Nupo

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Mar. 2011 0:06

Jabolka so zakon. Nupo šejki ne. Pika. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
ME to YOU
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 2. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ME to YOU » 21. Mar. 2011 16:02

hej punce.. jaz sem na tržišču vidla tele Nupo izdelke..
pa so cenovno kr uf..
no, ja..
dons sm bla prou vesela, ko sem na radiu Hit slišala reklamo,
da bojo zbral 3 kandidatke, ki bojo hujšale po tej metodi..
jaz sem se že prijavila.. če bom zbrana, kar sicer dvomim, ker bi bil to res čudež, da bi jih jaz prepričala.. poročam, kako napredujem :)

aja..še link do prijave www.tocnoto.si/nupo..
tle najdete vse informacije.
Boys are my favourite thing to study!
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 21. Mar. 2011 16:24

nupo...cenejša različica herbalife

drugač pa tega ne moreš celo življenje jest, kolegica je nehala jest herbalife in se je zredila 10kg nazaj, tko da..vsega po malo pa ne bo treba zapravljat denarja po nepotrebnem

jabolko je pa itak samo sladkor, ko ga poješ se spremeni v sladkor v telesu tko da...bolj je ananas

špela grošelj pa ponavad hodi tja kjer je zastonj, trenutno v moj fit črnuče, prej je hodila v otelo, kjer je imela tudi zastonj, ker je delala reklamo, prav tako dobiva nupo strvari zastonj, ker je sponzorsko
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Mar. 2011 17:12

Izjemno majhna razlika je med cukrom v 100g jabolk in 100g ananasa. Je tam tam(ananas 9.26g, jabolko 10.39g).
Najslabše je šparat s cukrom pri sadju. Sadje je dovoljeno, sadje jejte, telo v vsakem primeru rabi sladkor, samo je boljše, da izbereš katerokoli sadje, kakor čokolado al pa piškote. Je pač velika razlika med sladkorji iz sadja in sladkorji iz crap sladkarij. Diete, kjer se špara na sadju in zelenjavi, češ da to redi, so absurdne. Je pa jasno, da morš v zakup vzet, da vsaka hrana v preveliki količini škoduje.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 03. Apr. 2011 23:11

kolko pa je cena tega 14-dnevnega nupo programa?
majak2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 11. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majak2 » 06. Maj. 2011 7:20

Jah cena je kar na nivoju :)

Čeprav tile paketi so res zato da prav od tega živiš, tako da če kombiniraš...

http://www.lekarnar.com/iskalnik?q=nupo
Happyness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Happyness » 09. Maj. 2011 15:52

Ne poznam izdelkov Nupo, lahko pa napišem svojo izkušnjo in sicer... pred več kot enim letom mi je začelo zdravje kar močno pešati, trzali sta mi očesi... tudi po več dni skupaj, kronična utrujenost, močno bitje srca... , glavoboli, nažiranje s sladkarijami - predvsem čokolado ob večernih urah... mislim, da bi lahko rekla da sem bila kar odvisna od nje. Skratka počutje na podnu. Hodila sem od zdravnika, do zdravnika, pristala na gastroskopiji zaradi požiralnika... obiskovala homeopatinje, bioenergetike itd..itd...
Naj povem da imam sama dva majhna otroka, da sem zaposlena in je moj delovni čas od 9 do 17 ure, poleg tega zaključujem še podiplomski študij... po službi imam tako še predavanja, roditeljske sestanke, službene sestanke itd... in nikakor nimam časa za KVALITETNO prehrano, zato sem se odločila poizkusiti s herbalifom. To je bilo pred 6. meseci. Vse moje zdravstvene težave so izginile... počutim se veliko, veliko bolje. Nisem več zamorjena, vse zdravstvene težave so izginile in imam občutno več energije. Glede na to, da zjutraj oddam otroka v vrtec in šolo.. in grem v pisarno, nimam časa za kvalitetne zajtrke... sedaj to nadoknadim z shakeom... ki ima verjeli ali ne okus po vanilijevem shakeu iz mc'donalda. Pijeta ga tudi moja dva otroka. Pripravljam ga z riževim mlekom in včasih noter vmešam še banane, jagode... ali pa žlico nutele.

Dejstvo je da se mi je zelo popravila tudi prebava, na wc hodim vsak dan, prej sem hodila 1x na teden. Jaz nisem imela želje shujšati in tudi nimam potrebe po hujšanju, samo po boljšem počutju in s to hrano sem to tudi dosegla. Je pa res.. da je potrebno pri herbalifu zaužiti ogromno količino vode, kar je prej nisem. Nekako sem se s to prehrano navadila na nek red, neko zdravo prehrano. Čokolade že 6 mesecev tudi poizkusila nisem... in zvečer ko je moj mož ob 22.00 uri zvečer naročal pico ali na kose kruha mazal pašteto in so meni tekle sline - v bistvu sem se kar tresla, če nisem dobila kos ali dva... me zdaj te stvari sploh ne ganejo več.
Rada bi pa še omenila, ker sem prebrala nekaj forumov na to temo.. to ni hrana - to je le dodatek k prehrani. In jaz normano še vedno jem pico za kosilo... ali pa pire krompir in zrezek. Če večeraj pozno pač zvečer shake ne spijem... ker shake nadomesti pač nadomesti en obrok hrane... in za nas... ki smo zelo natempirani z časom.. je to idealno... saj čez teden ni variante, da si jaz pripravim kvaliteten zajtr, kosilo ali pa večerjo.
Po drugi strani pa... moj berenski planšar ima ne vem kakšno uvoženo bio hrano po priporočilu veterinarja, za mene je bilo pa še do pol leta nazaj škoda vsakega evra... tudi za avto nam ponavadi ni škoda denarja... avto pa pomeni tudi vzdrževanja...
Skratka jaz sem s šparanjem na sebi prenehala in rezultati so več kot dobrodošli, saj sem spet začela živeti kvalitetno življenje, pred tem sem se pa dobesedno prebijala iz dneva v dan.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 09. Maj. 2011 22:05

Ne glede na vse, kar si napisala ne bo mene nihče, ampak RES nihče prepričal, da nima nekdo zjutraj 10 minut časa da si pripravi zdrav in naraven zajtrk in da nima v službi 30 minut pavze za kosilo (pa ok, pridejo dnevi ko imaš polno dela in ne znese, ampak da bi bilo pa vsak dan, dan za dnem, da nimaš nikoli malice...a-a).

Mene to govorjenje glede hitenja in da ljudje nimajo časa JEST čist nič ne gane, kajti tak človek si pač ne zna vzeti časa zase ali pa si le-tega ali pa svoje obveznosti enostavno ne zna razporedit.

Da bom pa zdej pila neke nadomestke obrokov ... ne, hvala. Že raje naredim doma smoothie sama in dodam super hrano, tam vsaj vem za ziher, kaj dam vanj.
Happyness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Happyness » 10. Maj. 2011 9:07

... ne nimam... vstajam ob 6-tih zjutraj... peljem psa na sprehod, potem zbudim malega in ga previjem in pripravim... zbudim hčerko... zrihtam še sebe... peljem v vrtec malega, nato hčerko v šolo... kjer je tudi vezana na uro... potem grem na banko, pošto in nato v pisarno... tam sem do 17... včasih še dlje... če imam predavanja šibam nato naprej na predavanja in se vrnem ob 20. 30 domov... otrokom naredim še nekaj za jest... jih stuširam preberem pravljico in dam spat... s starejšo narediva še nalogo.. če je potrebno in to ne naredi pri babici... potem operem perilo... med tem se učim... likam... potem obesim in je ura 23.00 zvečer... pomagam pri papirjih ker je moj mož privat...
... če pa ne grem na predavnja.. pridem domov malo prej ob 18.00, grem še po otroke v trgovino... delamo nalogo, gremo na kakšen sprehod... itd... tako izgleda delavnik... ne ne morem si pripravit obroka... ker je to dan na dan ... ne vem če veš kako je biti od jutra do večera v pogonu...
in za informacijo.. tudi k frizerju ne morem - ker mi ne znese sedet tam uro ali uro pa pol - trenutno žal ne... ker mi je škoda časa da sedim pri frizerju, moji otroci so pa v varstvu... tako zgleda delavnik zaposlene mame z evropskih delovnim časom...
... da bi pa ustajala ob 5.00 z namenom da si pripravim zajtrk... pa nimam energije če sem poštena... ker nisem robot... moraš pa nekaj vedet... da je potem še polno drugih obveznosti... ki jih tudi omenila nisem od raznih krožkov... sestankov... bolezni itd...

Hotela sem samo povedati... da ta hrana ala herbalife, nupo ipd... po mojem mnenju ni bila narejena za hujšanje... temveč kot dodatek k prehrani... poudarek na hujšanju je zato, ker se potem bolje prodaja - saj večina strmi k nekim nerealnim idealom... shujša se pa po mojem mnenju za to... ker popiješ veliko tekočine... in se ne nažiraš... tako kot sem se prej jaz.... v bistvu sem pojedla ogromne količine hrane... pa nič kvalitetnega... vendar vedno mi je nekaj manjkalo.. kar mi sedaj ne. Jem pa normalno... kosilo... si naročim v službo in mi ga pripeljejo...
Če bi pa želela dobiti vse te vitamine... bi morala hoditi na tržnico - kar bi z veseljem počela... vendar to si lahko privoščim le v soboto - zelenjava - sploh kakšna kvalitena bio.. pa ne drži 7 dni - tudi če je v hladnilniku, verjemi smo probavali...
Meni je pomagala izboljšati počutje... je šlo nekaj kg dol... normalno... saj od takrat ne jem več čokolade - ker 3 milke pojest v enem večeru ni normalno... in jaz sem vesela, da se je to končalo, brez odrekanja.
Probaj 1 mesec vstajat ob 6-tih... pa iti ob 7 od doma... pa prihajaj ob 6-7 domov... ali pa še kasneje... potem mi pa povej če si imela čas za 5 zdravih obrokov... najbrž še nisi mamica, ker tudi ko otrok zaspi pri nas je to od 20 -21... še nisi frej... te čaka še ogromno dela.. od pranja, likanja, drgnjenja blatnih superg... da ne gre usran v vrtec ali šolo itd...

In ne delam nobene reklame... jaz sem se za to hrano odločala ful dolgo prebrala še in še formov... bila totalno skeptična... samo ko sem bila že res na dnu.. ker moja hrana je bila nekaj spotoma in na hitro... tudi to kosilo ki ga sedaj naročam... ni ravno najbolj kvalitetno... ker tudi ne more biti glede na to da je kuhano v velikih količinah.. oglasila sem se le zato.. ker se vedno povezuje to hrano z hujšanjem... pa mislim da to le ni tako... da so to bolj vitamini, minerali... ki vežejo nase strupe - zato se tudi hodi toliko na wc in se nato tudi več pije tekočine. Povsod pa piše prehransko dopolnilo in ne hrana.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 10. Maj. 2011 9:18

Sploh se nimam namena pregovarjati kako in kaj. Meni osebno vzame priprava zajtrka natanko 5 minut, 10 če še pomijem zatem, in nikomur ne bom verjela da nima 5 minut zjutraj časa. Če ne zase, bi ga moral najti za svoje otroke, verjetno ne gredo brez zajtrka v šolo.

V službi si skoraj vedno vzamem tistih 30 minut in nekaj pojem, če je huda kriza dlje časa, si naredim zvečer doma pred spanjem in potem vzamem zjutraj s seboj.

Dela naj vsak kot hoče, jaz semo pravim, da smo prišli od skupnih družinskih zajtrkov na to, da praktično med tekom v / med / iz službe piješ šejk ki nadomešča obroke. To se mi zdi nesprejemljivo in jaz tega nikoli ne bom sprejela. Pa mi delovnik nikoli ne traja 8 ur, razen kak petek.

Tudi jaz kupujem sadje in zelenjavo osebno le v soboto. Pa še to iz principa, ker hočem met še kaj old fashion načina kupovanaj hrane. Med tednom se poslužujem interneta in mi bio zelenjavo in sadje dostavijo. Tudi sokove mi dostavijo. Oboje brezplačno (dostava).

Jaz samo pravim, da mi je govorjenje, da si ne moreš vzeti čas za dostojni obrok iz trte zvit. Vse se da. resnično.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 10. Maj. 2011 9:21

Happyness napisal/-a:... ne nimam... vstajam ob 6-tih zjutraj... peljem psa na sprehod, potem zbudim malega in ga previjem in pripravim... zbudim hčerko... zrihtam še sebe... peljem v vrtec malega, nato hčerko v šolo... kjer je tudi vezana na uro... potem grem na banko, pošto in nato v pisarno... tam sem do 17... včasih še dlje... če imam predavanja šibam nato naprej na predavanja in se vrnem ob 20. 30 domov... otrokom naredim še nekaj za jest... jih stuširam preberem pravljico in dam spat... s starejšo narediva še nalogo.. če je potrebno in to ne naredi pri babici... potem operem perilo... med tem se učim... likam... potem obesim in je ura 23.00 zvečer... pomagam pri papirjih ker je moj mož privat...
... če pa ne grem na predavnja.. pridem domov malo prej ob 18.00, grem še po otroke v trgovino... delamo nalogo, gremo na kakšen sprehod... itd... tako izgleda delavnik... ne ne morem si pripravit obroka... ker je to dan na dan ... ne vem če veš kako je biti od jutra do večera v pogonu...
in za informacijo.. tudi k frizerju ne morem - ker mi ne znese sedet tam uro ali uro pa pol - trenutno žal ne... ker mi je škoda časa da sedim pri frizerju, moji otroci so pa v varstvu... tako zgleda delavnik zaposlene mame z evropskih delovnim časom...
... da bi pa ustajala ob 5.00 z namenom da si pripravim zajtrk... pa nimam energije če sem poštena... ker nisem robot... moraš pa nekaj vedet... da je potem še polno drugih obveznosti... ki jih tudi omenila nisem od raznih krožkov... sestankov... bolezni itd...

Hotela sem samo povedati... da ta hrana ala herbalife, nupo ipd... po mojem mnenju ni bila narejena za hujšanje... temveč kot dodatek k prehrani... poudarek na hujšanju je zato, ker se potem bolje prodaja - saj večina strmi k nekim nerealnim idealom... shujša se pa po mojem mnenju za to... ker popiješ veliko tekočine... in se ne nažiraš... tako kot sem se prej jaz.... v bistvu sem pojedla ogromne količine hrane... pa nič kvalitetnega... vendar vedno mi je nekaj manjkalo.. kar mi sedaj ne. Jem pa normalno... kosilo... si naročim v službo in mi ga pripeljejo...
Če bi pa želela dobiti vse te vitamine... bi morala hoditi na tržnico - kar bi z veseljem počela... vendar to si lahko privoščim le v soboto - zelenjava - sploh kakšna kvalitena bio.. pa ne drži 7 dni - tudi če je v hladnilniku, verjemi smo probavali...
Meni je pomagala izboljšati počutje... je šlo nekaj kg dol... normalno... saj od takrat ne jem več čokolade - ker 3 milke pojest v enem večeru ni normalno... in jaz sem vesela, da se je to končalo, brez odrekanja.
Probaj 1 mesec vstajat ob 6-tih... pa iti ob 7 od doma... pa prihajaj ob 6-7 domov... ali pa še kasneje... potem mi pa povej če si imela čas za 5 zdravih obrokov... najbrž še nisi mamica, ker tudi ko otrok zaspi pri nas je to od 20 -21... še nisi frej... te čaka še ogromno dela.. od pranja, likanja, drgnjenja blatnih superg... da ne gre usran v vrtec ali šolo itd...

In ne delam nobene reklame... jaz sem se za to hrano odločala ful dolgo prebrala še in še formov... bila totalno skeptična... samo ko sem bila že res na dnu.. ker moja hrana je bila nekaj spotoma in na hitro... tudi to kosilo ki ga sedaj naročam... ni ravno najbolj kvalitetno... ker tudi ne more biti glede na to da je kuhano v velikih količinah.. oglasila sem se le zato.. ker se vedno povezuje to hrano z hujšanjem... pa mislim da to le ni tako... da so to bolj vitamini, minerali... ki vežejo nase strupe - zato se tudi hodi toliko na wc in se nato tudi več pije tekočine. Povsod pa piše prehransko dopolnilo in ne hrana.


ko tole berem, se vprašam kako bom jaz zmogla.........pa ne shujšat.
Met otroke :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Maj. 2011 9:38

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Happyness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Happyness » 10. Maj. 2011 11:08

Sirova štručka... jaz sem tudi zmogla jest zajtr vsak dan... ko sem bila še ledik in frej... ni bilo nobenih težav. Lej jaz čisto spoštujem tvoje mnenje, tudi nobenemu ne želim soliti pameti. Jaz sem samo opisala svoj primer.. ker sem hodila od zdravnika do zdravnika.. od homeopata do bioenergetika zdravje se mi je pa samo slabšalo. Zato če bo kakšni pomagalo hvala bogu... če ne se pa lahko zbriše mi je vseeno.

Tudi moja mama pač ne zastopi... da se pa vsega ravno ne da... sem iz okolice Bleda... in mislim da tukaj ni nobene dostave na dom... za dostavo moraš biti tudi doma. Ne iščem izgovorov, pač moje življenje je trenutno tako kot je. V vrtcu je zajtr ob 7.45, hčerka pa pije zjutraj shake... potem dobi pa malico in kosilo. Med vikendi pa zajtrkujemo normalno, tudi vedno sama kuham. Že ko bom napisala mag. delo, bo veliko lažje - ostalo mi bo veliko več časa... vendar trenutno je tako kot je. In to moram sprejet ali pa če vržem puško v koruzo - tega pa ne nameravam.

Meni sta to svetovali dve mamici... ki sta imeli podobne znake izgorelosti in mi je pomagalo. Drugače pa če imaš čas pripravit vse te obroke, hvala bogu. Lahko pa prideš k meni enkrat zjutraj ob 6.. pa poslušaj vse to vpitje, bujenje, kričanje, lulanje - kakanje... oblačenje pa si pri meni dokler jih ne dam v avto... pa boš videla, da ni tako enostavno zjutraj v miru pripraviti zajtrk... čez vikend ja.. je čisto nekaj drugega... čez teden ko si pa vezan na uro.. pa ni tako enostavno... moja homeopatinja sicer vstaja ob 4... samo meni ne zadostuje samo 4 ure spanja... in njen način življenja je veliko bolj umirjen kot moj...
Ni se pa treba zdaj kregat tukaj z mano, ker nobeni nisem želela vsiljevati kakršnega koli mnenja, samo pomagati z nasvetom, ker sem tudi jaz iskala vse možne variante - samo da bi se moje počutje vsaj malo zboljšalo. Oglasila sem se pa samo zato... da povem, da ni čisto tako da je to vse hrana za hujšanje ampak le dodatek k prehrani. To je vse.
Happyness
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 9. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Happyness » 10. Maj. 2011 11:44

Samo še nekaj bom dodala, da se bova s sirovo štručko bolje razumeli... jaz ves čas govorim o boljšem počutju in zdravju... nič drugega... zato ker sem imela resne probleme s tem. 5 min časa za zajtrk imam, spotoma se lahko ustavim na petrolu ali kje drugje in si ga kupim... vendar govorim o kvalitetnem zajtrku.. tega pa nimam. To ti pa lahko kar priznam. In to je point vsega. Zelenjavo in sadje dobim od dedija in babice.. vzgajata na svojem vrtu bio.. to je to kar pojem... vendar nikoli pa ne pojem 2 kg sadja na dan - mogoče kakšen kg.. kakšno sončno nedeljo... pozimi pa sploh ne. Manjka mi pa pri tem tempu vitamini itd..

Poglej, če sem se prej dobesedno nažirala, ker mi je nekaj manjkalo, se zdaj ne več. Čokolade ne jem več - prej sem se pa kar tresla če nisem pojedla vsaj 3 na dan. Če je mož zvečer jedel pico, sem se tresla če nisem dobila svojega kosa.. zdaj me ne gane več. Prebava je pa za 70% boljša... in če sem šla prej 1x na teden, grem zdaj vsak dan. Jaz - osebno, lahko pa povem še to, da imam sosedo, ki se je pa s tem PREHRANSKIM DOPOLNILOM zredila za 4 kg, se pa bolje počuti. To je point vsega. Pogovarjali ste se o tem, da je to hrana za hujšanje, jaz sem pa samo želela povedati samo to, da je jaz osebno nisem začela dodajati zaradi hujšanja ampak zdravja in boljšega počutja. Pa da ne boš rekla da delam reklamo, je nisem niti omenila več. Ima pa moja mati drugo prehransko dopolnilo, ki ji zelo pomaga, meni je pa skoraj srce vrglo iz prsnega koša ko sem jemala to 14 dni.
Govorim o diagnozi izgorenost... pred tem sem jaz funkcionirala čisto običajno in niti na kraj pameti mi ni padlo kaj takega... ampak pri meni so se stvari praktično čez noč obrnile v zelo katastrofalno stanje in potem pač probaš vse kar ti pride pod roke - samo da ti pomaga. Evo zaključila.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Maj. 2011 12:04

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 15:48, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov