Ko ti fant reče:"Kaj, če bi ti malo shujšala?"

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2005 12:26

Ja meni je to fant reku. Hodila sva že tam okoli enega leta in mi je reku kaj če bi jaz kakšnih 8 kg dala dol. Velika sem 163cm težka pa 60kg. Ja vem da sem debela. Jaz sem od 5 leta smučala in pri 15 letih sem morala narediti premor zaradi težav s koleni. In takrat sem malo pridobila na notranji strani stegen in malo na riti. Sedaj sem se odločila hujšati. Sedaj sem že shujšala 4kg ker sem bila prej težka 64kg. Prava bomba kaj????Čeprav moje prijateljice se zelo kregajo ker ga poslušam.
Kaj pa ve mislite o tem????


Lep pozdrav
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
šečeru
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 23. 9. 2004
Kraj: Peščena plaža pod vročim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a šečeru » 03. Apr. 2005 12:33

veš kaj če ti je to fant reku se malo vprašaj, če te ima dovolj rad? Če te ima mu boš taka všeč kot si in ti ne bo dajal takih glupih predlogov. ti pa ostani taka kot si sam želiš. ne spreminjaj se za drugega ampak za SEBE!
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu,
po mojoj koži slikaj kao po platnu,
diraj me usnama po telu i vratu,
pa onda stavi me u ram.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2005 12:36

ja sej maš prav to so mi že vse kolegice rekle.

Jaz ga mam full rada skupaj sva že dve leti in dva meseca. Sej drugače tudi po eni strani zase hujšam po drugi pa za njega da mu bom še bolj všeč.

Nevem...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 03. Apr. 2005 12:56

Kakšen je pa on, mislim, a je on full idealen, ker se mi ne zdi, narobe, če ti fant pove, da bi mu bilo všeč, če bi malo shujšala, konec koncev če hočeš odkritos, je tud to del nje, sam v tem primeru bi tud jaz od njega želela popolne trebušne in podobno! Če hujšaš zase ok, če pa za njega, pa poskrbi, da boš dobila kaj v zameno.
pa pa
Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 03. Apr. 2005 13:06

Jaz sem bila s svojim bivšim štiri leta in sem to skos poslušala. "Merkej, da se ne boš zredila, kaj ko bi shujšala" in tud sem. V tem času, ko sem bila z njim, sem shujšala na 56 kg, pri mojih 174 in mi je še zmerej težil. Zarad tega sem bila slabe volje skos in predn mi je potegnil, da ne bo nikol drugač, sva bla kupej že 4 leta in bi bla tud naprej, če ne bi zvedla, da me vara. In to z punco, ki je je bilo velik več skupi kot mene, tako da....., ne probi se spremenit zarad drugih. Še sploh ne zarad fanta. Ker če od tebe to zahteva, te žal nima rad. Pogovori se že zdej z njim, da to ni način, da ne boš vrgla stran časa, ki bi ga lahko namenila komu drugemu, ki bi se mu zdela popolna, točno taka kot si!!!!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2005 13:29

Ja hvala. Res full ste dobre ki mi pomagate ko odgovarjate.

DALILA: Moj fant je bil(ko ga še nisem poznala) full debel. sedaj je pa suh. Samo malo trebuha ima. Sedaj je pa še ta trebuh zgubu in sedaj full dela vaje za roke in trebušne. Je reku da bi lahko delala vsak svoje "delo". On dela te vaje jaz pa da bi malo shujšala.
Vem, če te ima fant rad naj bom taka al pa drugačna.


....
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Lollypop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 22. 8. 2004
Kraj: nekje med nebesi in peklom ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Lollypop » 03. Apr. 2005 13:32

Mene bi to ful prizadelo pa razp****! Sam č te ma tip rad bi lohk predlago, d se mal s športom začneta ukvarjat al pa d bi oba bolj zdravo začela jest! Tk, d neb sm ti trpela! :lol: Jp, tipi so včasih preveč dirktni pa nesramni...s ta spodno glavo mislijo! :)
"No laws. No limits. One rule. NEVER fall in love."
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2005 13:36

ja točno tako. :D
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 03. Apr. 2005 13:44

Men je fant že dostkrat reku kaj če bi se mal zredila (ja, vem, to je mal drgač, sam podobno...). In mu nisem zabrusila da če mu nisem taka všeč, pa nč, ampak vem da je to reku zato ker ga skrbi zame. Ker se boji da bi zbolela, da se bom "enkrat samo prelomila" (njegove besede :) ), ker se boji da bom prej kakšne poškodbe pri športu dobila, itd.
Mogoče tudi tvoj fant (glede na to da je bil debel) ve kakšne so nevarnosti, če si debel in ga samo skrbi zate. Ne vem...vendar ne smeš gledat na vse kot na kritiko, morda ti samo hoče pomagati. No, še vedno je pa možnost da je kreten ki hoče ob sebi suho dekle, ker je sedaj (sklepam po tvojih besedah) tudi on suh in noče da ga vidijo ob močnejšem dekletu.
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 03. Apr. 2005 13:55

Jst zastopam mnenje, če si z nekom, ki ga resnično ljubiš, ga sprejmeš tut z par odvečnimi kilogrami. Samo če je že mogu glih oment tvoje kile, bi lahko kako lepše povedal....kot je že Lollypop napisala lako bi ti vsaj predlagal, če bi se začela skupaj z enim športom ukarjat ali kaj podobnega......bi te večkrat na kak doug sprehod pelu :P

No sam glede, da si napisala da si velka 163 in imaš 60 oz si imela 64 kg se mi ne zdi to velik. Mam kolegico k je glih tok velka in ima 65 kg in res ne zgleda podhranjeno oz. jst bi rekla d čist normaln zgleda. Tko d se nimaš kej za sekirat tok :razz:

Če si se že odločla, da boš shujšala naredi to zase in nikakor ne zanj :!:
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 03. Apr. 2005 14:33

Če bi te imel rad, bi te sprejel tako kot si. Kilogrami lahko jezijo samo tebe samo in nobenega drugega. Hujšala boš samo zaradi sebe in ne zaradi drugih.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2005 14:35

Po eni strani zaradi njega in zaradi sebe hujšam. Zato, ker gremo včasih ven pa full una naglas reče oooo kaka :cry: :cry: postavca,... :eek:
Sam jst sm to na začetku preslišala potem mi je pa počasi dopizdilo :oops: in sem mu rekla, da me to boli če to reče in da nej bo rajš tiho.
Drugače je pa reku da me ma full rad pa to. Mislim pa da je full "ponosen"ko gremo kdaj ven dam kakšno bl tako izzivalno majčko (imam bl velike prsi). Mislim da potem vsaj stegn s tem malo od oči spravim.
Čeprav jst vem da nimam fulll stegn tko k majo kšne. Hlače nosim št.39 sam še vedno sem debela. Je tule kaka ki je tok težka kot jaz????

Upam, da mi bo uspelo še 8kg dol spravit. Vam povem čez nekaj časa rezultat :wink:


:cry:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
plavooka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 24. 10. 2004
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a plavooka » 03. Apr. 2005 14:43

Pravijo, da partner sprejme drugega z vsem dobrim in slabim vred. Tako, da ti to kar reči svojemu fantu in da naj on sebe najprej pogleda (ker verjetno tudi on ni popoln) in svoje napake odpravlja. Sicer pa verjetno te s tem ni mislil prizadeti (ker fantje ne vejo, da nas kritike na račun naše zunanjosti veliko bolj zabolijo kot njih) lahko pa celo, da se je šalil. Je pa razlika v tem ali ti sedaj hujšaš prostovoljno ali pa to počneš zaadi fanta. Če si tudi ti sama to želiš naredi to zase, če pa se drugače v svoji koži dobro počutiš pa ne počni tega samo zaradi fanta. Povej mu, da naj te sprejme takšno kot si ali pa naj odide.
**Tisti, ki živijo za ljubezen, živijo večno*
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 03. Apr. 2005 14:44

Ja ali je imela katera že tak primer????
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 03. Apr. 2005 15:24

Ne, ker bi me v bistvu to zelo prizadelo..
Imam pa kolegico, kateri njeni tip govori naj shujsa, dekle pa ima super postavo!! Je cisto suha, venar ima prsi in rit na pravem mestu... res popolna postava... :) Samo pri njima je problem, ker ima njen brata dvojcka in dekle njegove brata je pa zeeeloo suha, pav grdo suha... in ima neke frustracije glede postave, tako da vedno hujsa... :? Tako da je to pri njima malo drugace, pa vendar strasno...
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov