Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 27. Feb. 2008 9:56

Ah ja, opazk glede moje kilaže ne prenesem. Semp red približno 6imini leti izgubila 20 kilogramov, čez čas sem še malo potegnila in zdaj je moja postava normalna. Ne pravim, da se ne trudim izgubiti še teh zadnjih treh kil, vendar velikih frustracij zaradi tega ne doživljam. Ker sem dolgo časa rabila da sem tudi v glavi ugotovila da imam normalno postavo in da me ljudje ne gledajo postrani ne rabim opazk na račun svoje postave. Vsakemu kdaj spodrsne in se pač zredi za kilo, dve tri in verjemite mi vsak pri sebi dovolj dobro ve da se je zredil, razen če hodi nag po svetu in nima ogledala.
Ker sama zase točno vem kdaj sem pridobila, ne rabim prov nobenga da mi to še pove. Ko sem bila debeluška, me je stalno opozarjanje in zbadanje glede debelosti kvečjemu pahnilo v še več hrane in posledično večjo debelost.
Če bi mi pa fant reku, da sem se zredila bi mu povedala svojo zgodbo, zakaj tega ne prenesem in če bi se slučajno kdaj kakšna opazka ponovila bi ga brcnila v rit.
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 27. Feb. 2008 10:03

midva s fantom sva se oba zredila v teh treh letih, itak imaš drugačne navade, pač skupaj na kavču, kej za grickat, pozne večerje itd. sam js sm bla prej fuuul suha in sm se zredila za ene 10 kil, pa sm še zmer preveč suha, fant je biu pa že ko sva začela bol močne postave (nikol nism marala suhcev, verjetno zarad svoje teže) zdej ima pa pri 175 cm 100 kil. ne bom glih rekla da me moti, sam ni več isto priznam. sam mu nikol nism rekla, dej kaj če bi shujšu, če mu paše mu paše..še bo shujšu bo, čene pa ne. je velik stvari v katere sm zaljubljena na njemu in me privlačijo za znoret..k npr. pogledam v tiste modre učke se stopim :)
sam nevem kaj bi pa rekla, če bi dubu še ene 10-20 kil. je res privlačnost lahko izgine, se zavedam tega, sam hudič sej on se je tud zaljubu v same kosti in loh tud reče da nism več tisto kar sem bila :) celo življenje sm se borila zato da sm se zredila in ga ni tipa da bi hujšala zarad njega :evil:
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 27. Feb. 2008 22:42

Sicer nisem brala vseh teh strani, ampak če bi men tip to zabou bi mu rekla: kaj pa če bi si ga ti dal mal povečat?! :D
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Feb. 2008 22:47

In po čem si je to dvoje podobn? Ti lahko shujšaš, on si ga pa ne more (kr tko) povečat . Ti se zrediš tekom zveze, njegou tič se pa ne spreminja.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 28. Feb. 2008 2:51

jp.

jst bi se zamislila nad svojo težo, verjetno mi ne bi rekel kar tako. tudi jst bi mu rekla, če bi opazila, da se je zredil (toliko, da bi me motilo).
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 28. Feb. 2008 10:41

jaz sem se v najinem 7 letnem razmerju zredila in mi ni nikoli nič rekel v smislu hujšanja. ker sem se sama prej spravila hujšat :D . in me sedaj podpira; seveda ne štejem tega, da me včasih heca z mms-i čokoladic ali pa njegovega kosila. :D

ANGELgirl napisal/-a:Hm.. Moj se je odkar sva skupaj kar mejčken zredil, ampak mi je po pravici povedano zdaj samo še bolj cute..


to ti pa verjamem. moj je bil v začetku ful suh (kar me je seveda privlačilo), sedaj pa je pridobil par kilogramov in je še boljši. zdaj ma komaj normalno težo. bedrca je dobil taprava, ritko še boljšo, v kavbojkah zgleda suuuuuper, da o trenirki niti ne govorim. njami, škoda, da ga ni zdaj ob meni. :D
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 28. Feb. 2008 11:36

Laurica* napisal/-a:
Pontifex Maximus napisal/-a:Jaz si predstavljam dialog takole:

On: Kaj če bi shujšala?
Ona: Imaš prav, dajva!


:D :ja:


tle se pa tud jst podpišem... dobr zaj** nazaj :lol:
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 28. Feb. 2008 20:27

ela85 napisal/-a:
ANGELgirl napisal/-a:Hm.. Moj se je odkar sva skupaj kar mejčken zredil, ampak mi je po pravici povedano zdaj samo še bolj cute..


to ti pa verjamem. moj je bil v začetku ful suh (kar me je seveda privlačilo), sedaj pa je pridobil par kilogramov in je še boljši. zdaj ma komaj normalno težo. bedrca je dobil taprava, ritko še boljšo, v kavbojkah zgleda suuuuuper, da o trenirki niti ne govorim. njami, škoda, da ga ni zdaj ob meni. :D


Hehe.. No točno o tem govorim.. Zdaj ima res tako dobro ritko, da ga prav ne morem nehati gledat..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
*inch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 3. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inch* » 28. Feb. 2008 20:56

js mam sošolko, k ma pri približno 160 cm nek čez 70 kg. in je res kr močna no. ampak ma tipa k jo ma ful rad in ji je tut reku d ga ne moti če je maw močna. in zarad njega ji ni treba hujšat ker mu je všeč taka kot je. to so pravi tipi, kaj prawte??? :D
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 28. Feb. 2008 22:15

100 ljudi, 100 čudi :) lepo, da mu je všeč, očitno mu več pomeni kaj drugega kot popolna rit in blond frizura.

Če bi se jaz fuul zredila (kakih 10 kil recimo, ali pa še več) ne bi tipu nič zamerila, če bi me na to opozoril. Pa še zdi se mi, da enim prov paše, da so malo buckasti, jaz pa sem naravnost ogabna, če imam preveč kil, ker imam tako konstitucijo (najbolje izgledam takrat, ko se mi nakažejo trebušne; takrat imam ravno prav - malo - špeha, malo bolj mi izstopijo še mišice na nogah in ključnične kosti). Sem namreč mezomorf (atlet) in me je že tako relativno dosti skupaj, tudi ko se nič nikjer ne trese in je vse lepo napeto, brez celulita ... če se pa par kil zredim, se pa sama sebi zdim ogromna. Tega ne maram, zato malo popazim pri hrani in več migam, pa gre.

Suhih tipov pa ne maram, sploh ne fizično ne privlačijo. Mora bit kej za prjet, mišice, vsaj malo "omara" varianta, malo špehca me sploh ne moti, če ni zdej neki ful zavaljen. Debeluhi in bodibilderji so mi fuj.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Feb. 2008 8:37

Shannon napisal/-a:100 ljudi, 100 čudi :) lepo, da mu je všeč, očitno mu več pomeni kaj drugega kot popolna rit in blond frizura.


blond je lahko tudi, če je močnejše postave. :roll: in ji lahko bolj paše kot pameli anderson. :D
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 29. Feb. 2008 11:17

Sj veš, kaj sm mislila :)
Tiste blond barbike, ki nosijo št. 34 in imajo lasne podaljške in umetne nohte in preživijo 30 ur na teden v solariju.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Feb. 2008 12:42

vem, vem :P
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 29. Feb. 2008 13:31

Ja, ljudje se privlačimo tudi na podlagi zunanjosti. Ampak to ne pomeni, da bo ženska, ki se zredi za 5 kil, zato nehala privlačit svojega dolgoletnega partnerja. Ljudje se z leti spreminjamo, se staramo, zredimo ali shujšamo ... in kdor ne najde privlačnosti v stvareh, ki segajo čez te spremenljivke ... hm, s takim jaz nimam kaj počet (da ostanem diplomatska)

Kot v vseh temah tudi tu padamo v ekstreme. Če se ženska zredi za 30 kil, je to nekaj drugega kot če tip ženski, ki je pridobila kako kilo nad svoj manekenski geštel, začne težit, da se je zanemarila.

Nekatere ženske so zelo pozorne na svojo zunanjost, stalno pazijo na svojo prehrano, oblikovanje telesa ... in če taka ženska neha to počet in se zredi za par kil, je vprašanje, če potem tipa res motijo samo njene kile ali pač to, da je spremenila svoje prioritete, se "zanemarila", ...

Če bi meni moj rekel, naj shujšam ... tega si sploh ne predstavljam, da bi to rekel. Ker me dobro pozna. Res sem tehtala kake 3 kile manj, ko sva se spoznala, ampak takoj je lahko videl, da nisem tip dietnošportne obsedenke, ampak tip čokoladnoknjižne obsedenke. In prepričana sem, da bi mu šlo bolj na živce, če bi začela podrejat najin lajfstajl temu, kaj smem pojesti in katere vaje moram izvajat v fitnesu kot pa če mi teža niha 5 kil plusminus.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
mgerdevi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mgerdevi » 02. Mar. 2008 12:16

če bi te res imel rad tega nebi rekel...me prow zanima kako bi on odreagiral če bi se mu ti kej pritožila da te na njemu moti...

to je jasen znak da ni pravi zate in zato si raje najdi koga ki te bo mel rad takšno kot si....

če bi meni to rekel mu nebi ostala dolžna....ker vsak ma svoje napake in ravno zaradi teh napakic smo edinstveni....

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov