Čokolada

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 18. Dec. 2008 17:44

no jst mam degustacije čokolade Mikado, če poznate.
pa tko maš to čokolado pred samo ene 12 ur, pol pa sam žreš tam in se rediš :lach: tko da jo mam že polno rit.
pa itak si domov pol še vzamem enih par, samo zdej morem začet hujšat.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 18. Dec. 2008 18:06

jest sm pa bolj za čips :)
od čokolad imam pa najraje temne, lindt mi ima dobre, pa riževa gorenjka mi je huda, .. pa una milka s piškoti mi je tut huda :)
Uporabniški avatar
Claudia22
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 327
Na forumu od: 18. 12. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Claudia22 » 19. Dec. 2008 16:31

Ijoj, da ima čokolada prav svojo posebno temo tu gor pa si ne bi misla! :D

Tudi jaz sem velika ljubiteljica čokolade, sploh ne vem, če je kaka, ki je nimam rada oz. bi je ne pojedla. :) Ful imam rada Milke vseh vrst pa Kinder čokoladice v vseh možnih variantah, pa seveda Lindtove zadeve ...

Glede na to, da jo jem skoraj vsak dan in to kar dosti, bi mogla po vseh merilih bit kar ena mala bunka, pa mi ne hasne ravno. :) Oz. bi mi, ce ne bi laufala pa hodla na fitnes in bla oh in sploh udarjena na gibanje telesa. :)

Kakor koli, blagor cokoladi oz. tistemu, ki jo je izmislil! :D
" I am FREE no matter what labels you put on me. I am a no-name brand human being." (Simone Hudson)
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 19. Dec. 2008 18:15

Guilty! :eek: Milka Amavel s čokoladnim moussem in češnjo. Noro dobr! :love:
Slika
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 19. Dec. 2008 18:19

js sm pa nora na milko Cream in Noissete :oops: omg...NIKOL se mi se ni zgodilo da bi je kej ostalo - vedno pojem celo milko u roku 5 minut :oops: ce sma dva, pa tut tavelike takoj zmanka :oops:

joj joj...al pa vcasih ce se je ful najem pa me trebuh boli pa mislim da ne bom vec nikol jedla cokolade - no, cez pol ure je ze uredu in bi jo lahk takoj spet :D


sam je pa res da pac ce je ni, pa nisem zdej tak odvisnik da laufam u trgovino sam zarad cokolade =) ce jo pac mam - je nimam dolgo, ker jo pojem :D

ko se ucim je pa ze skor obvezno da jem cokolado :S ucenje rediiii =)
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 19. Dec. 2008 21:02

Slika

D best uan, il meglio del meglio! ;) :zustimm:

Kako sem srečna sedaj med prazniki!
Že cel december ga jem, plus zdej majo v šparju akcijo, za tri evre paket! :D
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 19. Dec. 2008 21:17

Poison Girl napisal/-a:Guilty! :eek: Milka Amavel s čokoladnim moussem in češnjo. Noro dobr! :love:
Slika


Jaz sem pa probala tako s hruško in mandlji; ni slaba :P
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 19. Dec. 2008 21:17

Joj, meni se ob tej reklami za Lindor vedno cedijo sline. Morda bom si jo kupila. Mljask, no.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
Atena13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Atena13 » 03. Jan. 2009 20:29

Ne prenesem čokolade, mogoče...dvakrat na leto...ampak drugače pa...hvala,čimdalj od mene :evil: . Pa jo ne pogrešam sploh...a sem zato tak tečna? :lach: :willnicht: :D (pa da tega ne vem...da si jo v resnici želim,ampak to željo zatiram?ha-ha)
Nikoli ne zamudi priložnosti, da nekomu poveš da ga imaš rad...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 03. Jan. 2009 20:46

Jst sm si dons kupla (mi je lih cukr padu :D ) milko amavel z lešnikovo nugat kremo...božanska je :wink:
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 03. Jan. 2009 20:49

Jaz sem spet nazaj na čokoladi :evil: ker sem mami že neštetokrat rekla, naj NE kupuje, ampak ona še vedno kupuje.. pol pa vidim v predalu in me premami :evil: :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 03. Jan. 2009 21:11

Yazmeen napisal/-a:Jst sm si dons kupla (mi je lih cukr padu :D ) milko amavel z lešnikovo nugat kremo...božanska je


Jaz sem pa zadnjič probala tisto Amavel, ki je na prejšnji strani v tej temi na slikci (češnja), pa mi niti ni preveč všeč, ker je bolj temna :) .. Tale z lešnikovo peno je boljša, ker je mlečna, ja :D
tinqi.winki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 3. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tinqi.winki » 03. Jan. 2009 22:42

hm čokolada..pri tej besedi zardim :oops: zmožna sm pojest celo ta velko milko. al pa še kej. in občutk mam da sm edina k poje tok čokolade :oops: (razen kkšni res debeli, ki imajo probleme z zdravjem) jaz jih nimam :D .1x sva se z mami zmenile, da če zdržim 10 dni brez čokolade mi kupi eno stvar, ki sem jo res potrebovala (pa si je sama nism mogla privoščit) in mi je ratal. ampak pol je prjatlca rekla: evo 10 dni je mem maš da mi poješ koščk. in pol je biu 1 koščk pa sta bla dva..in obsedenost se je začela.. čokolada je res moja slabost,razvada,zasvojenost :oops: :roll:
milka je najbolša :P :D dobre so mi tut kinder čokoladke
pa tut lindtova stracattela pa uni lindor bonbončki
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 04. Jan. 2009 11:35

tinqi.winki napisal/-a: in občutk mam da sm edina k poje tok čokolade :oops: (razen kkšni res debeli, ki imajo probleme z zdravjem)


A pa ti veš, da debel nisi samo zaradi čokolade? Velika večina močnejših ne rabi jest čokolade, da so takšni kot so.
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
tinqi.winki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 3. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tinqi.winki » 04. Jan. 2009 12:45

Tamarra* napisal/-a:
tinqi.winki napisal/-a: in občutk mam da sm edina k poje tok čokolade :oops: (razen kkšni res debeli, ki imajo probleme z zdravjem)


A pa ti veš, da debel nisi samo zaradi čokolade? Velika večina močnejših ne rabi jest čokolade, da so takšni kot so.


vem ja. ker vidim tudi pri svoji stari mami. ona sploh ne mara čokolade. ampak je kr "obilna". samo nekateri pa vseeno pojejo zelo veliko čokolade. enkrat sem gledala oddajo in so govoril zakaj so se zredili. kar dosti jih je reklo da zaradi sladkarij in čokoladic ker so jih kr jedli eno za drugo.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov