Posoda za kuhanje

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 15. Sep. 2010 21:55

Kupila sem en manjši komplet rostfrej posode v Intersparu (mislim, da je bil okrog 60 eur), pa teflonsko ponev v Hoferju, potem imam pa še en litoželezen vok. Sem z vsemi tremi zadevami zadovoljna. Pač teflonko pazim toliko, da ne uporabljam kakšnih vilic ali žlic za mešanje, ampak samo plastične in lesene kuhalnice in zdrži kakšno leto ali dve, potem pa kupim novo za 15 eur.
Veliko kuham in sem pri mami kuhala tudi v posodi višjega cenovnega razreda, ampak ni bilo bistvene razlike.
Sicer pa veliko stvari pripravljam tudi v konvekcijski in navadni pečici.
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Sep. 2010 12:11

NOVO:

Nisem vedla kje naj vprašam, pa recimor da je to posoda za kuhanje.
A se da pri nas kje kupit takele posodice za souffle? (lahko tud drugačne oblike)
Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 17. Sep. 2010 12:49

^^ Mislim (nisem 100%, preveri), da se dobijo v Leclercu.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 17. Sep. 2010 13:02

Bom preverila. Hvala :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 20. Sep. 2010 13:05

100% pa v Butlersu - sm jih vidla ;)
Ko zunaj mraz je in veter veje, po sprehajanju viski me ogreje.
Uporabniški avatar
Leaa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 27. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Leaa* » 27. Sep. 2010 18:24

Jaz sem nedavno nazaj potrebovala posodo za v študentsko stanovanje ter še kup drugih stvari in ko začneš seštevati vse te stroške je tako kot praviš. Kar mine te, da bi še še v trgovino vendar jaz se lahko zahvalim staršem za vse potrebno. Tako kot večina vidim smo se odločili za posode WMF (so preizkušene in nimaš kaj veliko zgrešiti) razen ponve imam Tefalove kajti imamo jih doma in se obnesejo. Razen prvo smo doma uničili s kovinskimi zadevami. :razz:
--
LP, Lea
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 31. Okt. 2010 13:34

*mala* napisal/-a:Slika


Mene pa zanima, ce se da taka posodica za sufle uporabit, ce hocem panna cotto naredit? Al tudi za panna cotto obstajajo prav posebne posodice? In kje se dajo dobit??

aja....kje je pa ta stacuna Butlers??? :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 31. Okt. 2010 13:43

Butlers je v Supernovi in po tanovem tudi v City Parku (v zgornjem nadstropju).

Aja, so pa precej cenejši v Rutarju (skoraj za 1€ se mi zdi, okoli 1,5 € je ena, nebi pa trdila ker se ne spomnim najbolš :oops: ).

Mislim da bi se dalo tudi za Panna Cotto uporabit, samo lahko je problem ven spravit- zato bi bile bolje plastične, ki se dobijo pa povsod (od Interspara, itd...) in so iste kot za puding. Takole potem zgleda:
Slika

Sicer pa eni uporabljajo tudi kar navadne skodelice, pekač za muffine. Sam "podmazat" je treba panna cotto :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Phalaenopsis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 8. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Phalaenopsis » 06. Jan. 2011 20:35

Jaz za Panna Coto prisegam na modelčke iz TU. Ni treba nič podmazat, se ne prijema masa. Uporabljam jih že 2 leti, pri nas obožujemo Panna Coto :)

Sem bila sama na začetku skeptična glede silikona, ampak je izredno kvaliteten material, tudi garancija je dolga kokr se spomnim!

Priporočam!! :) :jive:

Slika

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]