Čokolada

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Tamalla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 4. 9. 2009
Kraj: res vsepovsod :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamalla » 26. Sep. 2009 16:57

ko sem še jela čokolado, sm enkit dobila čokolado s poprom.. :lol:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Sep. 2009 17:17

^^ Pa si jo vsaj probala?

Eni pač niso za nenavadne kombinacije. Meni pa je bila temna čokolada z pomarančo in poprom zelo zanimiva kombinacija.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 26. Sep. 2009 17:20

Kinder, Milka, Lindt, u name it. :D Čokoholik, i am.

Ok, trenutno sem večinoma na Kinder Country, v Müllerju kupujem paket 9ih hahaha. :D
Tamalla
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 4. 9. 2009
Kraj: res vsepovsod :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamalla » 26. Sep. 2009 17:32

uuu..sem probala, ma saj jeimela kar uredu okus, samo to ni to.. Navadna milka al pa s piškotom to je vredu..enim pa pač drugo bolj všeč :)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 26. Sep. 2009 18:55

Moja najljubsa - Lindt Intense Orange :hearts:
Live. Love. Surf.
ališa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ališa » 26. Sep. 2009 19:59

vidim da ste use ful full ljubiteljice čokolade :) :razz: ...uživejte v tem še naprej
kittybaby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 29. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kittybaby » 27. Sep. 2009 11:29

Kinder in Lindt božična s koriandrom cimetom in praženimi mandelji.MMMMMMMMM
Uporabniški avatar
Blondie7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 3. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie7 » 27. Sep. 2009 13:15

Obvezno Lindt s 70% ali več deležem čokolade! Potem v skrajni sili Milka, Gorenjka... Od Gorenjke mi je edino ena dobra drugače Bittersweet okus, drugače sta mi pa tako Milka kot Gorenjka preveč "cukrani" pa mlečni... Ajaj pa vroča čokolada pade vsako jutro namesto kave!! Brez nje ne začnem dneva!
Uporabniški avatar
Blondie7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 3. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie7 » 27. Sep. 2009 13:17

aja pozabla sem dodat: ko mi zmanjka zalog in ne morem do trgovine imam vedno zlato rezervo: jedilno čokolado :D Sicer jo mam navadno za pečenje (kot vsi normalni ljudje) ampak v sili hudič še muhe žre :D
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 27. Sep. 2009 15:01

Blondie7 napisal/-a:aja pozabla sem dodat: ko mi zmanjka zalog in ne morem do trgovine imam vedno zlato rezervo: jedilno čokolado :D Sicer jo mam navadno za pečenje (kot vsi normalni ljudje) ampak v sili hudič še muhe žre :D


meni je tudi jedilna čokolada takooooooooo dobra čeprav me lahko zaštofa ampak je vredno :P , medtem ko mi doma pravijo kak lahko to jem. :D
Uporabniški avatar
Blondie7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 3. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie7 » 27. Sep. 2009 16:34

MIS_MAS napisal/-a:
Blondie7 napisal/-a:aja pozabla sem dodat: ko mi zmanjka zalog in ne morem do trgovine imam vedno zlato rezervo: jedilno čokolado :D Sicer jo mam navadno za pečenje (kot vsi normalni ljudje) ampak v sili hudič še muhe žre :D


meni je tudi jedilna čokolada takooooooooo dobra čeprav me lahko zaštofa ampak je vredno :P , medtem ko mi doma pravijo kak lahko to jem. :D


Ja mene tudi postrani gledajo doma, samo če je pa dobra... :D A ti maš probleme s prebavo po čokoladi?
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 27. Sep. 2009 18:09

Blondie7 napisal/-a:
MIS_MAS napisal/-a:
Blondie7 napisal/-a:aja pozabla sem dodat: ko mi zmanjka zalog in ne morem do trgovine imam vedno zlato rezervo: jedilno čokolado :D Sicer jo mam navadno za pečenje (kot vsi normalni ljudje) ampak v sili hudič še muhe žre :D


meni je tudi jedilna čokolada takooooooooo dobra čeprav me lahko zaštofa ampak je vredno :P , medtem ko mi doma pravijo kak lahko to jem. :D


Ja mene tudi postrani gledajo doma, samo če je pa dobra... :D A ti maš probleme s prebavo po čokoladi?


Nep nimam :D Samo naj bi te zaštopala jedilna čokolada če je preveč poješ :) sicer mene še nikoli ni.
Uporabniški avatar
Blondie7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 3. 2009
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie7 » 27. Sep. 2009 19:16

MIS_MAS napisal/-a:
Blondie7 napisal/-a:
MIS_MAS napisal/-a:
Blondie7 napisal/-a:aja pozabla sem dodat: ko mi zmanjka zalog in ne morem do trgovine imam vedno zlato rezervo: jedilno čokolado :D Sicer jo mam navadno za pečenje (kot vsi normalni ljudje) ampak v sili hudič še muhe žre :D


meni je tudi jedilna čokolada takooooooooo dobra čeprav me lahko zaštofa ampak je vredno :P , medtem ko mi doma pravijo kak lahko to jem. :D


Ja mene tudi postrani gledajo doma, samo če je pa dobra... :D A ti maš probleme s prebavo po čokoladi?


Nep nimam :D Samo naj bi te zaštopala jedilna čokolada če je preveč poješ :) sicer mene še nikoli ni.


Mene tut pa sem požrla že ogromno čokolade. tak da to je očitno mit :D vsaj za naju :D
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 28. Sep. 2009 11:52

pr men ni važn kakšna je čokolada sam d je :D
:P
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 28. Sep. 2009 13:22

MiLka s keksom :love: Kinder čokoLadaa. njamiii. Ko pa pade nivo cukrčka je pa vsaka dobraaa :lol:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov