Najboljši sendvič/hamburger/hot dog

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 02. Apr. 2010 22:59

Hot doga ne maram :P. Če že, jem puranji ali piščančji burger, v katerem je malce omake in zelena solata.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Apr. 2010 1:07

Joj zdele bi pa tud js en (vegi) kebab...se pa strinjam, da so pri nas v Novem mestu ful dobri :P :wink:
Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 03. Apr. 2010 11:41

kebabi? Nism še probala nikjer :oops:
Pri Renati v Bršljinu majo pa huuude hambiče :D
Uporabniški avatar
Tina Verbič
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Veliki Gaber

Neprebrana objavaNapisal/-a Tina Verbič » 03. Apr. 2010 12:12

najboljši hamburger je definitivno na Krku, v eni gostilni v Ježevcu... Ma dobiš skorej tako veliko pleskavico notri kot pica (da ga moraš jest z vilicami, ker ga sploh ne moreš v roki držat :D) ... Pa pol še tist paradajz, ajvar, solatka... Res je njami... Ampak mora biti pa obvezno brez majoneze in brez čebule! :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 03. Apr. 2010 12:28

Idealni burger je zame z dosti sira (najraje nacho :scherzkeks: ), solato, čebulo (ja, vem...), malo paradižnika in kečapom, gorčico in majonezo, tak da vse ven teče. Aja, itak tud mesek, če ni mogoče samoumevno :)

Odlični hot dog so pa imeli v celju pri tržnici, ampak ga že lep čas ni več. Bil je tak american style, velik, z veliiiiko dodatki (ja, tud nacho sir po želji). Kar me spomni na najboljši hot dog ever, ki sem ga jedla v L.A.-ju. Na enem malem, a baje ful znanem štantu s tradicijo. Čakala v vrsti vsaj kako uro, ampak je bilo vredno. Se niti ne spomnim, kaj vse je bilo notri, vem samo, da je bil sir, hrenovka in chilli ter še en kup drugih stvari.

Drugače sem pa bolj kebab person :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 03. Apr. 2010 13:28

Irma-Samantha Martinšek napisal/-a:kebabi? Nism še probala nikjer :oops:
Pri Renati v Bršljinu majo pa huuude hambiče :D


No js hamburgerjev ne jem že kar nekaj let (vegetarijanka :wink: ), ampak se spomnim da ga nikol v Renati nism mogla do konca pojest :D Je res velik in če se res hočš najest se res splača it tja, ne pa recimo v mcdonalds, k dobiš tist mini mini sendviček :D
Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 04. Apr. 2010 12:39

bogme res :D Ja pa moj mali si unga vlkega dama na pou pa uživama v mlaskanju :oops: :D
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 04. Apr. 2010 16:01

Najboljši burger je zame vegeburger pri Đabiriju v Mb. Noro fluffy lepinja, konkretno nafilan, zadostuje za kosilo. Naj kebič mi je v Celju, ker noter v vegiča nafilajo fantje zmer fulla načoja, v Lj pa prisegam na Ali Babo na železniški - tam me pa kebap osvoji zarad feta sira. Hot doga ne jem, sendvičov vnaprej prirpavljenih tud ne, tak da je itak najboljša packarija ki si jo skup namečem sama.
Uporabniški avatar
bučk@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 10. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bučk@ » 04. Apr. 2010 22:01

Katarina Ribnikar napisal/-a:vegeterjanček v Pinkiju (Kranj) - štručka, razne omakice, majoneza, zelena solata, neka kisla solata, pomfri. jes pliss :D


podpis :D čez vegeterjančka ga ni :)
od sendviču pa drgač najrajš (poleg vegeterjančka) šunka-sir z majonezo, zenfom in velik zelene solat + pogret.
hamburgerjev ne jem oz. mi niso najbolj pri srcu, hotdog pa tud samo z majonezo in zenfom ali z ajvarjam (in mi je čist vseen kje ga jem, ker nimajo veliko za zgrešit).
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 04. Apr. 2010 22:39

Jaz sem enkrat in edinkrat jedla burger (vegetarijanski seveda) pri stricu v Olivi (Celje) in je bil res zelo dober. S sirom, solato, čebulo, paradižnikom in neko omakico (: Velikosti navadnega krožnika in sem ga dobro polovico pustila :D haha
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 05. Apr. 2010 8:54

Obožujem kebabe/hambije.. Zdele bi takoj enga zmazala :P .

Drgač pa nisem preveč kritična, in ne opazm prevelike razlike med kebabom v Novem mestu/Trebnjem/Ljubljani. Men je vse enak dobr :D .
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 10. Apr. 2010 10:20

mogoče katera ve kaj dajo v omako za v kebab.
Jst je nikol ne vazemem, ker se vedno bojim da je majoneza notr (te ne prenesem niti kapljice. Samo okusm jo in mi postane slabo). Mi je pa včeraj na čopovi kebabar :razz: dal notr omako, čeprv sm mu dvakrat rekla da naj je ne da in mi je bila všeč. Ni blo notr majoneze.

Pa me zdj zanima, če samo ta nima majoneze al je noben ne da v omako. Da vem kakšnega naročit naslednič :D
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 10. Apr. 2010 11:52

^^men se zdi, da so te omakce na jogurtni/jogurtovi/erm..help? osnovi, pa kšna smetana zraven pa tko.
Že dolg nisem jedla kej tazga (mmm, ampak bi), tko da mal pozabila.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 10. Apr. 2010 12:32

Ja, res je. Te omakice so jogurtove z začimbami. Smo v enem fast foodu enkrat vprašali, pa je ženska rekla, da je čist navadn jogurt (ok, tam sicer nimajo dobrega kebaba, ker je ravno omakica kr neki, ampak point je, da je jogurt). Se ne spomnim, da bi kdaj naletela na majonezo v kebabu. Drugače pa, če si v dvomih, pač vprašaj, če je notri majoneza.

Tak da kr pogumno nad kebab... :wink:
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 10. Apr. 2010 13:28

hvala obema

naslednjič naročim z omako :D
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov