Redilna hrana

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kašni mislite da ste?

Predebeli
14
16%
Debeli
29
34%
Normalni
25
29%
Suhi
12
14%
Presuhi
6
7%
Skupaj glasov : 86

Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 10. Jan. 2007 8:35

SIEENA napisal/-a:Če se hoče zredit bi mogla poskusit s proteini. Ker tko boš dobila več mišične mase, ne pa špeha, ker dvomim da si to želiš. :D Oreščke lahko ješ, so visoko kalorični, ampak majo dobre maščobe. :)


točno tak, se strinjam.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 10. Jan. 2007 9:28

Jest sem pač dala primer zdravga jedilnika, sej če bo jedla velike količine se bo ziher zredila, no ok pa čim več kruha nej še doda. Itk pa ne bo mogla vsak dan jest testenin. Pa tut če bo jedla testenine, kruh, krompir ni nujn, da se bo zredila, vse je odvisno od količine hrane in kaloričnega vnosa. Pa ne čipsa jest to so same nezdrave maščobe. Raj kšne piškote, čokolado, ...
Drgač se pa pr men pozna, da se velik bolj ukvarjam s hujšanjem kot pa obratno. :)
Pa verjetno maš ful skčen želodec, ki ni navajen na velike količine hrane, tko, da začni počasi ne pretiravat.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 08. Jun. 2012 21:29

No, tudi jaz spadam, med tiste, ki potrebujejo nekaj kilogramov. Glede, na mojo višino imam malo premalo kilogramov, manjka mi sicer od 8-10 kilogramov, da bi bila moja teža na mojo višino idealna.
Mogoče, ma kdo tudi kakšne vaje za vadbo (doma) ? Se prehranskimi dopolnili, bi mi še šlo, ampak mi jih je zdravnik strogo odsvetoval...
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Jun. 2012 23:17

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:01, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 08. Jun. 2012 23:35

Premal kilogramov pa preveč vejic :oops: :D

Hm, ja, verjetno odvisno tudi od tega, kakšno maso želiš... za rejenje so v redu ogljikovi hidrati (testenine, kruh, škrobna živila), za pridobivanje mišične mase pa bolj beljakovine v kombinaciji z vadbo, če se ne motim? :) Mogoče bi bilo pametno kak specializiran forum pogledat, saj obstaja precej nekih prehransko-vadbenih načrtov na netu :)
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 08. Jun. 2012 23:57

Dot zgleda, da si ti naša "cosmo lektorica". :D
A te beljakovine misliš, kot prehransko dopolnilo? Teh se nažalost moram izogibat, ker imam povečano število proteionov v vodi in z dodatnim vnosom proteionov bi še dodatno obremenil ledvice. To nažalost odpada.
Sicer so mi že priporočali tovrstno "dijeto" z povečano prehrano, ki vsebujejo ogljikove hidrate (sem jo tudi probal), a žal ni učinkovala. Prebava je pri meni malo prehitra tako, da tudi čokolada mi ravno ne bo v pomoč. :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov