Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 03. Apr. 2005 15:41

Jaz bi mu rekla naj si poišče eno, ki bo "dovolj suha" za njega... S takimi idioti se mi pa res ne da ubadat, ki svoje komplekse zdravijo na drugihi...
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 03. Apr. 2005 15:42

Hely_3 napisal/-a:Po eni strani zaradi njega in zaradi sebe hujšam. Zato, ker gremo včasih ven pa full una naglas reče oooo kaka :cry: :cry: postavca,... :eek:
Sam jst sm to na začetku preslišala potem mi je pa počasi dopizdilo :oops: in sem mu rekla, da me to boli če to reče in da nej bo rajš tiho.
Drugače je pa reku da me ma full rad pa to. Mislim pa da je full "ponosen"ko gremo kdaj ven dam kakšno bl tako izzivalno majčko (imam bl velike prsi). Mislim da potem vsaj stegn s tem malo od oči spravim.
Čeprav jst vem da nimam fulll stegn tko k majo kšne. Hlače nosim št.39 sam še vedno sem debela. Je tule kaka ki je tok težka kot jaz????



Sam to pa ni lepo od njega da tako v pričo tebe govori!!! Sej vsak tip pogleda za kako hudo bejbiko (nimam nč proti temu, nagon pač) ampak niti slučajno pa ni na mestu da svoji bejbiki pravš kok je una huda kao da ti pa nisi! Me zanima kako bi blo njemu če bi mu ti rekla lej ga unga hudka tipa ti si pa tak lolek! Naprimer! :razz:

Jz ti bom tko rekla: če boš hujšala hujšaj zaradi sebe, ker ti tako hočeš, ker se boš ti potem bolje počutila in ne zato ke se njemu ali kateremukoli drugemu zdi da moraš! Važno je da se ti v svojem telesu dobro počutiš!!!!

Lp
Uporabniški avatar
alina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 350
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a alina » 03. Apr. 2005 16:04

jst bi ga nekam poslala! :evil:
It looks like we could have made it baby...me and you!
Uporabniški avatar
zdravstvenik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a zdravstvenik » 03. Apr. 2005 16:23

punce tukaj vse pravite kako bi poslale fante nekam itd.
Realnost pa je čist druga :) :D

tipi so, smo in bomo vedno gledali tudi druge punce, neglede na to ali smo vezani ali nismo... Nekateri si upamo gledati in komentirati postavo, drugi pa pravijo da ne gledajo drugih, a to ni res (slednji si ne upajo tega povedati...)

tako je :cool:
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 03. Apr. 2005 16:31

Ah, moj men že 5 let teži, da naj shujšam pa ga ne jeb*** 5%...ma prav na današnji dan če se stehtam bi mogla shujšat vsaj 20kg, ker sem se zredila zaradi hormonske spremembe....ampak ko je mel pa ideje pri mojih 54kg in 163cm da naj shujšam sem mu zlo hit pokazala vrata ali pa mu predstavila ogledalo in njegovo nepopolnost v njem...
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 03. Apr. 2005 16:34

alina napisal/-a:jst bi ga nekam poslala! :evil:


js tud :evil: a ti mu pa lahk diktiras kaj naj oblece, s kom se nej druzi... nej ne kadi.. (kao).. clovek je svobodno bitje in more drugmu tud svobodo dajat. ne pa shujsaj. ena moja kolegica je tko zacela z bulmijo. srotica. njen deda pa budalo.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 03. Apr. 2005 16:35

No, to sem še hotla dodat...če ti že takoj na začetku reče, da bi mogla shujšat, ga je treba na mesto postavt po ta hitrem postopku,
če pa sta že neko kilometrino prevozila in ti pač pove svoje mnenje, ker ali res ne zgledaš dobr, ali mu skoz jamraš, ali maš zdravstvene težave zarad tega, potem pa toleriram njihovo izjavo
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 03. Apr. 2005 16:43

Men je tudi to enkrat rekel pa sem mu nazaj rekla da če mu kej ni prav ve kaj je naslednji korak... če se jst počutim fajn v svojem telesu se pač počutim fajn..ko bom začutila potrebo po hujšanju pa bom hujšala...
Njegovo mnenje sem vzela na znanje naredila pa itak po svoje in to je to... :)
Uporabniški avatar
Lollypop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 22. 8. 2004
Kraj: nekje med nebesi in peklom ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Lollypop » 03. Apr. 2005 16:46

K si vprašala, če je kera že bla v enaki situaciji ne...no, v podobni ja. Mam namreč sestriča, k je 6 let starejši. Ful se štekama, daje mi nasvete pa to. Vedn mi odkrito vse povedu. In pol je začel namigovat, d sm (pre)debela ratala! Dajo je opazke: Lej kak trebuh, spraševal me je kak lohk rit spravm čez vrata... Pol sm mela smozavest na nuli. K je opazu, d nočm več z njihovo družbo vn hodt pa to sma se resno pogovorila pa mi je lepo razložu, d sm se kr fejst zredila pa d bi blo fino č kaj glede tega nardim. In sm se odločla, d manj jem pa neki časa sm celo telovadla. Sam mi ni lih ratal. :? Pač point je v temu, d se morš mirno pogovorit o tem...mogoč ga res skrbi za tvoje zdravje pa ti hoče dobro! Sicer pa č shujšaš si tud samozavest lohk dvigneš, ane! :wink: Sama veš, č je res potrebno, d shujšaš! :)
"No laws. No limits. One rule. NEVER fall in love."
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 03. Apr. 2005 18:37

Takoj bi ga odslovila in mu predlagala naj si gre iskat kako anoreksično babo, pa bo videl kako bo srečen! :evil:
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 03. Apr. 2005 18:44

Pol pa tezite k iskrenosti, c-c
Gone
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 03. Apr. 2005 18:59

jst pa svoji vedno govorim da se mal zredi, ker imam raje mal bolj okrogle :)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2005 19:17

Hvala za nasvete. :P
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
mononoke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a mononoke » 03. Apr. 2005 19:40

hely...oprosti ker tako rečem...ampak se strinjam z ostalimi...enostavno če te ima fant rad te ima rad tako kot si...
zato če misliš hujšat hujšaj zaradi sebe...pa še nekaj...najprej se vprašaj kako se počutiš v svojem telesu...če se počutiš več kot dobro...potem ni razloga da bi hujšala...
drugače pa menim da se je tvojemu fantu malo ego napihnil...ponavadi je tako da ko fanti shujšajo se jim ego nadpovprečno dvigne in s tem tudi njihove zahteve po tem da imajo ob sebi tisto kar so si od nekdaj želeli...
ah ja kaj delajo današnji mediji...tupijo fantom v glavo kakšne naj bi bile njihove punce...nerealno...
predlagam da se pogovoriš odkrito z njim in mu poveš natanko kaj si misliš...mislim da to ne bi smel biti problem ne glede na to koliko časa sta skupaj...
menim da vsak fant ve da ne sme tako pristopiti k punci s predlogom debela si-shujšaj...nobody is that dumb....

pa ne govorim ti kar tako...sem imela podoben primer...s tem da sem visoka 160, 54 kg...čisto navadna postava...no fant je hotel iz mene naresti bulimično bejbo...bila sva skupaj eno leto...jaz pa še zmeraj popolnoma zaljubljena bila...
postala sem totalno zafrustrirana nesamozavestna...ves žar ki sem ga oddajala je zbledel...
končalo se je pa tako da sem ob pomoči prijateljic zbrala pogum, ga pustila...in zaživela...

sem rabla kr neki časa da sem si opomogla-psihično...

sicer je pa to skrajni primer...pogovori se z njem...povej mu kaj čutiš...da te je prizadel njegov pristop...potem boš pa že vidla...

lp pa veliko sreče
Uporabniški avatar
Inchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Inchy » 03. Apr. 2005 20:29

LyLa napisal/-a:Ta tvoj tip je obseden z videzom. Še zdej ni prebolu tega da je biu debeu in ker se mu je to tok zamerlo, bo obsedeno skrbeu za svoje telo. No, kar še nebi blo tko napačno če nebi zdraven teroriziral drugih... Halo?? Reč mu nej razčisti v glavi, da ne boš slučajno z kilogrami vred odšla tudi ti.


Se podpišem pod tole!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov