Mc'Donalds

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Leaa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 27. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Leaa* » 27. Sep. 2010 18:13

Veliko je bilo slišati že o higieni v Mc restavracijah ali kako bi temu rekli vendar, če se vprašamo kakšna je v njihovih kuhinjah in kuhinjah drugih restavracij niti ne vemo kolikšna je razlika. Kajti Mc-ov je ogromno po Sloveniji verige restavracij pa pri nas niso tako pogoste in zato niti niso tako količinsko izpostavljene. Sama zelo redko zavijem tja in če že v družbi. Sama ne obožujem njihove hrane kajti deluje mi tako umetna. Najbolj pa se mi zdi, da to opaziš pri solati kajti ko jo ugrizneš je kot bi bila plastična. Čeprav moram pa priznati, da imajo dober jogurtov preliv. :D
--
LP, Lea
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 27. Sep. 2010 18:29

Zaenkrat poznam tri ljudi, ki delajo/so delali v mcdonaldsu in popolnoma vsak je rekel, da so kar se higiene tiče res noro striktni. :) Ogromno hrane zmečejo v smeti, vse poteka po postopkih, ni nič "sj stranka ne vid, da je padl na tla", vse gre v smeti in roke si morajo umivat neštetokrat. Tist bullshit o solatah, katerim daljšajo "rok uporabe" smo pa že predelal.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Leaa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 27. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Leaa* » 27. Sep. 2010 18:37

..Evelyn.. napisal/-a:Zaenkrat poznam tri ljudi, ki delajo/so delali v mcdonaldsu in popolnoma vsak je rekel, da so kar se higiene tiče res noro striktni. :) Ogromno hrane zmečejo v smeti, vse poteka po postopkih, ni nič "sj stranka ne vid, da je padl na tla", vse gre v smeti in roke si morajo umivat neštetokrat. Tist bullshit o solatah, katerim daljšajo "rok uporabe" smo pa že predelal.


Jaz sem se pogovarjala s prijateljem, ki je delal v kuhinji v eni prestižnih restavracij na primorskem (imena ne vem). Stranka jim je tik preden so zaprli kuhinjo naročila sladico, ki so jo ravno pred tem, ko so pospravljali po kuhinjo vrgli v smeti. In kaj so naredili??? Pobrali so jo iz smeti in jo servirali. Dandanes nikoli ne veš kaj boš dobil. Na žalost lahko izgleda še tako lepo pa ni vedno tako. :roll:
--
LP, Lea
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 29. Sep. 2010 19:21

jabolčna pita :love:
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 09. Sep. 2012 15:11

Izogibam se ga na par kilometrov zadnje čase kar se tiče hrane... drugače sladoleda se pa nebi branla, ker je kr fin. :D Sam ok zdej še tega ne smem. :P Hrana se mi zdi draga glede na to kolk se naješ... js grem raje za tak denar v kitajsko pa se ga tam najem pa dam mogoče 2€ več. :) Drugače pa ene ko ste omenjale wcje... v Kranju je res najlepši haha. :D
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 13. Sep. 2012 14:48

Se strinjam, da je MC kr drag. Sploh, če se hočeš najest. Pa še to sem potem spet lačna. Sej so dobro naštudiral okuse - samo pomislim na Big Maca...uff :)
Se pa skušam izogibat, sem pa svoje čase hodila pogosto. Imam obdobja 2 meseca ful, potem celo leto nič.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Sep. 2012 17:28

par mesecev nazaj sem bil slab teden v tujini, kjer sem se prehranjeval tudi v burgerkingu/mcdonaldsu, ker je bilo najbolj priročno in nazaj grede se ustavim v mcdonaldsu v ljubljani, naročim svoj standard in ko mi da račun, avtomatsko bruhnem: mater ste poceni... :D :D :D

v primerjavi s tujino je pri nas res poceni... :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Sep. 2012 20:08

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 14. Sep. 2012 11:57

men je tisti hamburger za 1 eur čist dovolj oz. še tega nemorem celega pojest, tak da glede sitosti ne bi debatirala :D
drugače pa večinoma hodim na kapučino tja :D
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 17. Sep. 2012 17:58

aaah kako bi zdaj en big mac + navaden hamburger + krompircek. potem pa se profiterol.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov