Katere hrane in pijače ne marate?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 24. Apr. 2006 14:11

Hm... Imam bolj malo časa, tko da bom napisala, kar mi zdajle pade na pamet :gruebel: ... Drugače bi se pa sigurno še precej drugega našlo :D ...

Hrana: jajca (razen kot sestavina testa), olive, kapre, meso & mesni izdelki (paštete, salame, klobase...), morski sadeži, paprika, svež paradižnik, česen, rdeča pesa, repa, vložena zelenjava (kumarice, čebulice, paprika...), gorčica, majoneza, ajvar in podobno, pšenični zdrob, mlinci, bele žemlje, običajen kruh v štrucah, hren, olje, čokolešnik & Co. , želatina, rozine, sadni bonboni, sadne napolitanke, Jaffa piškoti, razni 'umetni' hrustljavi flipsi, mladi sir in podobne sveže bele gmote na tržnicah, toast (še posebej bel), marmelade z nizkim sadnim deležem, razni zelenjavni namazi, večina juh, zrele banane, nekisle sorte jabolk, rdeče & črno grozdje, sladka smetana živalskega izvora... Pa tudi krompirja nimam preveč v čislih :?

Pijača: kava, alkohol, sadni nektarji, gazirane pijače, sadni sirupi, sveže mleko... No, v bistvu ne pijem nič, razen vode, nesladkanih čajev in včasih lastnoročno pripravljenih sadnih napitkov :P
Zadnjič spremenil cukr8, dne 11. Maj. 2006 10:06, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
SexyAngel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 7. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SexyAngel » 25. Apr. 2006 11:17

Od hrane težko spravim vase:
- sojine polpete
- vampe
- fige
- govedino & teletino
- morske sadeže
- krvavice
- jetrca
- možgane

Od pijač pa ne maram:
- vseh žganih pijač
- kave
- Zale z limono (fuj, kot da bi pila milnico)
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 25. Apr. 2006 18:37

od pjače ne prenašam mehurčkov, k me pol boli trebuh. drgač pa kak viski mi tud ne leži,al pa vodka, k mi je nasledn dan slabo.
od hrane pa ne morm vidt fižola, kakršnegakol, hrane k se ponavad topla je(mrzl krompir, solata iz jajčk,..), štrukljev, v glavnem vse kar je v testu pa ma notr sadje- sploh pa ne jem štrudlja pa sadne torte.
pa še bi se najdl
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 25. Apr. 2006 18:44

Hrana - ohrovt, kuhani kalamari

Pijača- gazirani sokovi pa pijače z mehurčki nasploh
Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 25. Apr. 2006 19:37

Zase lahka rečem da jem kr ful stvari, sam (tako kot vsak) ne prenesem določenih stvari.

To so: vampi, cel repertoar živalskih notranjih organov (jetra, možgani, krvavice,...), vin (razen terana pa janževca:?) kruhovih cmokov, kaviarja, belušev, ... to pa mislim da je vse. Če se pa še kaj spomnem, bom dopisal :P
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 25. Apr. 2006 21:46

Ne jem: kokosa, kokic, oliv, poli salame (pa jo majo vsi tok radi :? ), morskih sadežev, kakija, grenivk, višenj, fižola, gob, čebule&česna, krvavic (to od 6ga leta naprej ne, prej so mi ble pa ful dobre .. zdej pa prov ne morem, ne vem, zakaj ne), ajvarja&zenfa, smokije jem sam grizlijeve, ostalih ne morem sploh, žgancev, jetrc, ... Pa verjetn dostih stvari, kerih niti probala še nisem (ala kraki, možgani, jajca, ... ) .. Aja, pa vse jem tko an simpl, kšnih ful kičastih pic, hamburgerjev, omak tut ne maram (jem margerito z jajcem pa čizburger brez dodatkov, ostalo pa bolj ne) ..
Aja, pa vampov tut jz ne, sam je to bolj uno, nočeš niti probat. Ne vem kak okus nej bi mel.

Ne pijem:
- pijem zlo malo gaziranih pijač (če že, pol coca colo), kave, rum mi je :? pa vino tut, ...
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 26. Apr. 2006 6:29

Hrana:
- vampi (se mi kar obrne če pomislim na njih,...jak)
- žolca
- žganci
- mlinci
- pečenic in ostalih klobas

Pijača:
- žgane pijače- vse po vrsti
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
l
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 16. 12. 2004
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a l » 26. Apr. 2006 7:16

olive, paprika, meso (predvsem drobovina-uh!), kumina, sira tud ne maram razen na sirovi štručki :razz: , gobe, melone, mlincev, skute, morskih jedi... pa še bi se kaj našlo :cool:
Uporabniški avatar
l
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 16. 12. 2004
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a l » 26. Apr. 2006 7:25

aja pa rozine me full "pikajo". :D
pa še pijače sem pozabila naštet: piva, vina in pa grenkih žganih pijač bljak!
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 26. Apr. 2006 9:01

ne maram piva in gaziranih pijač.

od hrane pa rdečega mesa, razkuhane koščkaste zelenjave, melancanov, rozin, marcipana, rib z okusom po morju in še par stvari po obdobjih (npr. en mesec mi ful paše tuno jest, pol je pa pol leta niti povohat ne morem).
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 26. Apr. 2006 9:06

Ne jem morskih sadežev, sardin, mesa (drobovine, letečega mesa-kure, purani... ,divjačine), gob, lubenic, mlincev, matevža, izdelkov iz soje, janeža, kumine, pekočih stvari, sovražim duh in okus lovra, burek . . .

in ne pijem šampanjca, raznih ponaredkov Coca Cole, žganj, vode raznih okusov, soka iz rdeče pese ali paradižnika, kave, ruma.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 26. Apr. 2006 9:52

od dons naprej ne jem več princ piškotov (sm se jih prej prenajedla :roll: )
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Čebela19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 10. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Čebela19 » 17. Maj. 2006 7:59

Ne prenesem rdeče pese. Pa na splosno stvari, ki so vložene v kisu. Jak!!! :nein:
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 17. Maj. 2006 8:23

Jaz pa ne prebavljam česna in mastnega mesa, pa tudi morska hrana mi ni ravno pri srcu, drugače pa nisem ravno nevemkako izbirčna.
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 28. Maj. 2006 16:42

ne maram zelenjave (nobene,...), žilavega in mastnega mesa, melone, js ful mal stvari jem.,...

pijem pa skor vse razen piva, cynar, jegra (zarad predoziranosti), radenske, ananasovega soka

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov