Mc'Donalds

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 04. Avg. 2005 0:36

Dalila napisal/-a:Mc je itak en velik nateg. Kup nezdrave hrane, za katero pa morš zapravt celo premoženje, če se hočeš vsaj mal najest. Torej nategujejo vse, delavce in kupce. Jaz tja itak ne zahajam, če pa že pa napitnine ne dam, ker že dolgo vem, da jim jo pobirajo. Sprašujem se, ali ni nikakršne možnosti, da bi delavci nategovali šefe, ker če bi že bilo tako hudo, da bi mogla tam delat, bi sigurno probala ukrast svojo napitnino.


Hehe.. men je ratal svojo napitnino lepo v svoj žep spravit.. in to samo zato ker sem bila hostesa in so starši katerih otroci so tam praznovali vedeli, da napitnino poberejo šefi.. pa so potem "na skrivaj" talali napitnine hostesam :twisted:
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 04. Avg. 2005 12:43

hot-horse je ime te "restavracije" .. to ni restavracija, je pač tko ... eeem, en prostor v katerem prodajajo ... tri enote so v LJ, v tivoliju je kiosk, v btc-ju je en velik "kontejner", na trubarjevi pa je en prostor, v pritličju hiše

imaš žrebičkov zrezek, pleskavico iz konjskega mesa, mesni sir in še hrenovke ... vse je iz konjskega mesa
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Avg. 2005 12:43

Dorotea napisal/-a: kaj restavracija se imenuje tak al so burgerji iz horsaovega mesa? :roll: :idea:

To drugo.. ponavad hod folk v Tivoli na horsa.. ;)
Jz ga še nism jedla.. sam mi pa tut burgerji ne sedejo.. V meku jem pa več al manj sladoled al pa pito.. (včasih sm pa skoz une Mcnuggetse)...
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 04. Avg. 2005 13:35

Nazadnje sem bila ene 3 leta nazaj. Bljek, ne prenesem take hrane. Sladoled je res baje dober, ampak vseeno...ze tisti vonj, ko stopis notri. Neee :( :roll:

Od fastfooda...mesa ne maram, zato pride v postev sirni burek na miklosicevi, pa se to zeloooooooo redko.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 04. Avg. 2005 18:35

omg....jazm mislila da se samo tk rece....
pa ne konjceke..... :cry:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 04. Avg. 2005 18:42

js sm tud skoz govrila, da nebi nikol konjskega mesa jedla, ker se mi ne zdi žival za jest....
pa sm probala horsa in morm rečt, da je ful okusn, sam sm ga sam enkrat jedla, pa še takrat rahlo vinjena... :wink:

kar se pa meka tiče...sm delala tam...za napitnine mate prav...ti jo vzamemejo...
hrana se mi je tako zagabla, da sm bla tam, odkar ne delam več tam (od lani julija), 3krat mogoče...
je pa bla zdle odlična tista premium solata...res, res dobra...mi jo je lubi enkrat na šiht prnesu...odlična...
Waiting in the queue oh whoopee doo
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 04. Avg. 2005 18:43

am ja...sej cena mes ful pada...ce kojn recimo nima papirjev ne ga pridajo kr po mesarski ceni, naprimer 1 kila mesa je cuka, pol ga stehtajo pa pac prodajo v klavnico al pa naprej kakemu cloveku ki ga zeli. jaz bi ga ful mela ne,sam nimam prostora pa casa.
ful najbol svinsko je to, da je blo vcasih konjenistvo tk in kot je dandanes golf in pač so se zaj ljudje tega navelicali,cena je padla...zato je tut meso tolk ceneje.
res grozno. :(
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 04. Avg. 2005 22:58

V meku jem sam McFlurry Bounty :D
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 05. Avg. 2005 11:49

Mene pa samo zanima, zakaj so konji pa več vredni kot krave in nekateri krave brez problema jeste, konji se vam pa smiljo??? :gruebel:
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 05. Avg. 2005 11:52

Malo vas je že zaneslo se mi zdi...

Sicer pa jaz še nisem jedel Horse burgerja se mi zdi... Jem ponavadi samo navadne Hamburgerje. Je pa baje konjsko meso bolj zdravo...
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 07. Avg. 2005 14:21

V Macu jem sam sladoled... pa zlo redko pomfri in pito...ostalo je pa meso, to pa ne maram :D
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 07. Avg. 2005 14:30

Uf, v Meku pa res že nisem bla ful cajta... Odkar sem odkrila kebab, hodim samo še tja... :P
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 07. Avg. 2005 15:05

Dorotea napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:Mene pa samo zanima, zakaj so konji pa več vredni kot krave in nekateri krave brez problema jeste, konji se vam pa smiljo??? :gruebel:


tak smo navajeni lz vzgojeni...nekateri jedo drugod tudi pse in mačke..in bo nekdo rekel, kaj pa je pes več kot konj itd. Tako smo vzgojeni in naučeni.... :D

zato ker krav nisem nikoli jahala,bozala,kidala gnoj za njimi( je tut za fuj stvari treba poskrbet.)
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 16. Avg. 2006 23:01

Zadnč sm bla po ene parih mescih u Meku in sm jedla-tko kt zmer- čiknburger in jih morm pohvalt, da je ful bol okusn meso kt je biu še neki cajta nazaj, pa ušeč mi je, k je mau pekoč-popran, tko da komi čakam, da ga bom spet tm jedla :D Drgač pa neskončn pogrešam Dairy Queen, čez njihouga čikna ga pa do dons ni blo!!! :tear:
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 16. Avg. 2006 23:04

Za en menu v Meku morš prehodit 25 km, da se jih znebiš :eek: U glavnem sama svinjarija in maščoba in ne zdrava hrana

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov