Nevarni E-ji

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 31. Avg. 2008 12:43

listka ne nosim s sabo, gledam pa, da jih je čim manj gor, najraje nič.
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 31. Avg. 2008 13:15

Tudi jaz sem gledala, da je bilo čimmanj E-jev na živilih, ki sem jih kupovala. Obenem pa sem veselo prežvekovala žvečilni gumi, ki pa je zakladnica E-jev. Potem sem šla na tržnico po zelenjavo, nakar sem se spomnila, da če že ni ne vem kako zastrupljena zaradi strupov, s katero jo zaščitijo pred škodljivci ter strupi, ki jih pobere iz ozračja dež, ko zaliva naše rožice, pa je pognojena s kravjim drekom (gnojem), ki ga jedo zdrave krave, ki so zdrave zato, ker pojedo na tone antibiotikov in jih potem lepo posrejejo za gnojilo naši bodoči hrani. Sedaj živim na zraku. :)


Po mojem je pametno gledati, da se zaužije čimmanj Ejev. Izogniti pa se jim v takšni ali pa drugačni obliki (kot toksinom) verjetno ne moremo. Zato pa je koristen šport, optimističen pogled na svet, radost... Pa tudi manjše količine mešane hrane (da se dobi majhno količino različnih strupov, na katere se potem telo "privaja").
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 31. Avg. 2008 17:27

Jst se tudi trudim, da vzamem živila s čim manj E-ji, ampak nekaterim se pa prav ne morem upret, četudi so zafilani s tem.

En primer tega pri meni je Chio-tov nacho sir, ki ma tega tolk, da te kr na rit zalima.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron