do zdej vedno dobila plac. Če hočeš mal več preliva, vzameš s piščancem, če pa nič jogurtovega, samo kis, olje pa vzem s popečenim piščancem na žaru.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 08. Dec. 2011 23:16

Summer055 napisal/-a:kje v centru Ljubljane je kaka dobra restavracija na bone, pa da je v bližini možno parkirat (zastonj seveda :P )
pa kje imajo kake dobre piščančje solate, ker zadnjič sem dobila samo nekaj listov zelene solate, par minimalističnih koškov piščanca pa eno žlico jogurta čez politega :?


Men so najboljse solate s piscancem v Cantini, kar se parkinga tm tice je pa bl slabo... js bi sla kr z busom.

No na splosno je zastonj parking u centru dost optimisticna ideja ;) Mas parkomate, kjer je ura 0,70€, al gres pa u garazo na Kongresnem trgu, k je dost pocen - ura je sam 1,20€.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Dec. 2011 7:50

*pikapoka* napisal/-a:Men majo najboljšo piščančjo solato v Tunnelu...


Mhm, se ne bi mogla bolj strinjat. Tisti preliv je zakon! :zustimm:
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 09. Dec. 2011 9:46

super, hvala za odgovore. Bom šla v tunel pogledat :D
Drugače pa sem imela kot center v mislih tudi take, ki niso direkt na čopovi. Tam pri kmšju se da naprimer tut parkira, na celovški.
Kje pa je kaka kitajska na bone. Sem jo zadnjič iskala tam nekje pri kardeljevi ploščadi (sem nekaj na šojterju gledala) pa nisem nikjer nič najdla :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 09. Dec. 2011 10:49

Kitajsko maš pa eno na Trubarjevi (Zhong Hua), druga je tam, če greš čez zmajski most in eno ulico notr zaviješ nasproti Šentjakobskega gledališča - Novi Šanghai, ta je tud samopostrežna (ne vem če sm glih najbolj jasno povedala), ena je mal od Križank naprej, če greš še čez Ljubljanco pol pa zaviješ desno (Kitajska zvezda). Ena je še na Jamovi,

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov