Malica

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Feb. 2012 12:48

Če si študentka, zakaj pa ne greš kaj na bon pojest, če imaš čas med službo? Ne bi bilo tako drago in itak moraš jesti.
Jaz sem si, kadar sem imela take delavnike, naredila kake hladne solate oziroma nekaj podobnega. Recimo najraje imam kus kus, v katerega zmešam različno svežo zelenjavo ali če sem lena, tuno, kako koruzo, češnjev paradižnik... Ali pa riž (če ga lahko ješ hladnega, meni ne gre preveč), kvinoja, ajdova kaša... In z različnimi kombinacijami zelenjave. Lahko tudi piščančka prejšnji dan popečeš, narežeš na koščke in zmešaš v solato - recimo z rukolo, paradižnikom, mocarelo, malo balazmičnega kisa in/ali olivnega olja... Malo ustvarjalnosti, pa je :)
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 20. Feb. 2012 17:45

Sama si grem med časom malice v trgovino po nekaj, kar mi takrat pač ustreza. Dostikrat kakšen rogljič, kakšen jogurt, sadje...
Redno zajtrkujem, ko pridem domov imam kosilo, tako, da tistih 8 ur čisto lepo zdržim z nekim vmesnim/normalnim obrokom malice.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 24. Feb. 2012 14:46

rinca napisal/-a: nikoooool si pa ne bi v službo prinesla rib v konzervi, kolk mora potem to smrdet :tot:


Odvisno kje delaš. Jaz imam v službi poleti možnost malicati zunaj na terasi, ker je iz kuhinje izhod na teraso :)
Nivea
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 24. Feb. 2012 14:50

rinca napisal/-a:ne, sveže pripravljena riba niti slučajno ne smrdi tok kot tiste v konzervi :roll: in tud če bi - kaj ima to veze s temo?


Ja ti si pisala o smradu rib.
Nivea
Les trgovina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Les trgovina » 21. Jul. 2015 15:02

Poglejte si zanimive recepte za pripravo malice na spletni strani: http://www.gizslovenskazelenjava.si/index.php ali na Facebook strani: Sveže in naravno.

Pozdravček :ja: :lach:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov