Čokolada

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 04. Jan. 2009 17:17

Jaz pojem skor več čokolade ko kruha... :D :lach:

In to vse kar najdem; od tistih najbolj ogabnih (npr tuševih) čokolad ki jih je sam cuker, pa do 80% temne čokolade!

Ker to počnem že od nekdaj je moje telo najbrž že navajeno, tako da ni kakih težkih občutij po tem :oops:

Na težo mi upam da ne vpliva prveč; če opažam da se redim, preventivno zmanjšam količine... :wink:
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 05. Jan. 2009 0:28

Meni se tudi čokolada ne pozna, upam da bo vedno tako, drugače bom pač debela. :lol: Sem pa OBSEDENA z najrazličnejšimi bombončki, ki se jih kupi v Cukerčku. Njami, za to čokolado bi pa še samo sebe prodala. :D
Všeč mi je tudi Rafaelo, pa Ferrero (pojma nimam ,če sem pravilno napisala), pa navadna milka s "ta velikimi" lešniki. :) Imam pa bolj otroški okus za čokolade, saj temnih čokolad ne maram preveč, tiste z več mleka so mi boljše.
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 05. Jan. 2009 13:49

Mmmm, obožujem čokolado :)
Najrajš mam milko, ne maram pa temnih čokolad, razen tiste z marcipanom. Pa včasih sem oboževala to čokolado, zdaj pa je nikjer več ne najdem :(
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 05. Jan. 2009 15:02

dajcy, na podlagi linka...

http://www.krascommerce.si/izdelki_ponu ... olada.html

...je še vedno v proizvodnji. priporočam ti, da pokličeš uvoznika ter jih vprašaš, v katere veletrgovine distribuirajo to čokolado! :wink:
Uporabniški avatar
*Sagitt*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 10. 3. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sagitt* » 25. Jan. 2009 22:35

čokolada .. uf ne gre brez nje .. med vikendom pa še posebi .. :D :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Jan. 2009 14:22

Joj meni je pa ravno ferrerotov zmanjkalo...pa bi tkole zdele ker pasal :D
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 26. Jan. 2009 15:14

Jst si jo grem zdej kupit, milko z celimi lešniki k že ceu vikend sanjam o njej. Prihajaaaam pote, hehe :love: :P
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 08. Feb. 2010 17:07

Lepo pozdravljene/i člani/ce cosmo foruma. :D Vem da sem na tem forumu že precej časa in da je brezsmiselno odpirat take teme, ko že temo o čokoladi imamo ampaak... i simply must. :)
Torej! Recimo pred pol leta sva bila jaz in fant v trgovini, kupila sva dve čokoladi(100g) ena njegova najljubša in moja najljubša jagodna. :) No, on čokolado je tako : poje eno do dve tablici na dan in jo pusti za jutri in tako naprej..recimo da eno čokolado poje v štirih dnevih. No in tako sva vsak svojo čokolado začela jest in on je odnehal po dveh tablicah jaz pa sem pojedla vso. :D No in to je bil za mojega fanta ogromen šok! :D Kako lahko nekdo poje eno čokolado v enem dnevu!?!? To ni normalno, on še nikoli ni videl punce, ki bi pojedla eno čokolado v enem dnevu! Absurd :D No kaj pa ve pravite? Pojeste lahko v enem dnevu eno čokolado? :D ali je to tako grozno in to samo jaz včasih počnem?! :D Btw, moj fant sedi poleg mene in sva se odločila, da bova odprla temo, ker je on še vedno tako šokiran, da se da eno 100gramsko milko pojesti v enem dnevu! :) Hvala za odgovore :D

Aja dodajam, negre se za vprašanje ali je to zdravo! Ker jaz vem, da ni in ne trdim, da je dobro, če pojem eno čokolado v enem dnevu :D torej vprašanje je samo, če VE lahko pojeste eno čokolado v enem dnevu in ali je to normalno? :)
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Feb. 2010 17:09

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 23:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Feb. 2010 17:11

Premal punc pozna tvoj fant :lach: ; pri men tud čokolada ne zdrži dolgo, kaj šele 4 dni :eek:.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Feb. 2010 17:13

Pojem lahko če je nujno, ampak nisem taka oboževalka da bi jo :D Se mi zdi pa čist normalno.

Sicer pa od fanta oče poje vsak dan vsaj 100 g čokolade :D je tud že skor 1 kg čokolade pojedel na dan :) Pa imam kolegico, ki skoraj samo čokolado je :D Nisi tako hud primer, verjemi mi.

Če se pa tebi zdi, da je to preveč, pa zamenjaj mlečno čokolado za temno (jo je težje pojest celo).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 08. Feb. 2010 17:57

100-gramska lahko zgine v hipu. S tavelko se pa malce dlje matram. Ampak tud gre. :D
Uporabniški avatar
Asex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Asex » 08. Feb. 2010 18:09

Čokolade tudi pri meni ne zdržijo ravno dolgo ne glede na količino. :razz:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 08. Feb. 2010 18:38

Js sm pa bl taka k tvoj fnt, js NUJNO po kosilu rabm nekej sladkega in odprem celo čokolado, vzamem 2 koščka in pustim :)tko da bi lah mela eno tavelko čokolado za ceu mesc... Drgač pa moja sestrca k je stara 7 let ze par let lah sama poje celo čokolado :D :eek:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 08. Feb. 2010 18:47

men se zdi res full cudno da nekdo ne more pojesti 100g naenkrat :gruebel:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov