Prehrana v službi

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Mar. 2009 22:09

cvetkaaa napisal/-a:
Yazmeen napisal/-a:Jst ne jem skor nobenga mesa (salam), tko da uni sendviči, ki jih majo oni, pr men odpadejo. Si rajš nardim sendvič po svojmu okusu. Al si pa nesem kšne tune z zelenjavo, francoski rogljiček, kšn zavitek...Ne vem, jst sm dost zbirčna, tko da si rajš sama delam malco. Včasih se pa nardi, da si grem tud v menzo kej iskat.


Nisem mislila sendvič, ampak kuhano hrano, ki je bolj zdrava in dobra.


Ja vem, kaj si misnla, jst sm pa napisala, kaj jst mislm in zakaj nosm rajš s sabo za jest. Pa pr nas v menzi kuhana hrana ni prov dobra. Jst jem kuhano hrano doma.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 21. Mar. 2009 22:13

Yazmeen napisal/-a:Jst jem kuhano hrano doma.


Jaz pa povsod.
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 21. Mar. 2009 22:20

Ja res so bolj čudni. :?
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 21. Mar. 2009 22:34

Kdo je čuden?

Pr nas v menzi je kuhana hrana baje ful zanč, tko da jst ne hodm tja jest, si rajš sama prnesem kej, topel obrok pa itak doma pojem. Zdj pa dost o tem, nobenmu ni treba računov polagat kaj, zakaj in kako je.
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Mar. 2009 22:46

Pomoje je ona o sendvičih iz avtomata govorila, ne o tebi :D

Saj jaz se strinjam, da je hrana v menzi ful slabša od doma kuhane, že študentskih bonom se izogibam in raje jem doma. Pa po diplomi me verjetno čaka precej ubitačen delavnik, tako da že vidim, kako bom od sendvičev živela do penzije :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 21. Mar. 2009 22:53

Pri nas na gimnaziji so bli pa odlični, mogoče zato, ker smo zravn Tomatota pa Maxija bli, pa so bli vsak dan sveži, pa ful vrst. Ko bom pa velika in zaposlena, pa upam, da bom delala na svoji gimnaziji in bom prakticirala isto hranjenje kot zadnja 4 leta. To je kava ali toast med odmorom :)
Zadnjič spremenil sončk, dne 21. Mar. 2009 22:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 21. Mar. 2009 22:55

Da ne bo nesporazuma. Čudni so sendviči iz avtomata, saj tisti pri nas. :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 21. Mar. 2009 22:56

A to tvojih 5 minut? Tisti so men izredno čudni :? Kruh je tak temperasto bel.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Mar. 2009 0:00

jst pa ko delam, ponavad nosm malco al s sabo al jo pa na poti v službo kupm v trgovini.dostkrat sem se , še ko sm delala na enem šihtu s precej razpotegnjenim delounikom, šlepala prek bonov ki so mi jih drugi prodal in halo hrane.Pice, pleske, čevapi,pohan sir, njokci, testenine...No in to je naredl svoje. :? pa še fuuul denarja je šlo, sploh takrat ko ni blo bonov.
Pol sm pa nehala to delat in si kr od doma začela nost pa u trgovini kupovat.
Nekej časa sem še kupvala tele pakirane sendviče iz automatou in v lokalih, nakar sm ugotovila da me od usazga sendviča neglede na proizvajalca tkoooo zgaga peče, da sm mogla enkrat clo h zdrauniku.Od takrat se te pakirane plastike ne prtaknem več :? fuj! :x
mi je pa najboljš če ma šiht mikovalouko, al pa vročo vodo iz automata, da si kšno juhco nardim, hrenouke, itn...pač neki toplega.
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 22. Mar. 2009 6:57

Zjutraj preden grem obvezno jem zajtrk, potem je pa odvisno do kdaj delam. Če končam normalno imam malico, če delam do 4h ali dlje imam kosilo. Sabo občasno vzamem samo kak sokec, ker sem žejna. Hrana je pa dobra - brez pripomb, sploh kake juhe, ki jih drugje sploh ne jem.

Če vem, da bom delala dlje pa da nimam kosila grem pa tudi na bone jest v bližnjo picerijo. Drugače jih raje prišparam za vikend in greva z mojim ven.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 22. Mar. 2009 8:53

Yazmeen napisal/-a:Kdo je čuden?

Pr nas v menzi je kuhana hrana baje ful zanč, tko da jst ne hodm tja jest, si rajš sama prnesem kej, topel obrok pa itak doma pojem. Zdj pa dost o tem, nobenmu ni treba računov polagat kaj, zakaj in kako je.


Čudni so sendviči iz avtomata, če nisi razumela. Drugače pa je tema o prehrani v službi.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 22. Mar. 2009 9:21

O bed, ja razumem, sj mi ni treba vse razlagat, k da sm 5 let stara :D Sam tist nism vedla na kaj se nanaša, da je neki čudn. Ok, zdj vidm, da so to sendviči z avtomata. Mi mamo v menzi tud od Tvojih 5 minut sendviče in so res zanč. Vsi pocasti, pa dragi k putana :D
...let's have some fun, this beat is sick, I wanna take a ride on your disco stick...
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 22. Mar. 2009 10:17

Pa smo ti mogli razložit, če nisi razumela.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 22. Mar. 2009 19:52

No, pr nas so pa tud snedviči OK, kruh zdaj celo pečejo sami v menzi in so ene take fuul dobre štručke, pa dobiš jih lahk skoraj s čimer hočeš, od zelenjavnega do najbolj mastnega - kakega "kmečkega" snedviča :D .
Ampak jaz ga mogoče grem iskat enkrat na mesec, drugače mi ustreza eden od ponujeih menijev.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 22. Mar. 2009 23:54

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 02. Dec. 2010 7:22, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov