Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Eneya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: rob Gorenjske

Neprebrana objavaNapisal/-a Eneya » 19. Apr. 2005 9:02

zjutri pa zvecer obakrat po 30 trebusnakov. a sm pridna??????????? :lol:
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 19. Apr. 2005 9:09

Eneya napisal/-a:zjutri pa zvecer obakrat po 30 trebusnakov. a sm pridna??????????? :lol:



PRIDNAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
baby girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: ko bi biu vsaj los angeles

Neprebrana objavaNapisal/-a baby girl » 19. Apr. 2005 12:38

Eneya napisal/-a:zjutri pa zvecer obakrat po 30 trebusnakov. a sm pridna??????????? :lol:
plidna plidna :ja: :lach: sam ko bos cist na izi nardila 30 trebusnjakov pol pa pocasi zvecuj stevilo in veckrt na dan deli pa bos vidla d bos kmal brez problema delala tud po 1000 trebusnjakov na dan :gut:
can you keep up
baby boy
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 21. Apr. 2005 8:59

Hely_3 napisal/-a:Ja meni je to fant reku. Hodila sva že tam okoli enega leta in mi je reku kaj če bi jaz kakšnih 8 kg dala dol. Velika sem 163cm težka pa 60kg. Ja vem da sem debela. Jaz sem od 5 leta smučala in pri 15 letih sem morala narediti premor zaradi težav s koleni. In takrat sem malo pridobila na notranji strani stegen in malo na riti. Sedaj sem se odločila hujšati. Sedaj sem že shujšala 4kg ker sem bila prej težka 64kg. Prava bomba kaj????Čeprav moje prijateljice se zelo kregajo ker ga poslušam.
Kaj pa ve mislite o tem????


Lep pozdrav

Jaz mam enako velikost in enako težo.Pa ne bi rekla da sem debela.Nisem pa tudi suha.zato se ne sekiraj preveč.Jaz zdej intenzivno hujšam da bom mela 53 kot lansko poletje.Ampak ti še enkrat povem...nisi debela.To je še normalno, če pa bi imela tam 70 kg pol pa že lahko govoriš o debelosti.
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 28. Apr. 2005 17:43

ga suneš v rit in greš naprej. mene moj mož ni nič silil hujšat,sem se odločila sama,ampak ko sem se odločila me je podprl 100% ker ve da si tega zelo želim shujšat,in da mi brez njegove pomoči verjetno ne bi tako lepo uspevalo. in sem orav ponosna in vesela da me tako spodbuja- nimam več takih zdravstvenih težav in tudi počutim se bolje. vse to pa počnem čisto samo zase in za nikogar drugega.

se preveč spoštujem-kar pa so me naučile prijateljice najprej se imej sama rada potem te bojo imel tudi drugi
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 28. Apr. 2005 18:00

Vsaka se mora glede hujšanja sama odločit. Če se ne počuti dobro v tej koži s kakim kg-jem preveč, pol je treba zadevo uredit. Če pa se katera počuti ok, čeprav je pretežka, potem je tudi ok. Gre za samozadovoljstvo. Zame ni žalitev, če mi nekdo reče, da sem se zredila. Sprejmem dejstvo, ker zastonj mi sigurno tega ni rekel. Pa tudi jaz ostale pokomentiram, če se mi zdi, da se je katera od frendic zredila, ji to povem. Je pa to moje osebno mnenje, ki ga nihče, ne more spremeniti, lahko ga samo sprejme ali zavrne. Tako, kot tudi drugi komentirajo mene in moje kilogramčke. Lahko to sprejmem ali zavrnem, užaljena pa sigurno nisem. Se mi še fino zdi, ker cenim iskrenost ljudi. Najslabše mi je, da mi kdo reče, da sem full suha, jaz pa točno vem, da imam 5kg preveč. To je velik slabše, vsaj zame, kakor pa da mi eden po pravici reče, ej punca a si se mal zredila?
Kaj bom pa naredila, je pa moja stvar.
Sem pa vesela da mi partner to pove, ne da mi teži, in sem se pripravljena potrudit, prvo zase, da bom zadovoljna, pa tudi on bo verjetno bolj.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 30. Apr. 2005 11:48

pjotra, se strinjam s tabo.
najprej je treba biti zadovoljen sam s sabo...poleg tega je pa fino, ce imas okoli sebe ljudi, ki ti iskreno povejo ali se zredis, ali ce je kaj drugega narobe.tudi jaz cenim iskrenost. na zivce mi pa gre hinavscina, ko mi kdo rece da sem suhcana, pa sama vem, da sem par kg gor dobila :motz:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Apr. 2005 19:55

Ojla punce!

Zopet se vam malo oglašam.
Prosim ne se kregati in hvala za odgovore.
Z mojim hujšanjem lepo počasi napredujem 58kg. Še malo pa bo. Držte pesti da mi bo uspelo!!!

Rada vas mam
:hearts:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 24. Sep. 2005 13:52

vprašanje sm postavla kr v to temo, da neb brezveze odpirala novo.

no, kak bi se vam zdelo da se s fantom menta o debelosti in vam on reče da bi se strinju s možem debele ženske, ki pravi da ga ta ničveč ne privlač, ker je pač debela? ka bi si mislile o svojm fantu?
midva sva se učer to menla in je reku da tip če se poroči s suho ne pričakuje da se bo ta zredila za 100kg. sploh pa ne dab se zato k bi sma ležala pa jedla. reku pa je dab tolentiru čeb se zredila zard poroda.

sam a ni vsejn od česa se ženska zredi? če je debela je debela. ampak men bi blo vsejn čeb mela svojga moža rada. tud če bi meu po 10letih 100kg več.

ka pa ve mislte?
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 24. Sep. 2005 13:56

ampak men bi blo vsejn čeb mela svojga moža rada. tud če bi meu po 10letih 100kg več.


agree sam js nevem no.. nekm bi ga poslala č bi mi tip reku d nej shujšam č se ne počutm gut v svoji koži bi že sama od sebe shujšala ane nerabm d mi on to govori.. tko al tko č se pa komu zdim debela z normalno postavo pol je pa on zihr pacient.press :roll:
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 03. Dec. 2005 10:16

men ni se nben to reku...

mi ful nep blo usec ce bi mi...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 03. Dec. 2005 11:43

Men se ne zdi narobe, če ti kdo malo namigne da si se zredil. Ponavadi se ogibamo razmišljanju o tem :( Men je mami rekla, naj malo shujšam ko sem se čez poletje zredila. Najprej sem bila FUL jezna :evil: , potem pa sem se zamislila in sem res shujšala. če mi tega ne bi rekla, se ne bi zavzela in tega dejansko naredila....
Angels fall first...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 03. Dec. 2005 11:47

Sofia83,
tole je pa dobro povedano, se strinjam.

Sama sem se v letih, ko sva bila skupaj, zredila za nekaj kil in valda najprejmmeni ni bilo ok, potem je pa še on začel s predlogi, da bi s kakim športom, tako, da bi oba skupi neki počela, malo shujšala.
Najprej sm mu malo zamerla, ma pol sem pogruntala, da mi hoče samo dobro, ker sem jest bla prelena, da bi se sama neki lotila.

Seveda je pa neki druzga, če maš ok postavo in ti teži.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Dec. 2005 13:14

Ja pr men je blo tko. Da sem slišala, ko sem prvič prišla k fantu domov, da so pol njemu rekl: "Malo je pa močna". Težka sm bla 60kg velika 163cm. In to je blo to, da sm pol odprla to temo. Sej punce ste mi že pisale. Hvala. Ampak sem bla tko razočarana, ker sem takrat vidla, da so pričakovali manekenko. :(

Ampak zdej s fantom nisva več skupaj. Saj mi je full hudo. Ampak njegova stara mama me je mela full rada pa sorodniki. Ampak sm si rekla, no jim bo pa zdej prpelu manekenko. Bomo vidl kako bo ane.
Men je važn srce!!!!

Sedaj ko sem nekaj fantov spoznala (sem samo prijateljica z njimi), da če bi začela hodit z njimi da bi me sprejeli tako kot sem. mojemu bivšemu sem bla na začetku všeč pol je pa reku hujši. Stegn nam mela nikoli majhnih oz ozkih, ker full smučam pol veste kok zgledajo. športno postavo mam ampak pazim pri prehrani.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 03. Dec. 2005 13:24

ni moškega na svetu, ki bi lahko vplival name....sploh pa ne s takimi bedarijami..če se jaz v svoji koži dobro počutim...sem samozavestna....in sem si taka všeč...potem mi lahko govori kar želi....pa ne bo haska...moj dragi je zadovoljen z mano...tako pravi...na srečo pa mi še nikoli nihče ni rekel, da bi morala kaj dol vzet...včasih so mi pravli, da bi mogla kvečjemu kako gor... :D
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov