Nasveti/izkušnje z proizvodi

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 30. Okt. 2009 11:44

Nisem našla primerne teme, kamor bi vpisala svoj post, zato sem odprla novo. Namenjena naj bi bila vprašanjem o proizvodih, ki bi jih želeli preizkusiti (in za katere še ni odprte druge teme), in nasvetom za pripravo le-teh. Podobno kot pri kozmetiki. :)

Moje vprašanje je sledeče: Že kakšen teden v trgovini gledam riževe njoke (nova stvar očitno, al pa sem bila prej res slepa) in nimam pojma kolk se to obnese, oz. nevem s čim naj jih pripravim. Sploh nimam ideje s čim naj bi se to jedlo, ker ne poznam okusa.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Lainy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 30. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lainy » 30. Okt. 2009 18:11

Sem jih ravno ta teden opazila v intersparu. Verjetno bodo šli tako kot vsi njoki zelo dobro skupaj s kakšno prilogo.
Okus pa je verjetno nekaj med rižem in krompirjem glede na samo sestavo, ker vsebuje tudi krompirjeve kosmiče.
Mene je sicer od nakupa odvrnilo edino to, da so narejeni iz belega riža, imajo zatorej visok glikemični indexs, kar name zelo vpliva. So pa kar nizko kalorični-150 kalorij na 100g. Pa sama sestava ni slaba v tem smislu, da ne vsebujejo emulgatorjev, barvil, kakršnihkoli dodatkov.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov