Kuhanje na dopustu

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 23. Apr. 2012 15:08

jullia_ napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:Problem je tudi, če bi nesla kaj zamrznjenega, ker mi do dol že vse odtaja.


Sicer mi na kraj pameti ne pade, da bi zmrznjeno hrano na dopust vlačila, ampak a ne bi šlo, če bi zmrznjene stvari zapakirala v hladilno torbo? Pa recimo, da tistega zmrznjenega golaža potem ne planiraš ravno za zadnji dan, ampak ga dol prestaviš v hladilnik in ga pojesta naslednji dan?


Problem je v tem, da se nikjer v bližini ne da kupit mesa. To je bilo mišljeno kot zamrznjena hrana. Če greš za dva tedna ti tisti golaž za naslednji dan še ne pomaga kaj dosti.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Apr. 2012 15:57

Pa saj ni treba vsak dan mesa jesti. Če si dol 2 tedna, se pač trikrat zapelješ v večji kraj in kupiš, če je vsaj hladilnik, počaka par dni. Mi smo se tako ali tako ponavadi vsake toliko zapeljali popoldne v kako večje mesto, ker je dolgčas bit skoz na enem kraju.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 24. Apr. 2012 13:45

Se popolnoma strinjam s teboj, razen to, da ni treba vsak dan mesa jesti. Res ga ni treba, a bodo vmes tudi takšni za katere to ne gre. Očitno jih bo treba res poslati v oddaljeno mesto.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 24. Apr. 2012 13:56

Mi smo tudi na veliko kuhali, ker nam to ni bil noben problem. Ribe s krompirjem in blitvo, razne testenine z morskimi sadeži, tortilje, rižote, pojedli smo tudi ogromno solate. Tko na veliko smo kuhali enkrat na dan, drugače pa smo si na plažo nesli hladilno torbo s kakšnimi sendviči, sadjem...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov