Kava

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 28. Jan. 2012 0:26

Jaz kavo pijem zelo redko, ko pa mi zapase, pa si naredim Starbucksovo na avtomatu, da jo prefiltrira, ker ne maram kave z usedlino. Najraje imam njihov House blend ali pa z okusom karamele ali vanilije. Razne kapsule in K-cups pa tudi zame niso prava kava.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 29. Jan. 2012 17:09

Jaz pijem belo kavo ali kapučino. Črna kava brez mleka mi ni všeč, čeprav pravijo da je le to tisto tapravo :) Ponavadi spijem eno na dan, zjutraj, ob vikendih pa jo vsa družina spijemo še po kosilu.

Mi je pa pitje kave zjutraj, ko ustanem prav nek moj obred...ob pitju prečekiram forum, novičke, včasih pogledam krajšo epizodo kakšne serije.. ampak kmalu ne bo več časa za vse to vsako jutro :(
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 29. Jan. 2012 20:58

Ahh, kava mi vedno polepša dan... Zame je pitje kave obred. Spijem jo zjutraj v miru, ko preberem novičke, preberem kak blog...
Kadar rečemo da gremo na kavo, gremo res na KAVO, ponavadi s prijateljicami in predebatiramo vse podolgem in počez.
Dve-tri kavi spijem tudi med učenjem, in mi dejansko zelo pomaga, da mi eno uro koncentracije, kar je super.
Kuham si pa turško z mlekom, ponavadi barkafe, do pred kratkim pa sem imela tudi naaajboljšo pravo pravcato turško kavico s turškega marketa, sveže mleto, mmm :hearts:
Ajm a kofi edikt. :)
Uporabniški avatar
intermezzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a intermezzo » 12. Feb. 2012 15:55

Dajte mi čestitat no, ker že dober teden (nekje 10 dni pa res..) NE pijem več kave :D

Ne da bi se hvalila, ampak res se mi že pozna na koži (bolj svetleča, brez napakic) in počutju (lažje zaspim in dobro spim, nisem več tako nervozna).
*.*
Uporabniški avatar
Trouble
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 481
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Trouble » 12. Feb. 2012 16:07

:top: :top:

super, sploh to, da se ti v tako kratkem času pozna :)
Motiti se je človeško, v napaki vztrajati pa slaboumno.
Uporabniški avatar
Ursa7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursa7 » 14. Feb. 2012 18:13

jaz jo pijem zjutraj iz tavelike skodelice z malo mleka in brez cukra. sicer jo pijem enkrat dnevno, ampak če je zjutraj ne dobim, me potem boli glava, sem utrujena... odvisnica očitno. :)
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 22. Apr. 2012 23:25

Pijem jo sam kadr gremo z druščino mal med malco v kkšn kafič... pa še to bolj redkokdaj. Drugač pa doma kkšn kapučino... mogoč 3x na let hahah :D
Tu es dans toutes mes pensées.*

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov