Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 04. Dec. 2005 9:27

Hm... Men bi najbrž prej reku, da se moram zredit al pa da si moram povečat joške al pa kaj... Pa bi ga v rit brcnila. :lol:

Sem pa že mela 1x tipa, ki se je včasih spotaknu ob kakšno mojo kost... Sam takrat sem bla še tok nesamozavestna, da mu nisem nič nazaj zinla. Ker danes bi ga spluvala totalno, če ne drugega je mel on ziher par kg preveč... Da pol vidi, kakšen je občutek... :roll:

Vrni mu, ziher ma tut on kakšno napako! :D

Drugač pa... Če že prej nisi bla zadovoljna s sabo in to dela na tak način, da te podpira pri tem in ne sam da po teb pluva, pol maš vsaj še en razlog več, da se potrudiš. :wink:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 04. Dec. 2005 9:32

Applebitecc napisal/-a:Hm... Men bi najbrž prej reku, da se moram zredit al pa da si moram povečat joške al pa kaj... Pa bi ga v rit brcnila. :lol:

Sem pa že mela 1x tipa, ki se je včasih spotaknu ob kakšno mojo kost... Sam takrat sem bla še tok nesamozavestna, da mu nisem nič nazaj zinla. Ker danes bi ga spluvala totalno, če ne drugega je mel on ziher par kg preveč... Da pol vidi, kakšen je občutek... :roll:

Vrni mu, ziher ma tut on kakšno napako! :D

Drugač pa... Če že prej nisi bla zadovoljna s sabo in to dela na tak način, da te podpira pri tem in ne sam da po teb pluva, pol maš vsaj še en razlog več, da se potrudiš. :wink:


Itak je brez pomena, ker sem ga izgubila :cry:

prov vse bi nardila zanga še shujšala za 40 kg le če je možno samo da bi bil moj da bi se spet mela tko rada kokr sva se mela.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 04. Dec. 2005 9:39

Do zdej mi je en reku če bi se lahko mal zredila. Halo? Sej to najbrž doseže isti učinek ko če ti reče da se moraš mal shujšat. V obeh primerih ni zadovoljen s pojavo... Krneki!
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
plankyca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 16. 11. 2005
Kraj: Moravče

Neprebrana objavaNapisal/-a plankyca » 04. Dec. 2005 11:29

men je moj reku samo da me ma rd taksno kakrsna sm da mam lih prou oblin in da ne smem vec zgublat kil ce bi se pa mogoce poredila za kksno kilco pa tut ne bi meu nc proti. glede tega je res uredu. mislm pa da se zenske ne bi smele sekirat zrd tega. ce ti pa tip to rece pol mu pa loh sam recs da ce mu kej ni usec loh sam gre. zenske bodo shujsale sam tkrt k bojo to same hotle in k bojo mele pr seb poslihtane stvari. zrd tega se res ne sekirat. ni vredno
PokeGirL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 26. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PokeGirL » 04. Dec. 2005 20:08

meni se je zgodlo isto insem mu tak hvaležna, ker če ga ne bi mela pa če mi tega nebi reko bi še danes bla bol debela, ko pa sem bla. vedno me je podpiral in se tudi on odrekal pizzi v 5ek zvečer, vročim borovnicam v slaščičarni, itd. sicer mi je blo na začetku fejst nelagodno, ko mi je pač to reko, sam jaz sem mu res hvaležna.
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 04. Dec. 2005 20:27

js bi mu bla hvalezna v primeru ce bi bla res zlo debela in bi blo rez nevarno za moje zdravje, pa da bi mi reku in pomagau. da bi mi pa za par kilc teziu.....halo, js vem d njemu neb nkol tezila kao zakaj nimas radjatorckov na trebuhu....se dobr da nism se naletela na tipa k bi mi reku naj shujsam, k bi biu bogi, hehe ;)
keep on smiling:)
MUMI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MUMI » 04. Dec. 2005 21:41

Ne, meni ni nikoli to rekel. Je pa rekel tako:" Kaj če bi ti dala gor ene 3 kile?"
Kaj pa zdej? :flower:
Uporabniški avatar
Blooma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 19. 11. 2005
Kraj: nekje...med oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a Blooma » 04. Dec. 2005 22:57

Se popolnoma strnijam, da je iskrenost na prvem mestu...samo, odvisno kako se tega lotiš..

Meni je prejšnji zvezi fant prav grdo reku, da bi lahko vsaj 20 kg shujšala in šele takrat da bi imela v redu postavco. HALOO??
visoka sem pa skoraj 1,80, imam pa 70 kg.
in se kr dobro počutim.

Še vedno po dveh letih od kar sva končala, mi zveni tale stavek po glavi...kr prizadelo me je. :/


ps - on sicer ima rad bolj take suhice...zanimivo je pa, da sedanja njegova punca je "malo" širša od mene :P :evil:
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 05. Dec. 2005 0:43

ja res ej :eek:
prava bomba si..ali si bila.ali kako ze :!: :eek:
pomojem je kr speh od tebe visel
:eek:
pri 163cm in clo 60 kg kako more to zgledat :eek:
pomojem ful nagnusno :?

:yau: špehc
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 05. Dec. 2005 23:00

hja.... ne vem... pri men je ravno obratno... sej vredu, če bi se tekom zveze ful zredila, ajde... če si pa skoz ista, naj bi si pa izbral bolj suho, če je taprav, te/me ima rad tako kot si/sem....
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 06. Dec. 2005 11:20

Ampak..., a nismo ženske tut same mal smotke glede tega??
Jaz npr. zdajšnjega fanta poznam že 7 let, skupaj sva dobre 3 leta, nikoli nisem bla debela, ali močna, prej obratno. Ampak odkar sem z njim, pazim na prehrano (predvsem zaradi kože), telovadim vsak dan in kadar kam greva se rada uredim - zanj. In dobro se počutim, če mi reče, da imam super napeto ritko... :cool:
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 06. Dec. 2005 11:29

Men se pa zdi, da je ponavad kontra...
Da se ženske zapustijo, ko majo 1x resnega tipa... Boh ne dej, da so še poročene ali rodijo, pol je pa itak konc skrbi zase --> ponavad. :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Dec. 2005 11:37

ja dostkrat je tko... sej ce bi jz z mojim zivela bi se tut zredila pomoje, k mu ne gre v glavo da ne morm pojest tok k on, pa skrbi ga da ne bom lacna, pa cokolado mi ponuja skoz...hehehe

si pa ne morm predstavljat da bi mi reku kej tacga, pomoje bi mi blo kr mal bedno :(
Piaation
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 6. 12. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Piaation » 06. Dec. 2005 12:39

Hujšaj zaradi sebe in imej se rada- če te ima tudi on, ti takih stvari ne bo predlagal... Če je on shujšal svaka čast, ampak to ne pomeni, da je zdaj obvezno, da shujšaš tudi ti! Če se dobro počutiš v svoji koži, ne pusti, da ti kdorkoli pravi drugače :wink:
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 06. Dec. 2005 17:34

ce bi bila jst zadovoljna s svojo postavo bi mu rekla ce ti nisem vsec pol pa brisi :razz: !ce pa ne bi bla bi mu dala pa prov in zacela hujsat sej bi mi dal pol s tem stavkom se vecjo voljo do hujsanja! :razz:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov